Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elég már a sok rosszból! fórum

Elég már a sok rosszból! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elég már a sok rosszból!

1 2
2011. okt. 4. 14:56

Szia Timus

Nagyon régen írtál

Hogy vagytok és mi van a kislányoddal

2011. jún. 21. 15:26

Szia Timus

Hidd el időnként jól ki kell sirni magunkat

és ez nem gyengeség

Tündér kislányod van

Minden jót és egészséget mindannyiótoknak

32. e3dd45a550 (válaszként erre: 31. - Királlyány)
2011. jún. 1. 07:33

Szia! Hát igen, én is iszonyat lelkis vagyok, régebben egy lehülyézésen elbőgtem magam...igaz, már "emberesedtem" azóta, keményebb/határozottabb vagyok, mert nem akarom, hogy a gyerekeim gyengének lássanak!Sajna néha megesik,hogy előttük sírok. De a kislányom olyankor odajön,és mondja,hogy ne féljek,mert ő vigyáz rám.:)Édes kisangyal!

Mennem kell, majd írok még!

31. Királlyány (válaszként erre: 29. - E3dd45a550)
2011. máj. 31. 16:02

Drága Timus!


Hidd el, nagyon is tudom milyen érzés és mennyi erőt tud adni az ilyesmi, mert hozzád hasonlóan én is eszméletlen lelkis csaj vagyok!!!

Személy szerint hiszek abban hogy minden okkal történik velünk az életben...viszont amikor ilyesmiről hallok, ami keresztlánykáddal is van, nem bírom megérteni a miértjét.

Jobbulást kívánok neki!! És pici fiacsodnak is!!!

Neked pedig nagyon sok boldog hosszú életet!!!! :)

30. e3dd45a550 (válaszként erre: 28. - Csanyizsuzsa)
2011. máj. 31. 14:53

Köszönjük szépen!


Képzeljétek 2napra hazaengedték a keresztlányomat!!!

De sajnos rosszul lett, és vissza kellett vinni...viszont ez már haladás!:) Tud már járni is! De sajna a kemo nagyon legyengíti!

29. e3dd45a550 (válaszként erre: 27. - Királlyány)
2011. máj. 31. 14:51

Kedves Niki!


Nagyon szépen köszönöm a kommentedet! El sem hiszem, hogy egy ilyen pozitív visszajelzés, mennyi erőt ad!:)

2011. máj. 31. 13:58

Szia Timus

minden tiszteletem a tied. Én sem találom a

szavakat.Nagyon sok erőt és minden jót kivánok

Neked és a családodnak

2011. máj. 31. 13:22

Kedves Timus!


Már szinte mindent elmondtak az előttem szólók, mégis vmiért azt éreztem nem hagyhatom komment nélkül az írásod/a történeted.

Az a baj, a szavakat is alig találom...és az a gombóc itt fojtogat a torkomban. Mert igen, mindenkinek megvan a maga kis problémája, a maga démonjai, amikkel nap mint nap meg kell küzdenie, és amik a leghatalmasabbnak tűnnek, hisz a sajátunk. És közben sokszor bele se gondolunk, hogy vkinek meg ennél milliószor nehezebb...mert rendszerint az erre a reakció, hogy "de attól nekem még nem lesz könnyebb, hogy tudom másnak sokkal rosszabb". És ez vhol igaz is, de mégis, ha erre rájövünk, talán nem látjuk majd annyira tragikusnak azt ami nem az, és megleljük az erőt ahhoz hogy igenis folytatnunk kell, mert egyszerüen muszály!!!! És ahogy Te is írtad, soha de soha sem szabad feladni, megtorpanni az akadályok előtt!!!!!

Én ezúton szeretnék minden létező földi jót kívánni Neked a jövődre!!! Mert ha vki, hát Te megérdemled!!! És hiszem, hogy ennyi rossz után, rád már csak jó vár, mert ha nem, akkor nincs igazság!!! KITARTÁST, LÉGY ERŐS, NA MEG TERMÉSZETESEN: BOLDOG!!!! :)


Niki

2011. máj. 27. 14:35
:))
25. Enya78 (válaszként erre: 23. - E3dd45a550)
2011. máj. 27. 10:48
Bár ez lenne a legnagyobb gondod!!! Én egyébként szeretem a felkiáltójeleket!!! :D
24. e3dd45a550 (válaszként erre: 17. - Átlagos)
2011. máj. 27. 07:17

:))) Érdekes, hogy a képemet látva ilyenek jutnak néhány ember eszébe!:))) Jesszus! Nős pasi??? Hát van egy nős pasim...a férjem!:))) Aki remélhetőleg nem hagy el!

Sajna fantasztikus nő nem vagyok, de megtisztelő, hogy ezt írtad, mert iszonyatosan jól esik!

23. e3dd45a550 (válaszként erre: 19. - Pemete)
2011. máj. 27. 07:15
Elnézést kérek mindenkitől a sok felkiáltó jel miatt! Nagyon sajnálom, túlságosan elragadtak az érzelmeim!:(
22. Enya78
2011. máj. 26. 23:26

Timus2011!

Tényleg sok rossz kijutott neked... de kívánok erőt és kitartást, hogy továbbra is biztos pont lehess a gyermekeid életében! Rendkívüli nő vagy! Le a kalappal előtted! Minden jót nektek!

21. Enya78 (válaszként erre: 19. - Pemete)
2011. máj. 26. 23:22
hoppá... véletlenül két l betűt nyomtam...
20. Enya78 (válaszként erre: 19. - Pemete)
2011. máj. 26. 23:20
Felkiálltójel... hm... ilyen tartalom mellett ezen fennakadni?! Apám... az ész megáll!!!
19. pemete
2011. máj. 26. 20:37
A történet érdekes, megható. Viszont ez a rengeteg felkiáltójel a cikkben nagyon zavaró, nem kell minden nyomatíkosítani kívánt mondat végére felkiáltójelet tenni.
18. Ami.
2011. máj. 26. 16:20

Nem találok szavakat...a szemem könnyben úszik,nem bírom elolvasni a többi kommentet.

Ne add fel,soha,tudod a remény az utolsó amit elvesztünk,mindig bízni kell,és Isten megsegít,kérd és meghallgat.Az öcsém is kruppos én asztmás,tudom milyen kín,neked is nézni,és nem tudsz segíteni,és ő is szenved,nálunk a sóoldalt bejött,párologtassatok a szobába sokat.

2011. máj. 26. 13:56

A cím elolvasása uánrámentem az adatlapodra és megláttam milyen fiatal vagy. Már előre elkezdtelek kicikizni, hogy biztos elhagyott a nős pasid a előtte teherbe ejtett, meg efféle baromságok. Aztán elkezdtem a történeted olvasni és .....

Fantasztikus nő vagy!

2011. máj. 26. 12:05

Őszintén gratulálok az erődhöz, és példa vagy sok ember számára hogy talán a sok rossz ami történt velük az eltörpül a te sorsod mellett.

Persze az én szívfájdító gondjaim is beleértve :(

Jó egészséget és kitartást kívánok neked.....nektek.

Eszter

15. e3dd45a550 (válaszként erre: 13. - Ac808a6b30)
2011. máj. 26. 09:51
Köszönjük szépen!
14. e3dd45a550 (válaszként erre: 12. - B36166b928)
2011. máj. 26. 09:51

Remélem igazad lesz, és minden rossz jóra fordul!

Szerencsére a keresztlányomnál úgy néz ki, hogy hat a kemoterápia!:) Sajnos a kisfiamnál most derült ki, hogy immungyenge, azért kap el minden "szörnyű" betegséget!De bízom abban, hogy még a nyáron sikerül annyit erősödnie, hogy a télen nem kell majd hónapokat töltenünk a kórházban!

Már gondolkozom az újabb cikken, ami remélem vidámabbra sikerül! Puszi nektek!

2011. máj. 26. 08:38

Nagyon klassz csaj vagy!!!!!!!


Sok erőt kívánok Nektek, és azt, legyél mindig pozitív, a 2 kis picúr meg minél hamarabb gyógyuljon meg! Imádkozom értetek!

2011. máj. 26. 08:26

Szia!

Nagyon erős csajszi vagy! Gratulálok és irigylem a kitartásodat! Sajnálom, hogy ilyen körülmények vettek körül az életed során. Nekem is vannak borzalmas élmények, de a tiedet meg sem közelítik...

Mindig bízni kell a jobba, a rossz után, csak jó jöhet! Remélem megfordul a kocka és minden rossz, jóra fordul egyszer és ti is boldogok lehettek teljesen!

Sok szerencsét a jövőben!

2011. máj. 26. 08:01

Sziasztok!


Könnyes szemmel olvasom a jó kívánságokat,és bátorításaitokat!Nagyon sok erőt adtok,örülök nektek!Sokszor elcsodálkozom,hogyis lehetett belőlem "normális" ember ezek után...Szerencsére sikerült,és visszagondolva, mostmár örülök annak,hogy nagyon fiatalon fel kellett nőlnöm!

Még 1x köszönöm szépen,hogy elolvastátok,és véleményt alkottatok az eddigi életemről!

Szeretlek benneteket!:)

2011. máj. 25. 22:36

Sajnos sokaknak jutott hasonló bánásmód gyermekkorukban. Szerencsére legtöbben megedződtek tőle, mint te magad is! Joggal mutathatsz példát a gyermekednek, és a környezetednek! Remélem a továbbiakban elkerül a rossz, és egyre több jó dolog fog veled történni! Sok sikert!

(és remélem sokan, akik ellovassák az írásod, elgondolkodnak a saját életükön, és arra a következtetésre jutnak, h lehetett volna rosszabb is.....)

2011. máj. 25. 21:15

Rengeteget foglalkozott és állandó napi rendi téma a család és valóban nem mindegy, hogy a gyermek milyen környezetben nő fel. Te is fiatalon sok mindenen keresztül mentél és az a furcsa az egészben te is más normális ember szeretetre és megértésre vágytál, amit a szülői házban nem kaptál meg. Sajnos a rossz dolgok mindig felülmúlják a jót pedig mindenkinek egyaránt joga van a normális élethez. Meg kell jegyeznem, hogy a mai generáció azért olyan, amilyen, mert nincs előttük egy olyan példa, amit arra sarkallná őket, hogy az egyszer, ha felnőttek lesznek rendes felnőtté váljanak. Nincs mögötte semmiféle jó háttér. Kedves hozzászóló szívemből örülök, hogy megtalált a boldogság és családod is van neveld fel őket jó egészségben.

Szívélyes üdvözlettel: Ágnes

2011. máj. 25. 20:54
Kívánom hogy tényleg legyen elég már a sok rosszból,és legyetek boldogok és egészségesek!Megérdemlitek. :)
7. kisj
2011. máj. 25. 20:24

nem is tudom mit írjak?

először el sem akartam olvasni a cikked (jó, hogy mégis elolvastam)

minden elismerésem a Tiéd, és azt kívánom, hogy most már csak jó történjen az életedben:)

2011. máj. 25. 20:18

A hozzá állásod kitűnő, ne is add fel!

A kisfiadért pedig nagyon szorítok!!! Legyen rendben minden, ezt kívánom szívből!!!

2011. máj. 25. 19:50

És én még azt hittem, hogy az én életem a szörnyű.

Minden elismerésem a tiéd, hogy ezt így kibírtad.

Mostantól szívből kívánom, hogy minden csodaszépen és jól alakuljon, és boldogan élhesd az életedet.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook