Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meddig lehet kitartani valaki mellett, ha szünetet kér? fórum

Meddig lehet kitartani valaki mellett, ha szünetet kér? (beszélgetős fórum)


1 2
34. 03e8385f6c (válaszként erre: 1. - Sunshine28)
2011. máj. 25. 08:08

Menj!

Ha valaki távollétet akar azt hagyni kell, mert annál rosszabb.

Mit ér a közös élet, ha az mondjuk egy gyerek fejlődésének, a leki békének a rovására megy és/vagy egyéb mentálhigiéniás bajokat is okoz, ha belenyomorodsz a napi terrorba?

Amikor már valamelyik fél kétlakivá válik, elmúlik az önzetlenég vagy egyszerűen belefárad a kapcsolatba akkor ott zsákutca van.

Van aki kitolat, van aki fejjel megy a falnak.

Butaság azt gondolni, hogy csak Ő van a világon, ahogyan az előző is a feledés homályába merül, ezt is elkoptatja az idő múlása.


A szünet egyébként is hülyeség, mindenki tudja, még ha azt is mondják, hogy a "kis tüzeket fellobbantja, a nagyokat eloltja".

Szerintem nem válogat méret szerint, a tapasztalatom - ez eddig 3 kapcsolat volt - azt mutatja, hogy a próbaidő általában végleges!


Mi pl.3 hét szünetet beszéltünk meg az exemmel, de én már akkor tisztában voltam azzal és hangot adtam a véleményemnek, hogy ebből végleges "válás" lesz.

Igazam is lett, mondjuk neki már egy ideje a küszöbön állt az új lehetőség, de ez az ő döntése, élete és ezt tiszteletben tartom, akkor is ha élt bennem még némi bizakodás.


Le kell tudni mondani mindenről, ezzel sincs ez másképp és semmiképpen se kapaszkodj, mert azzal csak magadnak ártasz!

És ha valóban szereted, akkor neki is ártasz vele, úgyhogy ne harcolj!Igyekezz távozni békében, amíg lehet!

33. d'moni
2011. máj. 24. 21:36
Ha szünetet kér, akkor ott már rég baj van.
32. sunshine28 (válaszként erre: 31. - 91d4989ab9)
2011. máj. 24. 20:51

Igen,durva..nagyon súlyos üziket írt,és ez sem segít rajtunk.

Abban hiszek,hogy ha valaki menni akar,hagyni kell,ha visszajön a miénk volt,ha nem sosem.Bár már megtanultam azt is birtokolni sem szabad senkit.

31. 91d4989ab9 (válaszként erre: 30. - Sunshine28)
2011. máj. 24. 20:50
hát inkább neked kéne szünetet adni a pasidnak hogy rendezze le a dolgait ez durva hogy igy belekeveredik a múltja a jelenetekbe
30. sunshine28 (válaszként erre: 29. - 9c8e86a234)
2011. máj. 24. 20:40

Az akitől a lánya van,zaklat engem,a fiúbarátaim,közösségi oldalakon írogat a barátaimnak ocsmány,szánalmas leveleket,és az utolsó alkalommal már a fiamnak írt,hogy ocsmány fattyú,aki büszke lehet a falu kurvája anyjára,mindössze úgy merte,hogy nem ismer..Beteg egy nő..sosem láttam iylet még.

Eddig tűrtem,de ez már sok..ez is feszkót szült,mert megfenyegette vagy én vagy a lánya,és ő jó apa..ezért is szerettem belé..de ha magamba nézek látom az ő igazságát,most bosszút áll..úgy ahogy tudja hol fáj nekem...

zavaros még nekem is..és kezdem feladni.

29. 9c8e86a234 (válaszként erre: 28. - Sunshine28)
2011. máj. 24. 20:32

Akkor valszeg neked is át kellene értékelned magadban,hogy ez egy új kapcsolat,és nem kellene félned,vagy bizalmatlannak lenned felé,ha nem ad rá okot.

Ha ad rá,akkor viszont érdemes résen lenni.


Eluralta a káosz?Mármint?

28. sunshine28 (válaszként erre: 27. - 9c8e86a234)
2011. máj. 24. 20:29

El,épp ez a bajom,Ha nem így volna,már kitöröltem volna az életemből.

Menne,hasonló értékrend,és minden szinten fizikailag,kémiailag,és úgy minden stimmel,de eluralta a káosz,és assz'em a túl sokat haygtam a múltam sérelmeit magamban.

27. 9c8e86a234 (válaszként erre: 26. - Sunshine28)
2011. máj. 24. 20:27
El tudod képzelni,hogy boldog leszel mellette?
26. sunshine28 (válaszként erre: 25. - 9c8e86a234)
2011. máj. 24. 20:21

Lehet,de már annyiszor beszéltük át,nincs is kedvem győzködni,és neki sem engem.Ő egy zárkózott típus,én meg nem annyira,bár én sem vagyok túl közlékeny.

Ő valóban jó ember,leste minden kívánságom,segített mindenben..és fordítva is ezt kapta.Tervezni lehet vele,ezért is hagytam abba a gyógyszert,mert közös döntés volt,hogy nyugalomra vágyunk.nem bulizós,nem mászkál el..de most nem értem őt.

majd kiforrja magát a történet.

25. 9c8e86a234 (válaszként erre: 1. - Sunshine28)
2011. máj. 24. 20:17

Le kellene tisztáznotok magatokban az érzéseiteket és átbeszélni mindent.


Magadban is le kellene tisztázni,hogy olyan pasi van e melletted,aki miatt szívesen maradnál,és akivel egy jó,bizalmon,tiszteleten alapuló kapcsolatot tudnátok-e kialakítani.

24. sunshine28 (válaszként erre: 22. - 91d4989ab9)
2011. máj. 24. 20:17

Szeretném én is ezt hinni,hogy a stressz okozza,de a fiamnál volt ez:kajaszag,és fut a nyál a számban bármire,émelygek,örökké ennék...és a mai két teszt közül a második pozítív lett,miután tesómnál majdnem elájultam délben.És nem vagyok ájulós,kertészként dolgozom,sosem ájultam el,csak a fiammal való terhesség során egyszer.

áááááááá valaki megátkozott,vagy megrontott..

23. sunshine28 (válaszként erre: 21. - Wienermelange)
2011. máj. 24. 20:14
igaz..
22. 91d4989ab9 (válaszként erre: 20. - Sunshine28)
2011. máj. 24. 20:14
nem lehet hogy csak a hormonok miatt vagy ilyen káoszban?:D
2011. máj. 24. 20:13

Ha 1 nő tartja magát valamire, akkor semeddig.

Baccca meg a szünetjét!

2011. máj. 24. 20:10

Úgyhogy hallgatok,és megyek egy időre,aztán visszajövök a fiamért anyuékhoz.Az idő mindenben segít.A gyerek kérdés holnapután eldől,mit mond az orvos,de tudni biztos nem fog róla.

Hogy megtartom e?nem tudom...anyagilag beleférne,munkám itt is lenne..bölcsi is van,és jófej szülők,de kisvárosban élünk,sok közös ismerős,barát.

asszem bevonzottam a káoszt rendesen...

19. sunshine28 (válaszként erre: 18. - Lisa65)
2011. máj. 24. 20:07

Ez nem felelőtlenség volt,mi valóban azt hittük ez igazi szerelem.Ráadásul az utóbb időkig nem volt túl zűrös,csak az elmúlt két hét.

Nem mondom meg neki,mert én sem akarom tönkretenni magam,és az olyat aki így fog meg valakit,szánalmasnak tartom.

18. lisa65 (válaszként erre: 14. - Sunshine28)
2011. máj. 24. 20:04

Hát azért felelőtlenség részedről, hogy nem vagytok jól meg együtt, de vállalod a gyereket és nem védekezel. Gyerekkel nem is szabad egy pasit sem megfogni, még ha úgy esetleg azért veled maradna. Azzal három ember élete megy tönkre!

Ezt én például meg sem mondanám neki, ha tényleg terhes vagy!

17. amaal1 (válaszként erre: 14. - Sunshine28)
2011. máj. 24. 20:04
Te jó ég! Hát, eléggé felelőtlenek vagytok... :(
16. amaal1 (válaszként erre: 13. - Sunshine28)
2011. máj. 24. 20:01

Már csak emiatt is kapóra jön, hogy most ki tudsz lépni a munkára hivatkozva. Mivel internetes szerelem a Tietek, lehet, hogy a távolság segít, hogy visszataláljatok egymáshoz...a kezdetekhez.


Más részről meg, lehet, hogy egy idő után egész másképp fogod látni a dolgaitokat és nem esik nehezedre kimondani, hogy vége - ergo Te fogsz szakítani vele! ;)

15. lisa65 (válaszként erre: 1. - Sunshine28)
2011. máj. 24. 20:00
Ne tedd tönkre az életed egy ilyen pasi miatt! Te magadért csinálj mindent és ne másért! Majd akkor ha megérdemli! Menj és hagyd őt, ha érez valamit nem fogja hagyni, ha pedig nem érez semmit akkor örülni fog, hogy megoldottál egy gondját!
2011. máj. 24. 19:58

És ha ez sem elég még,a mai teszt pozítív,hiszen nemrég még gyereket akartunk,ezért sem szedtem a gyógyszert.

Úgyhogy van mit dönteni,mert azt nem akarom,hogy a gyerek miatt jöjjön vissza.

2011. máj. 24. 19:51
Azt mondta én vagyok az neki,de túl sokat ígértem hogy megváltozom,és ő is ígérte már.De mindig visszakanyarodunk oda,hogy hiába aközös alap,a jó programok,nevetés.Akitől a lánya van,az írogat nekem,ocsmány,beteg dolgokat..és ez sem segít rajtunk,bár ő kiáll mellettem,a leveleket egy ügyvéd barátnőm szerint jobb lenne bemutatni,és feljelenteni,mert ez beteg,hiszen az ismerőseim zaklatja már,és a fiam is.Ez is problémát okoz,de még ott az,hogy túl sok tervünk volt,nehéz elengedni.
2011. máj. 24. 19:48
Aki igazán szeret az nem kér szünetet. menj mert valoszinüleg nem sokára amugy is vége lenne és akkor nagyon bánnád a melot. A kapcsolatok pedig jönnek mennek. de még egy ilyen melo lehet nem jön.
11. sunshine28 (válaszként erre: 4. - 91d4989ab9)
2011. máj. 24. 19:48
Minden szerelemben vannak kérdések,és defekt is.De mi valóban az igazinak éreztük.Ő is féltékeny volt,és most is az.Nem mondja ki,hogy vége,mert tudja én nem kezdtem sosem újra exxel.
2011. máj. 24. 19:48
Menj!
2011. máj. 24. 19:45

Szia!

Ha igazi a szerelem akkor úgyis visszatalál.Ha nem akkor meg ne bánd!

A helyedben én mennék,mint a szél!Lehet,hogy most ezt rossz olvasnod,de szerintem ennek a pasinak nem te vagy az igazi.

Akármennyire fáj,én mennék.És lehet,hogy sokkal normálisabb férfival fog összehozni az élet!Mert ez így csak szenvedés lesz egy darabig,utána úgyis vége lenne véleményem szerint!:)

Sok sikert!

2011. máj. 24. 19:44

Hm. Nem tudom...:)

Nagyon tönkre tudja tenni egy férfi életét, önértékelését ha féltékenykednek rá alaptalanul (hiszen ezzel hazugnak bélyegzed), tényleg megöli a szerelmet. Viszont az is ezt mondja, akire alappal féltékenyek.

Ha tudsz és akarsz és lehet is bízni benne, és ő is tényleg akarja, ne menekülj, egyébként uzsgyi:)

7. db82bed8d4 (válaszként erre: 3. - 91d4989ab9)
2011. máj. 24. 19:42

igen...de ez egy olyan lehetőség amit nem feltétlen kéne kihagynia, ilyen embert és kapcsolatot, meg bármelyik utca sarkon talál...

(a fórum indítót kérem ne haragudjon a modortalanságom miatt, hiszen nem ismerem a párját,de én azt látom,hogy zongorázik az érzéseiden és erre szerintem nincs szükséged)

6. db82bed8d4 (válaszként erre: 1. - Sunshine28)
2011. máj. 24. 19:40
MENJ...NEM JÓ CSAK A KÁPOSZTA ÚJRA MELEGÍTVE...
2011. máj. 24. 19:40
Én mennék!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook