Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tökéletesre faragom magam! fórum

Tökéletesre faragom magam! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. máj. 27. 12:51
Köszönöm megjött :-)
2011. máj. 27. 10:34
elvileg elkudlte
45. Kalomoira (válaszként erre: 44. - Gubóka)
2011. máj. 27. 10:28
Köszi rá ér egész nap :-)
2011. máj. 27. 10:23
egy oylan 10percen belul ater szerintem, mert emailbe nem fer bele, és fel kell toltenem valahova es arrol kapsz egy levelet majd.
43. Kalomoira (válaszként erre: 42. - Gubóka)
2011. máj. 27. 10:20

Küldöm :-)

Nagyon köszi :-)

42. Gubóka (válaszként erre: 41. - Kalomoira)
2011. máj. 27. 10:16

ez a Te szerencse napod, potn ez az egy resz van meg nekem szamitogépen :)))))


ha dobsz egy emailcimet el is kuldom neked

41. Kalomoira (válaszként erre: 39. - Gubóka)
2011. máj. 27. 10:09
A legelső, ami megjelent, aminek az elehén egy trikó van rajta és ki van engedve a haja....
2011. máj. 27. 10:07
nekem egy 2010.01 alakreform ujagom van a szamitogépen
39. Gubóka (válaszként erre: 36. - Kalomoira)
2011. máj. 27. 10:06
melyik szam nincsen meg? lehet nekem szamitogepen meg van!!
2011. máj. 27. 10:06

nekem nincs bajom vele, de RR izmozasat hatasossabb ak talalom.


meg tenyleg nagyon jol lehet vele formalni erositeni a testreszeket


oylan vadlim lett h csak na

2011. máj. 27. 10:04
Nekem Béres A. nem jön be és nem szimpi...
36. Kalomoira (válaszként erre: 35. - Gubóka)
2011. máj. 27. 10:04

Én az Alakreform alapján csinálom az egészet most. Most végeztem a nyári számmal most majd hétfőn jön a téli.

Az első szám már nincs meg :-(

35. Gubóka (válaszként erre: 34. - Kalomoira)
2011. máj. 27. 09:57
en is RR-ra erositek, az edzokartyakkal. mar van egy bevallt kis edzotervem amit nyomok mindig :)
34. Kalomoira (válaszként erre: 33. - Gubóka)
2011. máj. 27. 09:46

Igen, eléggé hatásosnak. Mint ahogy írtam is anno edzőterembe jártam, de otthon is ugyan úgy tudok erősíteni, és az edzésprogramsokat segít benne.

Nekem bevállt nagyon.

De mondom az étkezést kéne megfogni....

33. Gubóka (válaszként erre: 32. - Kalomoira)
2011. máj. 27. 09:40
de ugyes vagy. és jo ovlt ez a negy het? hatasosnak erzed?
32. Kalomoira (válaszként erre: 31. - Gubóka)
2011. máj. 27. 09:34

Halihó, tegnap fejeztem be a Réka 4 hetét.. :-)

És tegnap már nagyon jól bírtam a futást is, igaz 3/4 21-kor mentem le futni, nem volt már olyan meleg meg rápihentem, de este dög fáradt lettem....és jó izomlázam is lett. :-)

Most három nap pihi csak futás és hétfőn kezdem az újabb 28 napot.

A gastroyal 1 hétre 14900 Ft de nagyon sok minden van benne, teák és természetes étrendkiegészítők is. Mondjuk ha megrendelem akkor tényleg még nasit sem eszem majd egy hétig. De ma még átgondolom megéri e meg bírnám e...

2011. máj. 27. 08:49

es mennyibe kerul? en azert nem fizetgetek ilyenekre ert draabban jonnenk ki anyukammal szerintem igy.


csak ovatosan akkor a kremmel :)

30. Kalomoira (válaszként erre: 29. - Gubóka)
2011. máj. 26. 13:30

Na én meg lehet befizetek egy hét próbára erre a Bikini diétára a gastroyalnál :-)

Kíváncsi leszek milyen lesz,bár lesz olyan amikor nem fog ízleni a kaja úgy látom....

Lehet ezt a krémet is összedobom amit mondtál :-)

2011. máj. 26. 13:16

igen :)

meg mindig van egy kicsi, de csak akkor ha osszefeszitem a labam fenekem, azt akaom ledolgozni ugyhogy ujbol fogom kenegeti majd

28. Kalomoira (válaszként erre: 27. - Gubóka)
2011. máj. 26. 13:15
És használt?
2011. máj. 26. 13:03

házi narancsbőr elleni krém: tetsapoloba vagy shea vajba (abba mégjobb szerintem) pár csepp fahej olaj (ez vérbőséget okoz) és pár csepp citrom, vagy garpaefruit illo olaj, mind kettő tisztit és bőrösszehuzodast segiti.


a fahej olajjal nagyon ekll vigyzani mert allergias reakciot váállthat ki, elotte erdemes tezstelni vagy nagyon kis emnnyisegben hazsnalni csak.


en ezzel kentem be regen a popomat torna elott, most lehet ujbol megcsinalom ma :))


jah és az olaj az legyen 100%os tisztasagu termeszetes illoolaj, szal nem iylen mecsesbe valo hulladek!

26. Kalomoira (válaszként erre: 25. - Gubóka)
2011. máj. 26. 13:02
ez a solidea ilyen micro masszázsos nadrág különböző hosszúságú, sort, térdig érő, vagy teljesen hosszú cica naci szerű...feszesít, segít a narancsbőr ellen és megelőzésben.
25. Gubóka (válaszként erre: 23. - Kalomoira)
2011. máj. 26. 13:00

en is gondolkodom ilyen nadragon, de ez nem fütös hanem iylen szana nadrag vagy minek hivjak abba tornazol jobban izzadsz, gyorsabban meregtelenitesz. most azon gondolkodom h addig celofanolok :DD de az nem fog rajtam maradni


szaunazni en uszas utan szoktam, nalunk a diak jegy 600ft egy alkalom, de nekem berletem van ugy meg olcsobb

2011. máj. 26. 12:57
ha veszel arra vigyazz h ne tarold paras vizes helyen nagyon, mert szetmálik..nekem egy haszalhatatlanra ázott...:S :D
23. Kalomoira (válaszként erre: 22. - Gubóka)
2011. máj. 26. 12:51

Én is szeretnék infarszaunába is járni a jövőben, de most ezt mind sorba kell iktatnom, mert egyik sem olcsó, szauna, hypoxi, nadrág :-D

Ez a fekete szappan felkeltette az érdeklődésem...

2011. máj. 26. 12:41

naplómban vannak kozmeikum receptek, régota nem raktam fle ujat, de ajd ha lesz kis idöm a vizsgaktol irok be még sokat :)


a lush nagyon jo de drága. a fekete szappan 750ft (vatera) és sokaig eleg, ecet meg szinten nem nagy beruhazas. inkabb kcisit maceraskodok, mert en sem engedhetem meg magamnak a draga kozmetikumokat..lasd dr hauschka vagy kinek a kozmetikumai.


nekem is az evés a legnagyobb baj, de most iygekszem szigoruan venni!


ma nekem erosites lesz, megcsinalom este RR kar-has-fenek erositeset. legalabb jol alszok majd este tőle :DD


amugy a shea vajat, kakaovajat, ezeket nagyon olcson be lehet szerezni, csak kicit kutakodni kell neten :) vateran van egy elado, én tole szoktam venni. és nagyon nagyon jo..


a bartomnak csunya volt a bore nagyon, gyulladt pattanasos, miota fketeszappant hazsnal elmult a gylladas es nagyon szepen rendbejott az arca, borgyogaszok se tudtak rendbe tenni neki..


a masik amit szeretnek majd mindneképpen, igaz ezt csak akkor ha sajat haztartasom lesz, a gyogyszerek mellozese amennyire csak lehet, és termesztei jo sok fuszer-gyogynevenyt es zoldseget :))


mennyivel egeszsegesebb az emebr ha mellozi a mergeket es mennyivel jobban is nez ki..


most nekem kicsit csunyabb a börörm, mert elkezdtem szaunazni hetente 3X es hozza ki a mergeket nagyon..de inkabb legyen most csunya pár ehtig aztan legyek egeszseges és akkor nem kel la hajammal, börömmel vacakolni majd többet :P

21. Kalomoira (válaszként erre: 19. - Gubóka)
2011. máj. 26. 12:23

A kakóvaj illatát nagyon szeretem, emlékszem anyum régen ilyen gyógyszertári készítésű napozó krémet vett. :-)

Amiket felsoroltál természetes kozmetikumok sem olcsók sajnos nem csak a sminkeléshez valók :-(

Néha vennék 1-2 dolgot a lush-ban is de az is drága...

Futni én is futok az edzések mellett, Rékával edzem otthon :-) Jártam edzőterembe is, de szerencsére 90% megtudom otthon csinálni most is az erősítéseknek.

Úszni nem igen úszunk csak nyáron...bicózni meg jó lenne de ahhoz kell bicaj is :-)

Amit én szeretnék kipróbálni a közel jövőben az a hypoxi kezelés + solidea naci edzések alatt.

Evésre próbálok oda figyelni, de asszem jobban kéne...

Ma van a 28 napomból az utolsó a nyári alakreform programból most tartok 3 nap pihit, csak futni fogok, és utána kezdem a másikat. És majd azzal egy időben szigorúbbra fogom az étkezést is.

Jah meg szeretek lovagolni járni de oda ritkán jutok el sajnos.

20. Jasmine24 (válaszként erre: 19. - Gubóka)
2011. máj. 26. 12:21

Ez tok jo hogy ileyenek tudsz kesziteni.


En probalok szinten egeszsegesen taplalkozni, valamint futok minden reggel es heti 3-4-szer edzeni jarok.

19. Gubóka (válaszként erre: 18. - Kalomoira)
2011. máj. 26. 12:11

én pl csak termeszetes alapu szappant hasznalok, sajat keszitesu arc lemosot, börradirt, shea vajat arckrémnek, fekete szappant arctisztitashoz, mangovajat is arckremnek neha, van kakaovajam is :))


termeszetes alapnyagokat tartalmazo kecsketejes hajszappant samponnak, ecetes-csalános vizzel oblitem ki :)


hajapolonak ricinust keverek össze tojassargajaval, egyedul a szilikonos hajveg apolo az ami mesterseges a hajamon.


izzadasgatlo deot is csinaltam magamnak, bar most boltit hazsnalok.


sminkelni én is sminkelek, szeretnek termeszetes anygaokbol keszult sminkeket venni, de azok nagyon dragak :((


étkezésre ujbol oda kell figyelnem, az utobbi idoben lehagytam magam, mer th na spotolo kakkor ehetek ezerrel.. hat ne mszabad mert igy nem formalodok :)


mozgas: heti 3 uszas, 3 futas 3 bico. nagyjabol sikerul is megtartanom egy ketto neha kimarad

18. Kalomoira (válaszként erre: 17. - Gubóka)
2011. máj. 26. 12:01

Hát kozmetikum alatt nem tudom mit értesz pontosan :-)

Én sminkelni sminkelek, de oda figyelek, hogy minden nap megtisztítsam a bőrőm rendesen és ápoljam. Nyáron abszolút nem szeretek alapozót használni, télen is csak ha nagyon fehér az arcom, nekem valahogy az arcom barnul a leglassabban. Krémeket használok...van amit a kozmetikustól veszek, pl az arcomra, de feszesítésre máshonnan.

Ki milyen sportal formálja magát?

Kajálás?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook