Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Seb a mellemen nem gyógyul szoptatás után fórum

Seb a mellemen nem gyógyul szoptatás után (beszélgetős fórum)


2011. máj. 24. 23:00
Próbáld még a Garmastan kenőcsöt, nekem ez vált be, amikor szoptatáskor teljesen ketté hasadt a mellbimbóm.
2011. máj. 24. 22:46

[link]


Nekem teljesen szét is nyílt a bimbóm és sehogy sem akart begyógyulni. Illetve nem tudott, mert mit ahogy írtad, hiába hagytam szabadon a pólóba mindig beleragadt, hiába kentem már mindennel, semmi nem használt...

Végső elkeseredésemben kipróbáltam a fenti kütyüt. Nagyon jó! Hamar helyrejött még az én csupa seb mellbimbóm is. Felteszed a kagylót, alatta tud száradni, szellőzni a bimbód és nem ragad bele semmibe mert nem ér hozzá így a melltartó.

2011. máj. 24. 19:52
A Neogranormon krém jó ilyenkor, a használati útmutatón olvastam, hogy "szoptatás alatti berepedezett emlőbimbó kezelésére", persze, ha nem komolyan problémáról van szó. Egy próbát megér.
2011. máj. 24. 14:51

Azért nem olyan könnyű ám paget kórt szerezni, az első doki csak ránézett és azt mondta nem az. kicsit felületesnek tartottam, úgyhogy elmentem egy másikhoz, és az is azt mondta, eg egy csomó mindent, hogy még milyen kísérő tünetei vannak, ami nincs ám a neten :)


Úgyhogy nézesd meg dokival, hogy kizárja, nekem elég volt rá a körömvirág krém és az aloe

8. e705905164 (válaszként erre: 5. - Szerika86)
2011. máj. 24. 14:45
akkor a bőrgyógyászt keresd fel és gondolom megadja megfelelő kezelést.. minél hamarabb!
7. szerika86 (válaszként erre: 3. - Manon)
2011. máj. 24. 14:44
Sajnos a pólóba is beleragad :(
6. szerika86 (válaszként erre: 4. - Ginevra01)
2011. máj. 24. 14:44
Igen én is épp az előbb olvastam a paget kórról :(
5. szerika86 (válaszként erre: 2. - E705905164)
2011. máj. 24. 14:42
Eleven az egész, minden nap kelezkezik rajta egy kis seb, beragad a melltartóba és minden nap letépem :( vagy leáztatom, de akkor is lejön...
2011. máj. 24. 14:40

Szia


Igen nekem volt ugyanilyen. állandóan bepörkösödött, lehámlott és nem gyógyult meg.

Nőgyógyászhoz mentem, mert van egy rákmegelőző állapot, a Paget-kór, és azt mindenképpen ki akartam zártani, de nem az volt. bőrgyógyász írt rá jó kis szteroidos krémet, de azt meg nem kentem magamra. Aztán szépen lassan meggyógyult magától, nem csináltam vele semmit,illetve hámosítóval kenegettem, meg aloe firsttel fújtam néha be.

2011. máj. 24. 14:33

Szerintem is inkább bőrgyógyászhoz kéne menned.


Valamint szellőztesd, úgyértem amikor csak tudod csak póló (pamut) legyen rajtad, sokat fog segíteni, de mindenképpen menj bőrgyógyászhoz.

2. e705905164 (válaszként erre: 1. - Szerika86)
2011. máj. 24. 14:28

pikkelyes?

vagy milyen?inkább bőrgyógyászhoz kellett volna...


ha a seb nem gyógyul utalhat cukorbetegségre is!

2011. máj. 24. 14:27

Sziasztok!


Pár hónapja szoptatás alatt seb keletkezett a mellemen. Már nem szoptatok, de nem akar gyógyulni, nem is igen van rajta seb, levedzik és iszonyatosan viszket.

Volt már valakinek ilyen?

természetesen nőgyógyászhoz bejelentkeztem. Lehet h inkább bőrgyógyászhoz kellett volna?

Ha tudtok valami házi praktikát ami segíthet, azt megköszönném.

Minden választ előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook