Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amikor a hajmosás rémálom... fórum

Amikor a hajmosás rémálom... (beszélgetős fórum)

7. e417245f24 (válaszként erre: 6. - Caffi)
2011. máj. 26. 06:22

Jöhet ennek a próbája:a tojássampontól tényleg könnyű kifésülni,de a hajmosási technikát még mindig nem sikerült megtalálni :).Nem akarom megvesztegetni minden este édességgel-nem is szoktam még neki adni-volt aki ezt üzente.

Tegnap este az apja "birkózott" vele a kádban.Itt a homokozási idény,muszáj minden nap kínoznom.Nem hittem volna,hogy pont a harmadik gyerek fog ki rajtam-ebben is :D.

2011. máj. 24. 19:18
Már rég voltak kicsik a gyerekeim....de ha ül(mert ha hanyatt fekteted félhet)és hátra hajtja a fejét,úgy jó lesz,mert nem folyik a szemébe....de míg elnyered a bizalmát....esetleg apuka diavetítővel a mennyezetre vetíthetne....jól le kötné a figyelmét....azt ha már szent a béke a hajmosással,a vetítőt el lehet hagyni:)))
2011. máj. 24. 11:59
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat!Ki fogom próbálni!A fésülködésre rá tudom venni úgy,hogy hatok a hiúságára,de ez a hajmosás...
4. genlips (válaszként erre: 2. - Genlips)
2011. máj. 24. 11:57

ha rövid a haja, 1 tojás és fél citrom leve. ha hosszú, akkor 2 tojás és egy citrom leve (nem a bolti citromléflaskából)

ezt összeturmixolod és mehet is a hajára

3. d2299ac778 (válaszként erre: 1. - E417245f24)
2011. máj. 24. 11:57

Én ledőltöm,és megkérem hajtsa teljesen hátra a fejét. (így nem megy a szemedbe,mondom:))

és a tussal úgycsinálom mintha megmasszíroznám a fejét.

Így sikerült elérnem a célom:)

2011. máj. 24. 11:56

próbáld ki a tojássampont, az nem habzik, de ugyanolyan tökéletesen tisztít!

1 tojás, fél citrom leve. rajtahagyod 5 percig, hogy hasson a lecitin benne és utána langyos vízzel leölbíted. (vigyázz, ne legyen túl meleg, mert kicsapódik a fehérje és azt meg hajszárítás után alig lehet kifésülni) sokkal selymesebb lesz a haja, mint bármilyen babasamponnal

2011. máj. 24. 11:52

Sziasztok!

Ötleteket szeretnék kérni:2 éves lányom ordít a hajmosástól.Már próbáltunk hajmosó karikát,a testvérei úszószemüvegét,az együtt fürdést(pedig ezt nagyon ellenzem),de semmi nem változott.Göndör haját igazán csak zuhannyal tudom normálisan leöblíteni,a samponunk könnymentes.

Az igazi baj,hogy fél a habtól,nem tudom,miért.Fürdéshez fürdetőkenőcsöt használunk,ott nincs ilyen gond.

Szerintetek mit lehet még megpróbálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook