Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovu mikroszkópon pár kis köröcske és mellette szép páfrányok is. Ez kezdődő peteérés? Ma próbálkozzunk? fórum

Ovu mikroszkópon pár kis köröcske és mellette szép páfrányok is. Ez kezdődő peteérés? Ma próbálkozzunk? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 25. 16:05

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

:-)

6. wanita77 (válaszként erre: 1. - 23aa1cb256)
2011. máj. 24. 21:34
Szerintem ne nézd, nem mutat jó eredményt. Én is néztem hónapokig, végig páfrányokat mutatott, mégis megjött, pedig nagyon beleéltem magam. Eldugtam jó mélyre a szekrénybe, és helyette 2 naponta szexelünk, neked is ezt javaslom, mert ebbe bele lehet bolondulni. Ha nem látsz páfrányt azért, ha látod, azért. Szóval én nem ajánlom.
2011. máj. 24. 15:25

Sziasztok! A férjemmel mi is gondolkodtunk, hogy veszünk egy ilyen készüléket.

Igaz utánaolvastam, és megosztó véleményeket írtak le. Kicsit nehéz kitalálni, hogy mi is látszik. Szerencsére nem kellett venni, mert 2 hónap alatt összejött a babóca. Már 9 hetesek vagyunk. Tanácsot adni nem igazán tudok, de mi 2 naponként voltunk együtt és ne ugorj ki egyből az ágyból! + terhes vitamint kezdj el szedni!

2011. máj. 24. 15:20

akkor meg még most kezdődik, vagy most végződik, ha ilyen is, ilyan is


szabályos körök is voltak nekem, szerintem azok valami bacik lehetnek

3. 23aa1cb256 (válaszként erre: 2. - Fd8e423e9e)
2011. máj. 24. 15:04
Hát igen.Nem szabályos körök. Inkább sejtszerűek(ahogy fogalmaztál).
2011. máj. 24. 15:02
köröcske lehet valami baktérium is - nekem is volt mindig -, ha páfrány van, akkor az jó (ha nincs páfrány, akkor nem köröcske van, hanem ilyen sejtszerű dolgok)
2011. máj. 24. 14:57
Sziasztok!A segítségeteket kérném.Ovu mikroszkópon pár kis köröcske és mellette szép páfrányok is. Ez kezdődő peteérés?Ma próbálkozzunk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook