Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt-e már valaki Aloe Activatort a szemére? Olvastam róla, hogy nagyon hatásos lehet pl. zöld hályognál fórum

Használt-e már valaki Aloe Activatort a szemére? Olvastam róla, hogy nagyon hatásos lehet pl. zöld hályognál (beszélgetős fórum)


2017. júl. 16. 01:47

Istenem.


"A zöldhályog kialakulásának során a szemben található ún. csarnokvíz termelődése és elfolyása közötti egyensúly felborul, a szemnyomás megemelkedik, ez pedig a szaruhártya vizenyőjét és a látóidegfő vérellátási zavarát okozza. A vérellátási zavar következtében az ideghártya és a látóidegfő idegsejtjei elpusztulnak. Bár a folyamattal visszafordíthatatlan látásromlás alakul ki, az időben felismert és kezelt betegség esetén ez a romlás megállítható."


Értelmes gondolkodó ember szerint ezen mit befolyásol, ha valamivel bekenem a szemet?

2011. máj. 25. 21:18
csip mint állat
2011. máj. 24. 15:39

Köszi a válaszokat! A dokit azért nem kérdeztem meg, mert ők úgyis mindenre azt mondják, hogy nem jó ha nem ők ajánlják. Az igaz, hogy csípi a szemet, bár ettől még lehetne hatásos is...

A hályoggal kapcsolatosan én is a neten olvastam szuper dolgokat. Csak ez azért lenne jó ha tényleg hatásos lenne akkor esetleg csökkenthetné a hályoggal kapcsolatos tüneteket.

2011. máj. 24. 12:40

Szia!

Nekem csípte a szememet. De a mi "házalónk" is csöpögtette a szemébe és áradozott. Azért szerintem érdemes megkérdezni egy szemészt.

2011. máj. 24. 12:34

Szia!

Hát a hályogról fogalmam sincs.

Én allergiára próbáltam de nem volt jó. Annyira marta a szemem hogy folyt a könnyem és amíg mart addig nem viszketett a szemem. Utána ugyan úgy. A férjem ugyan így járt.

2011. máj. 24. 12:30
Használt-e már valaki aloe activatort a szemére? Olvastam róla, hogy nagyon hatásos lehet pl. zöld hályognál.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook