Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Jesolo -- Olaszország fórum

Jesolo -- Olaszország (beszélgetős fórum)


27. miel77 (válaszként erre: 26. - Sunshine24)
2011. máj. 26. 20:18
:)))))))))) igen hallottam, hogy nagyon kedves nép :))) végre jó lesz olyan helyre menni, ahol nem néznek rád csúnyán, hogy magyar vagy!! Sajnos éreztem már ilyent :((
26. sunshine24 (válaszként erre: 25. - Miel77)
2011. máj. 26. 20:05
Jó az, majd kézzel-lábbal kommunikálsz. Segítőkészek.
25. miel77 (válaszként erre: 23. - Sunshine24)
2011. máj. 26. 13:18
erről a honlapról nem is hallottam még, megnézem köszi :)) hát én sem nagyon beszélek angolul, de tudok spanyolul, majd összehozzuk vhogy a két nyelvet :)))
24. sunshine24 (válaszként erre: 22. - D3d94691a4)
2011. máj. 26. 12:58
Igaz, hogy nem beszélnek, de ők legalább a kedvességükkel pótolják a hiányt, nem úgy mint pl. Prágában, ahol se nem beszélnek, se nem segítőkészek. Magyar az tényleg sok van, mikor mi voltunk, szinte minden fél órában magyarokba botlottunk.
23. sunshine24 (válaszként erre: 19. - Miel77)
2011. máj. 26. 12:55
Már miért kéne? Én minden utunkat egyénileg szervezem booking.com által. Eddig soha, semmilyen probléma nem volt.
22. d3d94691a4 (válaszként erre: 21. - Miel77)
2011. máj. 26. 10:13
Igazán nincs mit. Valóban lehet egyénileg is foglalni, de arra készüljetek fel, hogy nem igazán beszélnek angolul (ez amúgy az egész országban jellemző). Viszont sok a magyar, a hotelben is dolgozott egy magyar lány, mikor voltunk. Jó kutatást kívánok, aztán szólj, hogy döntöttetek!
21. miel77 (válaszként erre: 20. - D3d94691a4)
2011. máj. 26. 08:40

Sziaa!

Kössszi a sok infót :))) mi még nem voltunk Olaszban, de nagyon tetszik ez a környék, már néztem a Jesolo környéki üdülőhelyeket is, de igazából Jesolo tetszik a legjobban :))) Megnéztem a hotelt amit mondtál, jónak tűnik :) úgy nézem itt lehet egyénileg is foglalni, nem kell utazási iroda :)) majd utána érdeklődök :)

Tetszik hogy ennyi mindent lehet itt csinálni, nem csak a tengerparton henyélni, majd rá keresek a helyekre, amit ajánlottál :)

Kössszi :)

2011. máj. 25. 20:26
Én 2009-ben voltam Jesolóban egy csoportos körutazás keretében. Sajnos nekem csak csak 2 éjszaka jutott ott, azóta is állandóan visszavágyom. Mi a Hotel Internationalben szálltunk meg, kb. 100 m-re van a tengertől, ha szerencsés az ember, a szobájából láthatja is. Félpanziós ellátást kaptunk, ami büfé jellegű volt, majdnem bele is fulladtunk. Imádtam, mert minden nap tradicionális olasz remekeket ettünk, és most ne az itthoni spagettire gondolj! Mi május végén voltunk, 40 fok volt már akkor is. A part tiszta volt és rendezett. Sajnos az árusokból sok van és nehéz őket lerázni. A sétálóutca állandóan pezseg, jobbnál jobb helyek várnak, szerintem nem lehet csalódni bennük. :) Velence bámulatos, egy nap alatt meg lehet nézni, de érdemes céltalanul barangolni, és 2 napot rászánni. Szerintem a 2 sziget, Murano és Burano is izgalmas, San Michele, Velence temetőszigete is tetszett. Aqualandiát, a vízi vidámparkot tényleg nem szabad kihagyni. Mikor mi voltunk, 25 euró volt a belépő, de minden pénzt megért. Nekem leginkább a Pirates show (kalóz show) és a Péter Pán show tetszett, a pacemakertől ne félj, ott meg úgysem lesz rá időd. :) [link] A honlapjukon magyarul is sok mindent megtalálsz, csekkold! Van egy Adventure Golf nevű hely is, oda nem mentünk el, de sokan ajánlották és dicsérték. Ha szeretitek az állatokat, érdemes megnéznetek az Aquarium Reptilariumot is. Ha kocsival mentek, Padovát érdemes felkeresni. Ha gondolod, küldök néhány képet is. :)
19. miel77 (válaszként erre: 18. - Sunshine24)
2011. máj. 25. 13:06
Köszi megnézem majd, szállás ügyben elég tanácstalanok vagyunk még. Egyénileg akartuk megszervezni.. de lehet utazási irodához kellene fordulni.
2011. máj. 25. 12:52
4 éve nyaraltam Jesoloban a Hotel Roby nevű szállodában voltunk a párommal. Korrekt árak, kedves hely. Jesolo azóta is nagy kedvencem.
17. miel77 (válaszként erre: 16. - Csacsa)
2011. máj. 24. 16:53
Tényleg elég drágák a szállások... Ti utazási irodán keresztül foglaltatok?
16. csacsa
2011. máj. 24. 15:21

En 2 eve voltam egy hete es most is voltunk uton hazafele (magyarorszagrol-fr-be) es akkor szaltunk meg ott mert annyira tetszett nekunk. Szep tiszta kornyek es nem draga a kaja, bar a szallas igen ( mi is apartmanban voltunk 50 meterre a viztol) 2 gyerekkel es nagyon tetszett mindegyonknek.. azota ha hazafele tartunk mindig esoloban szallunk meg :)

Viszont velence minimum 2 nap kell de kajat ne vegyetek ott mert draga es meg rossz is. Viszont Jesoloban nagyon finmak a pizzak es a tesztak csak ajanlani tudom .

2011. máj. 24. 15:07
Nagyon szívesen, remélem tudtam. Sok sikert, majd írd meg, hogy találtál-e?
14. miel77 (válaszként erre: 13. - Pindur77)
2011. máj. 24. 15:06
Én is remélem :)) mert más helyet nem is kerestünk most :) egyelőre szétnézek a camping kínálatban, aztán most megkukkantottam a neckermant, vannak jó kis apartmanok, másodkörben pedig szétnézek az utazási irodák közt :)) köszi a segítséget :)
2011. máj. 24. 15:04
Nem bánjátok meg, ha ide mentek! Nagyon szép hely, minden rendben van vele! Remélem tudtok ide menni, jó lesz!
12. miel77 (válaszként erre: 11. - Pindur77)
2011. máj. 24. 15:02
Na az ilyenektől úgy félek :))) de ált csak az első 2 csúszásig :)) össze kell gyűjteni hozzá az erőt :)
2011. máj. 24. 15:00
Mi nyitásra mentünk, zárásig maradtunk. Rengeteg gumi matracos csúszda van, a legjobb: pacemaker. 63 m szabadesés gumimatracon!!!! Rászolgált a nevére!!!!
10. miel77 (válaszként erre: 9. - Pindur77)
2011. máj. 24. 14:57
De jóóó :)) erre kíváncsiak vagyunk mi is, akkor megéri az árát,ezek szerint a belépő :)
2011. máj. 24. 14:55
Van bizony! Tényleg! NAGYOOOOONNNNN JJJJJÓÓÓÓÓÓÓ!!!!! Este is van élet, disco, buli!
8. miel77 (válaszként erre: 7. - Pindur77)
2011. máj. 24. 14:54

Megnézem, köszi :)

Egyébként Jesoloban olvastam hogy van vmilyen vízividámpark, ott voltatok esetleg?

2011. máj. 24. 14:53
MI itt voltunk 2 éve. Ha esetleg érdekelne. [link]
6. miel77 (válaszként erre: 5. - Pindur77)
2011. máj. 24. 14:50
Jól hangzik ez is :) még szétnézek majd, csak augusztus elején mennénk, bár lehet akkor van a legmelegebb....
2011. máj. 24. 14:48
Mi utazási irodán keresztül mentünk, és 2 éve volt kettőnknek 81000 ft az apartman. Volt saját medencéje, az erkélyről a tengerre lehetett látni. Nem közvetlen, a második épületsor volt. (kb 150 m)
4. miel77 (válaszként erre: 3. - Pindur77)
2011. máj. 24. 14:46
Köszi az infókat :) Mi még sosem voltunk itt :) egyelőre campingben ilyen bungalowban szeretnénk szállást foglalni. Igazából apartmant nem tudom hogyan lehetne jót kifogni? Azt gondolom utazási irodán keresztül célszerű foglalni, nem egyénileg?
3. Pindur77 (válaszként erre: 2. - Pindur77)
2011. máj. 24. 14:39
És persze mindkét alkalommal nagyon jó volt! Ha lenne alkalmam,idén is mennék.... :)
2011. máj. 24. 14:39

Szia!


Mi már 2x nyaraltunk ott a párommal; mindkét esetben apartmant béreltünk. Vannak jó éttermek, ahol olcsón jó nagy adagokat lehet enni. Pékségek, szupermarketek rengeteg, és nem drágák. Az apartmanok relatív jól felszereltek, de ez persze attól függ, milyet és mennyiért választasz. Mi az Udine oldalában voltunk, mert az olcsóbb.

Velence 1 napos legalább, csodálatos. Jesolo-ból saját gk-val 15 perc+komp. Ott van őrzött parkoló. Másik irányban Bibione, Udine, Lignano, és a környező faluk.

2011. máj. 24. 13:43

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy aki nyaralt már itt, milyen tapasztalatai voltak? :) pl. melyik a legjobb camping, vagy inkább apartman, mit néztetek meg? Velencére mennyi időt érdemes számolni? A tengerparti sütkérezés mellett milyen progik vannak még?

Köszii :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook