Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra verseny 05.26.-tól fórum

Fogyókúra verseny 05.26.-tól (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
250. odzsika (válaszként erre: 249. - Vacsa)
2011. júl. 5. 18:18
én még néha nézem.. meg persze írom a mérlegelőmet.. ki hogy áll? Vacsa gratula!
249. vacsa
2011. jún. 26. 09:57

Hát itt is meghalt a lelkesedés:(

Én elértem a 60 kilót (ez volt az álomsúlyom, amikor elkezdtem 74 kilóról).

De megyek még lejjebb pár kilót....

248. odzsika (válaszként erre: 247. - Lucamami78)
2011. jún. 16. 20:48
Mi 24-26 leszünk lent.. :) annyival jobban nem fogok addig kinézni de már látszik egy kis változás! :)
2011. jún. 16. 12:05
Odzsi, én is a siófoki hétvégére (mi 25-28-ig leszünk ott, ti mikor mentek?) (no meg a zalakarosi hétre) kéne hogy kicsit jobban mutassak a fotókon :) (nehéz ott már megállni sajnos, hogy csak poron éljek, de a mozgás ott meglesz az tuti!)
246. odzsika (válaszként erre: 244. - Lucamami78)
2011. jún. 14. 16:48
Ne is mondd! Jövőhéten megyek siófokra.. gondolkozom is h mit vigyek enni, de ezer éve nem ittam úh most azt be kell pótolni.. ami ugye sok kalória.. lángos is tuti kötelező elem.. lesz rágcsa is.. stb stb :S de majd próbálok okosan..
245. odzsika (válaszként erre: 243. - Vacsa)
2011. jún. 14. 16:44
tudom.. én is eszek max 2 kocka csokit meg ilyesmit.. csak amikor az ember sokszor ezt olvassa az akaratlanul is beleviszi a rosszba.. sztem.. :P
2011. jún. 14. 12:28
Csajok, de ügyesek vagytok!!! Én most lapítok, mert a hétvégén oda voltunk családostul Szlovákiában, és a párkányi strandon sajnos túlságosan finom a gofri...(ne is mondjam, két helyen is kipróbáltam :) ) meg ugye a bográcsos is, meg a sült hal, rántott karfiol amiket ott ettünk, szóval megint 64,7 a ma reggeli eredménye a habzsi-dőzsinek.
243. vacsa (válaszként erre: 242. - Odzsika)
2011. jún. 14. 09:15

Inkább milyen alacsony:)) 156 cm. Vastag csontozatú vagyok, így a magasságomhoz "való" 48-58 kilós súlyhatárok közül hozzám inkább az 58 illik. De majd meglátjuk.


Úgy látszik nekem szerencsém van, olyanok naplóit olvasom, akik engem is motiválnak:) Ha néha bűnözöl az nem baj, emberek vagyunk, nem gépek. Én is fogyhattam volna gyorsabban, de hová rohanjak? Kicsi bűnökkel lassabban megy, de lelkileg kiegyensúlyozottabban mintha minden finomságot megtagadnánk magunktól.

242. odzsika (válaszként erre: 241. - Vacsa)
2011. jún. 14. 08:41

mindig az volt h nem volt időm írni vagy bűnöztem és nem volt kedvem elszomorítani az olvasókat.. sok olyan blogot kezdtem el olvasni ahol folyton csaltak meg stb és mindig elvitte a motiváltságom szóval senkivel nem szeretnék kitolni.. :P

viszont a mérlegelőmet írom mindig amint változás történik így szemmel tudom tartani magamat.. jelenleg 75,6.. 79 körülről indultam és eddig egy egy rövidke időn kívül folyamatosan mennek le -0,3 -0,1 stb :D

a cseresznye meg annyira "hízlal a sok gyümölcscukor miatt" hogy tnap 80%-ban azt ettem és mára -0,4.. bár már 2napja stagnált..

amúgy milyen magas vagy? és kb mennyit szeretnél még fogyni?

241. vacsa
2011. jún. 13. 20:09

Jó:)


Te hogy haladsz?

Láttam hogy nem írod a naplódat, pedig az lehet hogy segítene. Nekem legalábbis segített kontroll alatt tartani a kajálásomat:) Nem akarom cserbenhagyni az olvasóimat, úgyhogy kutya kötelességem volt lefogyni, ha már megígértem:) Ráadásul - bár ezerféle súlyról indultunk és más-más időpontban, meg persze másképp is fogyunk, mégis - van egy pici versenyhelyzet, ami húzza az embert. Ha elérem azt a súlyt amikor elégedett leszek magammal, akkor pedig meg kell tartani. Az sem lesz fáklyásmenet;) A naplózást akkor is folytatni fogom, az már biztos.

240. odzsika (válaszként erre: 239. - Vacsa)
2011. jún. 13. 18:31
az nagyon jó! én is pár kg-mal nehezebb voltam a kezdetekkor de én is hasonló eredményeket szeretnék elérni.. és milyen érzés? :)
239. vacsa (válaszként erre: 238. - Odzsika)
2011. jún. 13. 13:36
November közepe óta élek máshogy mint azelőtt...
238. odzsika (válaszként erre: 237. - Vacsa)
2011. jún. 13. 11:15
gratula!! :) és mennyi idő alatt?
237. vacsa
2011. jún. 13. 09:44

Nekem is jó hírem van:)) 74 kilóról kezdtem a fogyózást és 60 kiló volt az álomsúlyom. Hát a ma reggeli mérlegelésem eredménye: 60,5 kg :)))

Azért 60-nál még nem állok meg, de nem sokat akarok már fogyni:)

236. odzsika
2011. jún. 11. 08:34

lányok! nagyon jó hírem van.. :) megéri fogyózni.. télen vettem egy inget magamnak és fogyókúra előtt nem sokkal fel akartam venni de a hasamon az alja húzott szét úh le is vehettem mert nem jó.. most viszont felvettem és enyhén nagy is volt a pocakomra!!!! :) ja és felvettem a vizsgázós nadrágomat amiben gyakorlatilag már csak megfulladni tudtam volna és a szentlélek tartotta rajtam.. az is kényelmes volt... :) kitartást csajok megéri! :D

lucamami amúgy nemtudom mi történt.. régen elestem erre a térdemre úh még az is lehet h az eső volt a baja, de már nem fáj csak néha pár percre belenyillal..

2011. jún. 9. 12:30

:) Marie, én is így jártam a Réka tornával, (akármelyikkel) még a kismamatornán is annyira nyomta, hogy alig bírtam szusszal. (és az izzasztónacit meg elég felhuzigálni magamra, mert mire beleigazgatom magam, már folyik rólam a víz! tegnap hintőporoztam magam, hogy könnyebben felhúzzam :))

Hú Odzsika, remélem nem erőltetted meg magad, vagy nem melegítettél előtte, hogy fáj a térded? nemrég én is cseresznyét vacsiztam :)

tegnap meg 2rudi, kis ropi amit Luca nem evett meg (igaz, ma reggel kereste, de csúnya anya tegnap megette), egy fél norbi csokis puding volt a vacsi, és ettől is fogytam :) ugyanis ma mértem eddigi legkevesebb súlyomat : 63,9 és 64,0 között vacillált a mérleg :) HURRÁÁÁÁ

234. odzsika
2011. jún. 8. 19:21
Én voltam futni tegnap.. kicsit rosszul lettem a melegtől.. :( ma meg már a térdem is fájt.. szóval gyors séta ment helyette, de mostmár nagyon fáj a térdem! sebaj hnap úgyse lesz alkalmam este úh pihizek legalább egy napot.. amúgy 1-1 kocka csoki becsúszik, vacsi meg fél6kor fél kg cseresznye..akárki akármit mond norbi 1es és gi indexe is 30 alatti szóval én vacsira eszem..
2011. jún. 8. 19:02

Csajok nálam kilátásban vérnéni...

Tegnap ezért voltam annyira éhes, de megálltam!

Mozogni csak a séták, egyenlőre, de hamarosan Zumba újratöltve!!!

232. Mariee (válaszként erre: 231. - Lucamami78)
2011. jún. 8. 17:08
Nagyon ügyes vagy! Én is izzasztónaciban szoktam nyomni. Tegnap Rubint R. 20 perc comb, 40 popsi csipő. Ja és 20 perc kar-hát. Itt behivtam a drágámat, hogy ugyanmár nyomjon le 5 percet az 1 kg súlyzokkal, hogy én vagyok e ennyire alkul kondiban, vagy nem normális a csaj? Hát ő is majd bele halt 3 perc alatt. :) A kedvencem, hogy mindig mondja a csaj, hogy Gyere, gyere, megtudod csinálni, nyomjad, jó vagy! :)) Nem irigylem a Norbit! :DDDDDD
2011. jún. 8. 08:15

Tegnap fél óra ellipszis, az izzasztónadrágban, nasi nuku, nagyon jó voltam, úgyhogy hátba veregettem magam! :)


hogy megy csajok?

2011. jún. 7. 08:57
Ja, és vasárnap 1064 m-t úsztam :)
2011. jún. 7. 08:50

Sziasztok!

Csütörtökön elutaztunk, csak ma álltam mérlegre.

10 deka jött vissza, szóval 2.6 a mínusz eddig, ami jó ha azt nézem, hogy nem igazán ügyeltem hétvégén..

Legalább vissza nem sok jött :)

228. Mariee (válaszként erre: 225. - Odzsika)
2011. jún. 6. 22:04
Ja vizhajtok, eveken keresztul menzesz elott ezt kellett innom, mert nagyon vizesedtem. Hatasa csak atmeneti, de ha vizes valaki elhiszem h hirtelen le megy rola, csak nem taros az eredmeny.
227. Mariee (válaszként erre: 226. - Kisbögre)
2011. jún. 6. 22:01
Teat nem tudok, de ha veszel orolt lenmagot, beaztatod vizbe vagy tejbe egy pupos evokanallal es megiszod sokat segit. Ha egeszet veszel akkor elozo este bekell aztatni. Kis mennyisegben dugulas elharito, viszont nagyban meghajt. B verzio vmilyen bioolajat vagy jo minosegu olivat egy evokanallal beveszel, percekig forgatod a szadban, majd lenyeled. En este szokam, tokmagolajat. Nem okoz gyomorgorcsot es reggel s kave utan ugyanolyan hatasos mintha nem dietaznal. Ezek szemelyes tapasztalatok persze.
2011. jún. 6. 20:58

Help, valaki! Nem tudtok valami gyógyteát, amitől minden nap kell WC-re menni???

Ez a 90 napos befagyasztja az emésztést!

225. odzsika (válaszként erre: 223. - Mariee)
2011. jún. 6. 14:46
nagyon ügyes vagy hogy képes vagy ennyit tornázni és 26.-tól egyáltalán nem rossz a 3kg, ugye 1,5 kg/hét az ideális.. büszke lehetsz magadra! :) továbbra is kitartást.. én egy másik fórumon olvastam most egy jó teát.. cickafark+körömvirág és 2 nap alatt 1,5kg-t fogyott vele.. bizti vizet hajt de attól még jó eredmény.. ti mit gondoltok?
2011. jún. 6. 14:44

Javasolt heti étrend:

1.nap

Reggeli: 1 szelet alacsony szénhidrát és magas rosttartalmú Starlight kenyér vagy rozskenyér, 1 nagy paprika, 50g pulykasonka

Tízórai: 50g túró, 2 kivi

Ebéd: Mustáros grill csirkemell görögsalátával

Uzsonna: 1 narancs

Vacsora: Sajttál (többféle sajt kb10-15dkg, dió, jégsaláta, paradicsom)

2.nap

Reggeli: 1 magos zsömle vagy 1 szelet alacsony szénhidrát és magas rosttartalmú Starlight kenyér, 2 tükörtojás, kígyóuborka

Tízórai: 1 alma

Ebéd: Fokhagymás fogas filé párolt cukkinivel és gombával

Uzsonna: vaníliás vagy csokis szójadesszert

Vacsora: Mozzarella paradicsommal (olívaolajjal leöntve, oregano)

3.nap

Reggeli: 1 szelet alacsony szénhidrát és magas rosttartalmú Starlight kenyér vagy rozskenyér, 40-50g pulykasonka, kockasajt, paprika

Tízórai: Almás túrókrém (alma, túró, joghurt, fahéj)

Ebéd: Pulykanyárs káposztasalátával (pulykamell, hagyma, paprika, cukkini)

Uzsonna: olajos magvak (mandula, kesudió, dió)

Vacsora: Csirkés cézár saláta vagy csirke helyett grillezett tofu


4.nap

Reggeli: Mandulás zabpelyhes natúr joghurt

Tízórai: 50g túró málnával

Ebéd: Sajtos grillezett pulykamell, grillzöldség (cukkini, padlizsán, paprika, hagyma)

Uzsonna: barack

Vacsora: alma-répa zeller saláta (só, bors, olívaolaj, citromlé, néhány szem dió), füstölt sajt

5.nap

Reggeli: 2 virsli, mustár, magos barna kenyér vagy alacsony szénhidrát és magas rosttartalmú Starlight kenyér

Tízórai: csirkemell sonka, paradicsom

Ebéd: Grillezett sajt, friss olívaolajos salátával

Uzsonna: egy gyümölcsjoghurt vagy szójajoghurt

Vacsora: körözöttel töltött paprika

6.nap

Reggeli: 2 főtt tojás, 1 teljes kiőrlésű kenyérből készült pirítós vagy alacsony szénhidrát és magas rosttartalmú Starlight kenyér

Tízórai: eper

Ebéd: Paprikás csirke, Barna rizs (Star light), uborkasaláta

Uzsonna: Zöldségek (paprika, uborka, répa) zöldfűszeres kefir mártogatóval

Vacsora: 2-3 grillezett virsli tzatzikivel

7.nap

Reggeli: 1 szelet magos vagy Starlight kenyér 50 g camembert sajt, kaliforniai paprika

Tízórai: 2 kivi

Ebéd: Rakott karfiol, brokkoli (zöldségek megpárolva, pirított darált hús vajas tepsibe rétegezve, tetejére sajt, megsütni)

Uzsonna: 50g túró málnával

Vacsora: Tonhalsaláta (tonhalkonzerv, friss salátalevél, paradicsom, olívabogyó, olívaolaj)


Plusz minden nap 1,5-2 liter víz


Ezt az étrendet követve állítólag 5 kg-t lehet fogyni!

223. Mariee (válaszként erre: 220. - Odzsika)
2011. jún. 6. 14:18
Hé, nekem nem egy hét, hanem 26-a óta most mértem magam először (nyilvánosan), tehát azalatt ment le 3 kg. Mit eszem? Nagyából semmit, napi 2 v 3 turmix, zöldségleves, 1.5-2 liter tea, és 1 liter viz. C vitamint szedek még mellé. Első 3 nap katasztrófa volt, viszont nem fájt a fejem. a héten meg könnyű volt, mert a párom elutazott, a gyerek meg csak szendvicsen él, igy olyankor piritottam egy kenyeret magamnak, zöldségpaté rá, és ennyi.Legkésőbb 7-kor eszünk. Miután letettem a gyereket utána tornázok este (8.30-kor már alszik), miközben nézek vmi sorozatot, Castle,Bones vagy a discovery TL stb, elipszistréneren nyomom, illetve egy lépegetős twisteren, vagy hullahopp karikázok. Ha férjem itthon van akkor gyakran Zumbázunk DVD-ről az is 48 perces. Én most nagyon odatettem magam, és igazából amióta nekiestem most -5-nél tartok, csak bekapcsolódtam 26-al ide :)
2011. jún. 6. 14:13

Sziasztok!

Reggel 59,7-et mutatott a mérleg, többet, mint szombaton :SSSS

Lassan itt a mensi...

221. odzsika
2011. jún. 6. 13:14
nekem a héten amúgy -0,5 kg, de a hétvégén kicsit többet ettem mint szoktam..meg tornázni se tudtam, de majd ma pótlom..
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook