Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló mellett barna folyás mitől lehet? fórum

Fogamzásgátló mellett barna folyás mitől lehet? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 7. 20:28
sziasztok. vizsga eközben vagyok. és mióta egyre stresszesebb az életm intenzív barna folyásom van de nem fáj semmim minden renben. az előző menezeszem renben zajlott nem élete nem éltem azóta. Hülyev gyűrűt mint alacsony hormontartalmú fogamzásgátlót régóta használok nem volt gondom. lehet ez a stressztől?
11. Hachiko (válaszként erre: 9. - 9e32886f4a)
2011. máj. 25. 10:33
Igazad volt gina9! Tényleg a menzeszem ma reggelre erősebb lett a barnázás.
2011. máj. 24. 20:27
Nekem is elég erős mezeszem volt, jó mondjuk én az extra tampont 1-1,5 óránként cseréltem, nekem 6 napig tartott. Hála fájdalom mentes volt, semmi görcs, csak a mellem fájt és feszült, bekeményedett, de ezt most is érzem szóval ez a jel, h megjön (ha). Nem hiszem h mensi lenne, mert épp h barna pöttyök,alig látszik, de lehet az is. Nektek mikor jött meg normálisan a tabi mellett? Hányadik levél után?
9. 9e32886f4a (válaszként erre: 6. - Hachiko)
2011. máj. 24. 15:07

Lehet hogy amit "barnázásnak" irsz az a menzeszed. Nekem az első bogyómnál hihetetlenül lecsökkent a menzeszem,előtte sokat szenvedtem, volt hogy az extra atampont fél óránként cseréltem, de ez is változó volt minden hónapban. AMikor elkezdtem szedni az elsőt akkor annyira lecsökkent hogy vígan elég lett volna 1-2 mini tampon és 2,5 napig volt meg, de lekellett váltanom ezt a gyógyszert mert a mellékhatások nagyon rosszak voltak.

A mostani bogyóm mellett nekem kitolódott a 7 napos szünet alatt az 5. napon jön meg és 3 szemet már beveszek az új levélből mire elmúllik, kicsit több a mennyiség mint az első bogyónál de még mindig lényegesebben kevesebb mint gyógyszer előtt.

2011. máj. 24. 13:41
Nekem mikor még nem szedtem fogamzásgátlót 7-8 napig tartott, most 5 nap és jóval kevesebb is.
2011. máj. 24. 13:24
Jaj az kimaradt jangee-t szedek.
2011. máj. 24. 13:22
Sziasztok! Köszönöm,h ennyien válaszoltok, igen most vagyok a 7 napos szünet 2. napján. Minden szemet normálisan beszedtem. Nekem sem jött meg az első levél után semmi nem volt, folyás sem. Tesztet sztem fölösleges vennem, mert óvszerrel is védekezünk, biztos ami biztos. Babóca várhat még... :) Olvastam, h vannak vérzések, csak nekem ez a barnázás folyásnak sem lehet nevezni annyira kevés. Akkor megnyugodtam h semmi baj nincs. Már várom, h normálisan megjöjjön. Nektek hány napig tart?
5. 9e32886f4a (válaszként erre: 1. - Hachiko)
2011. máj. 24. 13:11
Minden gyógyszernél az első 3 hónap a beállási idő, ez alatt lehet barnázás, pecsételés, egyébb mellékhatások és ez mind normális, van akinek pl nem jön meg az elsö 2 levélnél szünetmentes napokban, persze ilyenkor jobb csinálni egy tesztet is.. 15 perc késés de még 2 óra sem lényeg, a lényeg hogy 12 óránál több idő ne teljen el.
2011. máj. 24. 12:52
Mit zedsz? Ha bevetted a 21. szemet, akkor nem most kellene lennie a 7 napos szünetnek, amikor megjön a megvonásosod?
2011. máj. 24. 12:44
Én amikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni, az első hónapban, tehát az első levélnél végig volt barnás folyásom, bár csak minimális. Úgy tudom, bármely fogamzásgátlónál előfordulhat a gyógyszer szedése alatt barnás folyás. Ha hosszabb ideig tart és téged zavar, akkor kérdezd meg a nőgyógyászod, hogy esetleg mitől lehet, de szerintem el fog múlni.
2011. máj. 24. 11:07
Ez szerintem normális. Nincs gond. Ha elolvasod a tájékoztató kisfüzetét a gyógyszernek, akkor abban is benne van. legalábbis én Yasminelle-t szedek és abban az van írva, hogy folyás előfordulhat.
2011. máj. 24. 10:40

Sziasztok!


Nem rég kezdtem el fogamzásgátlót szedni, most tartok a második levél végénél. Vasárnap vettem be a 21. szemet. 5 napja barna folyásom van, nem igazán nevezhetős folyásnak, mert alig van, de észrevehető. A tablettát rendesen szedem minden este 9kor. Mindet bevettem ha csúsztam is 15 percnél nem telt el több. Volt már valakinek ilyen? Mitől lehet?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook