Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hamvas világosbarna vagy sötétszőke(már-már szürkés)árnyalatú hajszint szeretnék.Milyen hajfestékkel érhetem el? fórum

Hamvas világosbarna vagy sötétszőke(már-már szürkés)árnyalatú hajszint szeretnék.Milyen hajfestékkel érhetem el? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 10. 14:06
7.1 alfaparf
2012. febr. 10. 14:05
Nekem festett világosszőke a hajam, nemrégiben tettem bele csokibarna melírt, ám ahogy kopik, vöröses-sárgás árnyalatot kapott a hajam... szeretnél közép- vagy sötétszőkét, nekem is jó lenne a lejjebb említett 8.1-es árnyalat?? Előre is köszönöm...
2011. máj. 25. 18:14
Szia, megnéztem a képed, lehet, hogy a 6.13 árnyalat is jó, a 7.1-t nem gyártják. De mivel ilyen fiatal vagy lehet, hogy érdemes lenoveszteni- én tobbszor is megtettem ezt. Nyaron konnyebb, bár nehez megállni, hogy ne fessunk, de a nap úgyis kiszívja, a strand vize elzoldíti stb.
2011. máj. 25. 18:08

Szia Pink!


Elég sok tapasztalatom van hajfestés terén (nem vagyok fodrasz, csak rengeteget festettem a hajam). Mivel már megváltozott a hajszíned, csak jó minoségu tartós festékkel erdemes próbálkoznod. A. L'Oreal Excellence 8.1-es árnyalatát javaslom. A 8 sotetszoke, az 1 a hamvas. Lehet, hogy 7-es (vilagosbarna) a saját hajszíned, de tudtommal 7.1-es árnyalat nem létezik (6.1 van, de az valószínuleg túl sotét). Amúgy is a valóságban mindig kicsit sotétebbnek látszik a festett haj. Ha ez megfelel, erdemes az árnyalat mellett kitartani a hamvas eredmeny miatt, ami jobb lesz minden festéssel. A rezesedes ellen segít a Schwarzkopf osz hajra ajánlott lila samponja- idovel elég minden második hajmosásnal használni. Remelem, segítettem, sok sikert a festéshez és használj sok balzsamot, az segít :)

2011. máj. 25. 18:05

Az adatlapomra tettem képet milyen szint szeretnék elérni.



Esetleg ötlet milyen festékkel próbálkozzak?Hamvasitót igy is használok,de igy sem olyan.......

2011. máj. 25. 17:53
ez egylila oldat vizbe kell cseppenteni a hajat mártogatni bele :) hol lila hol szurke a hajad tőle attól függ mennyi ideig mártogatod a hajadat bele:D
2011. máj. 25. 17:53
Házilag nem vállalkoznék rá. Amúgy meg a fodrász sem tudhatja, hogy a hajad hogy reagál a festékre. Ez mindig egyéni.
2011. máj. 25. 17:52
Ha szőke vagy vegyél rá hamvasítót:) nekem is az van nagyon jo a szine :))))
2011. máj. 25. 17:49

Próbálkoztam fodrásznál is,nem úgy sikerült ahogy akartam.Vöröses árnyalata lett ahajamnak 2 mosás után,és borzasztóan kopik.Elég drága mulatság,inkább tovább kisérletezgetek,csak sikerül egyszer:)Az eredeti hajszinem "semmilyenszinű"világosbarna,azt szeretném hogy hasonló szint érjek el,és ne kelljen fessem a hajam olyan gyakran.

Semmiképpen nem akarok arany vagy vöröses árnyalatú hajat,csak hamvas árnyalatút!

2011. máj. 25. 17:44
Hamvas világosbarna vagy sötétszőke(már-már szürkés)árnyalatú hajszint szeretnék.Milyen hajfestékkel érhetem el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook