Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ilyen melegben mit adtok a kicsikre? fórum

Ilyen melegben mit adtok a kicsikre? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 26. 13:10
az enyém folyton nyáladzik, amikor szopizik ráharap a mellemre, van amikor az ujjacskáját szopogatja. Nem korai még a fogzás 3 hónaposan ?
2011. máj. 26. 13:05
szerencérem ia szeelt nem érezük meg,de sztem a fogacskái is elkezdtek nöni vagy valami lehet,mert mindent rág:-)és tiszta nyál mindene:-)
2011. máj. 25. 18:55
az enyém a szeles időtől nyűgös. egész nap ölben akar lenni és ha a hasamra fektetem mert mert már leszakad a karom , felemeli a fejét és nagyokat vigyorog. olyan aranyos, hogy megzabálom, nem hogy haragudjak rá.... ?)
2011. máj. 25. 11:03
hát igen az alvással nekünk is gondok vannek,BEni edig rugiba aludt,a nagy hidegekbe hosszu ujju bady hálózsák,takaró..aztán a takrót elhagytuk,maradt a hálózák,mikor jötek a melgebb idök akor cska rugi+takaró,amit lerugott magárol mert melege volt,igy smán rugiba aludtunk,tegnap este rövid uju bady és hosszu pizsinadrág kiszoknival,ez bevált,akkorát lut mint a bunda:-)Bocsi helyesirásért,de itt a bébi a kezembe,kcisit nyügi,most kaptuk meg a 3 hónapos oltást..
15. 93f84765e4 (válaszként erre: 14. - JudyTim)
2011. máj. 25. 10:02
én ha ugy látom hogy hüvösebb van de nincs hideg akkor a rövid ujjura adok még egy vékonyabb mellényt pl. mint amik némelyik melegitö eggyütteshez vannak azért hogy a háta ne fázzon meg.egyébként nálunk is hasonlo a helyzet nekünk is sok nagy fa van az udvarban és bizony elég hüvös van alatta.ami az éjszakákat illeti az enyémeknek is melegük van már napok ota pléddel takaróznak és mivel igy is melegük volt a hosszú újjú pizsamát lecseréltem rövidujju rövidnadrágos pizsamára.de még igy is teljesen megizzadnak reggelre.én is sokat küzdök azzal mikor mit adjak rájuk a férjem mindig letol hogy tulaggodom a dolgokat ,de hát ki ne féltené a gyermekét.
2011. máj. 25. 08:35

Köszi a jótanácsot, inkább megfogadom, mintsem kinlódjunka nádhával ha már itt a kánikula. Azt még egy felnött is nehezen viseli, nemhogy egy pici aki még a száján sem tud lélegezni. :)


Azért is nehéz eldönteni a ruhák mennyiségét, mert erdő mellett lakunk. Ha a napon vagyunk jó meleg van, de ha árnyékba kerülünk, bizony jó 4-5 fokkal kevesebb van. Délelőtt hűvös, akár 15 fok délben meg már 28 estére megint 18 . Ilyenkor állandóan öltöztetnem- vetkőztetnem kell. Szerintetek, hogyan csináljam?

Még egy jó kérdés. Az éjszaka.

Ha paplankával takarom, lerúgja magáról és arra ébred, hogy fázik és sír emiatt, megpróbáltam a hálózsákot, a vastagabb melegnek bizonyult a vékonyba meg belegabajodik azért sír. Nehéz eset, mert rengeteget mocorog. Adjatok ötleteket, hogyan csináljam, hogy végre egy jót aludhassunk mint a régi szép időkben. :)

2011. máj. 25. 06:47
sziasztok.én még most is hosszu nadrágot adok rájuk valami vékonyat ,rövidujju polot ,zoknit és szandált.a multkor abban a nagy melgben rövidnadrágot adtam rájuk zoknival és azota mind a kettőnek folyik az orra.én még egy kicsit óvatos vagyok
12. Fuoco (válaszként erre: 8. - JudyTim)
2011. máj. 24. 23:46

Sziasztok


A lakásban ha 23 fok van, akkor mehet a hosszú ujjú body, zokni, kisnadrág, és ha fázik adj rá mondjuk egy cipzáros kardigánt, amit könnyen levehetsz, ha már nem kell. Nálunk télen volt 23 fok, de bôven harisnyában, nadrágban, pulcsiban nyomult a lányom.


Persze ez gyerekfüggô, de az én lányom is fázós, a 23 fok legalábbis neki kevéske... :S


Ha kiviszed, akkor elég egy napozó, esetleg vigyél egy zoknit, meg egy vékonyabb takarót, azért 3 hónaposan még csak fekszik, lehet hogy elkél.

2011. máj. 24. 21:26
Nekem 4 és fél hónapos a kislányom, vagy rövid ujjú body-ban van, vagy napozóban. Ő is téli baba. És most szerintem az étvágyát is megviselte a meleg....Napkrémet használj, én is bekenem, jobba biztonság.
10. Pindur77 (válaszként erre: 1. - Susika2009)
2011. máj. 24. 17:16
Az én fiam is téli, és izzad ilyenkor állandóan. Most csak pelus van rajta, és majd ha lemegyünk nemsokára atléta és kisnadrág. (+napkrém biztos ami biztos!)
9. Susika2009 (válaszként erre: 8. - JudyTim)
2011. máj. 24. 16:06
nálunk a nappaliban nagyon meleg van,kb mint kinnt,és itt van a bébi egész nap velem...ezért van pelusban..hiába van leengedve a redőny erkélyajtó nyitva van,és jön be a meleg..de jó..én is szeretném ha a csöppségem akkora lenne mit a tiéd:-)
2011. máj. 24. 15:58

Sziasztok, éppen ma akartam feltenni én is nektek ezt a kérdést. Én is tanácstalan vagyok, mert ha csak egy hosszú ujjú body-ban van egy kis nadrág meg zokni, tüsszög. Ha adok rá egy rugdalózót már izzad a nyaka. Kint most is 27 fok van de a lakásban csak 23. Tehát ha kiviszem inkább vetkőztetni kellene nem öltöztetni. :)

Egyébként az én babám is 3 hónapos 5,92kg és 61 cm.

7. szakalyadri (válaszként erre: 6. - Susika2009)
2011. máj. 24. 15:54
Csak magamból indultam ki,nálunk a lakásban hűvös van,leengedtem a redőnyöket.Kint viszont...kánikula!Végre!
6. Susika2009 (válaszként erre: 4. - Szakalyadri)
2011. máj. 24. 15:50
a lakásban van pelusban..ki még nem vittem igy,nem akarom hogy megfázzon
5. Susika2009 (válaszként erre: 2. - A60ebd7f8a)
2011. máj. 24. 15:50
köszönöm:-)az a maga 7.5 kilójával,és 2 hónaposan voltt 66 cm,,most sztem még több,holnap megyünk szurira majd kiderül..én is atlétára és gatyóra gondoltam..szandija nincs,de ugy gondolom zoknit sem adok rá!
4. szakalyadri (válaszként erre: 1. - Susika2009)
2011. máj. 24. 15:49

Nem kevés a pelus?A háta nehogy megfázzon.Egy pólót adnék rá.

Napozóban vagy badyban vinném ki a helyedben.

2011. máj. 24. 15:47
Egy vékony atlétát és egy rövidnadrágot,szandált.Viszek neki vékony hosszúujjú pólót,zoknit és az elmaradhatatlan esővédőt.
2011. máj. 24. 15:47
Szia.Az én kisfiam 14 hónapos lesz, most éppen egy napozóban van.Nagyon aranyos a kisfiad, igazi vasgyúró:)
2011. máj. 24. 15:45

3 hónapos pici fim,rendkívül nem bírja a meleget,télen született meglátszik:-)

télen a 25 fokban izzadt,és melege volt..most a lakásban egy pelus van rajta semmi más,de 5 óra felé megyünk sétálni és nem tudom mit kéne ráadni!Ti mit adtok a picikre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook