Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mivel szerzek örömet egy férfinak? fórum

Mivel szerzek örömet egy férfinak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
227. 04e98de912 (válaszként erre: 226. - F3000dc5ef)
2014. jún. 17. 00:07
Mellé csupasz mellek, formás fenék :D
2014. jún. 17. 00:04
Egy korsó hideg sör meccs közben.
225. 03e8385f6c (válaszként erre: 224. - *soul*)
2011. dec. 17. 14:38
Ja...és meg is kapja?
224. *soul*
2011. dec. 3. 16:35
...majd megmondja! xD
223. 03e8385f6c (válaszként erre: 222. - 9536810fa1)
2011. dec. 3. 07:50
Mártírság...;)
2011. nov. 22. 06:13
... hogy nem létezem? ... azt hiszem, ez a legcélravezetőbb. :)
2011. nov. 22. 04:22

Mivel szerzek örömet egy férfinak?


A véleményem változatlan...:)

2011. nov. 13. 15:48
azzal hogy örülök annak amivel ő szeretne örömet szerezni :)
219. 03e8385f6c (válaszként erre: 218. - D41005143d)
2011. nov. 13. 15:45
És ha ez mind megvan, akkor mi lesz soron a következő két(3,4,5,6 - ∞)elvárás közül?
2011. nov. 12. 09:41
ha figyelmes es kedves vagy hozza mindig.
217. 03e8385f6c (válaszként erre: 216. - Acad4ed3c2)
2011. okt. 25. 19:10

Igen.

Kell hozzá egy kis nyugtató is:)


De meg kell értened - egy hölgy kívánsága volt, hogy fejtsem ki: Mivel nem szerez a nő örömet egy férfinek?

Kissé hosszú lett...azért csak nem kapok egyest:)

216. acad4ed3c2 (válaszként erre: 210. - 03e8385f6c)
2011. okt. 25. 17:22

Jesszus! Cikket írtál?

Ennek az olvasására külön fel kell készülni... :)

215. 03e8385f6c (válaszként erre: 214. - E3786dd7b2)
2011. okt. 25. 16:55
Férfiként én is így gondolom...:)átvitt értelemben:)
214. e3786dd7b2 (válaszként erre: 213. - 03e8385f6c)
2011. okt. 25. 16:06

Nem is érdemes ezen sokat rágódni!

Néha furcsák az emberek!

A tyúk volt előbb!:-))) Én ebben teljesen biztos vagyok!:-)

213. 03e8385f6c (válaszként erre: 212. - E3786dd7b2)
2011. okt. 24. 19:22

Igaz - ok és okozat és ezért sem értem sokak előítéletét, ha belőlem hiányzik az ítélkezés utáni vágy, más miért tör olyan könnyen pálcát a többi ember felett?

Ahogyan írtam a hatás valójában kölcsönhatás.

Kérdés annak mértéke és célja.

Meg persze az, hogy mi volt előbb a tyúk, vagy a tojás? :)

212. e3786dd7b2 (válaszként erre: 210. - 03e8385f6c)
2011. okt. 24. 18:14

Röviden és velősen...ugye..:-))))

Hm...:-)

...Bár ha a miértekre keressük a választ...egy férfi, vagy egy nő miért, milyen okból kifolyólag viselkedik így, annak számos tényezője lehet..

Én személy szerint nem szoktam elítélni, és vádolni senkit, mert amíg nem ismerjük tüzetesebben egy ember életét(előéletét), nem bírálhatjuk, ..s így nem is szűrhetünk le semmilyen konzekvenciát belőle..

Mert ebben a csodálatos életben léteznek ok és okozati összefüggések is!..:-)

211. 03e8385f6c (válaszként erre: 210. - 03e8385f6c)
2011. okt. 24. 14:02

Nem vagyok bipoláris, hogy magamnak válaszolok csak kissé hosszúra sikeredet - félek kihámozhatatlan a mondanivalóm de csak ami jött - azt gépeltem sebtiben, harcolva az akadozó sávszélességgel azaz keskenységgel:S


Amivel nem okoz alapvetően örömet a nő a férfinek:


1. Ha kételkedik benne

2. Ha megalázza(okkal oki nélkül egyre megy)

3. Ha hűtlen lesz hozzá

4. Ha olyat vár tőle, amelyet maga nem képes megadni mert ahhoz önző és lusta és nem akar változtatni rajta

5. Ha elárulja


Ha a nő ezeket nem teszi, akkor a férfi a tenyerén hordozza - ha nő ettől is okosabb, úgy irányíthatja a férfit, hogy az észere sem veszi, hogy "önként és dalolva" teljesíti azokat a kívánságokat, amely amúgy sírba tenné secperc alatt ha nem megfelelően tálalják.


Lányok, Asszonyok! Gyakoroljátok bátran a hímidomítás rafinált trükkjeit - fejfájás:), morgolódás és shoppinmgolás helyett - a hasznotokra válik!


Minden jót!

Sandman

210. 03e8385f6c (válaszként erre: 209. - E3786dd7b2)
2011. okt. 24. 13:35

Itt vagyok, s ahogyan ígértem megfelelek!


Nos ha szex nélkül múlik el a nap attól még nem tartom elveszetegetett időnek azt huszonnégy órát.

Ha azért nincs hancúr mert annak emberi léptékkel magyarázható oka van, nincs és nem is lehet kifogás - a napi rutindugás amúgysem biztos, hogy egészséges dolog, hiszen ha az ember mindennap pulykasültet eszik, a táplálkozása ugyanúgy egyhangúvá válok, mintha zsíros kenyér lenne az egész heti menü.A böjtnek is megvan a maga értelme, nem csak a lakomának:)


Engem sohasem az indok, hanem az az ürügy bosszantott és gerjesztette bennem a mellőzöttség érzését, amely az adott partnert jellemző lustaságból és nagyfokú önzésből fakad.


Most nem célom felsorolna Éva ősanyánk génállományának modernkori hordozóival kapcsolatos főbűnöket, csupán nagyjából vázolom, hogy szerintem mi az amivel nem okoz örömet a nő a férfinek.


Ami alapvetően nem "fér bele" az önzés, az árulás és a hűtlenség.


A lustaság és az Önzés


Az önzés maga az alapösztön - a nagynbetűs EGO és a SZUPEREGO - amelyből az összes többi jellemző fakad. legyen szó akár lustaságról, frigiditásról. zsörtölődésről vagy a hűtlenségről.


Aki lusta és önző az rendszerint a munkahelyén szorgalmas és imponáló személyiség. Általában a háztartása is csillog-villog, de ahol a valódi lustasága megmutatkozik maga a párkapcsolat,amelyben éldegél - a partneréhez való hozzáállás - vele szemben ugyanis roppant önző.


Tisztában van azzal, hogy a lustaságával és az önzésével szenvedést okoz a másiknak, de ez valójába nem érdekli - még azzal sem törődik, ha ez számára rossz, hiszen annyira önző. A társa persze szenvedni is fog de őt az sem érdekli,mert amúgy ha a saját szenvedése sem érdekelné - miért is törődne a máséval? Ha közben esetleg kedve szottyan egy plázaparty shoppingtúrára, akkor természetesen szán rá időt,de mások kívánsága, vagy esetleg megalapozottigényei háttérbe szorulnak.

Abszolút prioritás élvez a munkája,a tanulmányai, a diétája, a napi rutinja, a kényelme - azaz Ő MGA.


Az ilyen nők házastársai/partnereiből válnak rendszerint a patológiai szempontból legtökéletesebb hűtlenek, alkoholisták,hazudozók, gyógyszerfüggők vagy darabolós gyilkosok:) - valójában leginkább velük van tele a csapszék és ők olvassák a legtöbb szexújságot, vagy egyszerűen lelépnek, mint a qrva a sezlonyról.



Majd ahogy telik múlik az idő, a nő azon veszi észre magát, hogy a férfi nem megy haza időben, italozgat, a barátaival múlatja a délutánt vagy estét - esetleg szeretője is akad, talán "lecsövesedik"...

De miért is kell ezen csodálkozni?

Az önző, és ettől antiszociális és aszexuális nő impulzusai, elutasítása folyamatos kudarcélményt jelentenek a férfi számára.

A férfi azonban sikerre vágyik és elsősorban a párjánál - ezért "nyűgözik le" a nőket a házias őket kényeztető pasik, mindenki bedobja magát az első időben, de hogy ebből mi marad későbbre, már több tényezőn múlik.


Mit is csináljon otthon, ha mindig elutasítás és számonkérés várja és ha nem az erényeire kíváncsi a "szerelme", hanem csupán a hibáiból űz csúfot és kéri azokat számon.


Egy férfiről beszélünk, nem egy napköziotthonos óvódásról, aki baracklekvárt kent a dadus bicikliülésére és meg kell tanítani a helyes viselkedésre.

Milyen érzés lenne, ha a pasas sminkelni, fésülködni tanítaná a nőt és megszabná számára, hogy melyik fantázianevű, amúgy egymástól talán két kémiai alkotórészben különböző öblítőszert használjon? Ha férfi kérdez rá, hogy kivel ebédelt imádottja és merre járt, mikor és kivel abból a fickóból hamarosan fórumtéma lesz a portálon, "Betegesen féltékeny az uram, Tibi SOS - Mit tegyek,lányok segítsetek?" címmel.


De íme bővebben a zsörtölődésről és a mellőzésről...



A férfi attól lesz férfi, ha úgy bánnak vele, ha annak tartják.Ha egy nő megpróbál irányítani egy férfit, vagy zsarnok zsörtölődőként ígyekszik megkeseríteni minden percét akkor az identitása egy jobban elvész.Az állandó elégedetlenség tettetése haszontalan és indokolatlan - elképesztő módon megmérgezi a kapcsolatot, áthatja annak minden pillanatát.

A másik állandó egrecíroztatása, számonkérése egyidős az emberiséggel, kezelni lehet - felhagyni vele végképpen, nem.


Levitted a szemetet, kiporszívóztál az ágy alatt is, tettél a pohár alá tálcát, hányszor kértelek már, hne oda tedd a cipődet, nézd meg, már megint mellé öntötted a teát,miért nem lehet mindent a helyére rakni, felhívtad az ügyvédet, mikor mész a bankba, meddig hagyod, hogy az ügyfeled hülyének nézzen,stb...????


A fenti kérdések amelyekre igazából nem lehet válaszolni, de feltenni sem méltó dolog őket és a kapcsolatok jelentős része ebbe az öngerjesztő zsörtölődésbe bele is fullad.


Ez még kezelhető dolog, legalábbis én elég erős egyéniség vagyok és annak ellenére, hogy nem tudnak olyat kérni tőlem, amit ne tudnék - vagy ha erőmet meghaladja ne próbálnék meg - teljesíteni, nem hagyom magam, nem és nem:) Illetve nem hagytam magam...


(megjegyzés:Tapasztalat sajnos, hogy nem találkoztam olyannal, aki ezzel nem élt volna vissza - de itt gondolok egyébként azokra a férfiakra, akik "baráti kéréssel" kerestek meg. Rájöttem, hogy igaz a mondás, mely szerint "ha a cápa a tenyeredből eszik, a lábadból is fog..." és minél odaadóbban viseltetek valakivel, annál kontrasztosabb a negatív viszonzás.Mindeddig!)


Amikor mellőzöttség miatt a féfi azt érzi, hogy nem érdekli a nőt - vagy azt érzi, csak addig volt szükség rá, amíg minden simán ment - akkor elhanyagolttá válik. A nő marad a saját énje, lassan úgy tűnik túlnő a férfin, holott az csúszik lejjebb.

Egyre lomposabb lesz, kétnaponta cserél zoknit és alsógatyát a hónapokkal ezelőtti közös röhejalapnak számító szellentése már undorító és a régen laza-sportos öltözete az igénytelen jelzőt zsebelheti be.


A nő pedig egyre kiábrádítóbbnak fogja találni, az a lepukkant trógert, aki egy éve a teremtés koronájaként Gordon Ramseyt megszégyenítve sürgött-forgott a konyhában, aki minden héten virággal kedveskedett( Aztán néhányszor nem tett alátátet a nedves váza alá...:)), aki hozta-vitte, tűrte szótlanul míg a nő a plázában megtapogatta és megszagolgatta egyenként az öblítést nem igénylő hajbalzsamokat és tobzódott a színes hajcsatok közt - bár otthon egy fiók van vele tele, de ezt nem lehet otthagyni, stb...


Ez lett belőle - de persze mindketten tehetnek róla

Hűtlenség


Itt nincs tolerancia,mert magamat veszem alapul és nem is tűröm el, igaz nem is torolom meg. Én sohasem kezdtem olyan nővel, aki a társát az én szerelmemre akarta volna cserélni - az ugyanis, ha kátyúba kerül a kapcsolata valószínűleg ismét a könnyebb utat választja(lustaság) és vérfrissítésként lecserél egy másikra, ha alkalma nyílik rá.Soha és egyetlen alkalommal sem csaltam meg aktuális páromat, illetve még '98-ban volt egy kissé kurta-furcsán eljegyzett menyasszonyom(?),és mikor "tapasztalatszerzés céljából" lefeküdt pár pasassal, akkor én meg hirtelen felindulásból "visszacsaltam" egy kis szőkével, aki egy burgerlandi származású magyar börtönőr és egy orosz énektanárnő frigyének gyümölcse volt.


De ez már nagyon a finisben történt, utána még egyszer kitomboltam magam, azóta megjuhászodtam:)



A munkám sosem volt igazán publikus, az üzleti és egyéb viselt dolgaimat nem köthettem a másik orrára. Valójában egy nő volt csak az életemben, aki a kezdettől fogva nem bízott meg bennem és ez több volt a csillagjegyét jellemző óvatosságnál. Ha hazugnak neveznek nehezen viselem, különösen akkor, ha nem hazudtam és különösen, ha az ítélkezőről később derül ki, hogy maga sem őszinte."Aki nem tud jól hazudni, nem veszi észre ha ahazudnak neki" - mondta Hugh Laurie a House MD. egyik részében.Van olyan alkat, aki hangoztatja, tetteti, hogy áldozat - ő maga a ragadozó de erről sem vesz tudomást, felelőst keres és sohasem tart önvizsgálatot.


No vázlatosan ennyi, kissé összeccsapott formában - de gyorsan kell írnom, mert átállás miatt egy mobilinternet örömeit élvezem, amelyhez képest egy betárcsázós modem gyorsasága is a Millenium Falcon sebességének tűnik.


Szép napot!

Sandman

2011. okt. 22. 10:20
Vagy inkább úgy gondolod, hogy: A day without SEX is wasted!..:-))
2011. okt. 22. 08:35

Sokan nem is gondolnák, de néha pár jó szó is megteszi...

Ez persze lehet "igen" és "nem" is:)

2011. okt. 16. 17:26
egy válással:D
2011. okt. 16. 17:16
Hatvan körül egy jó körömpörkölttel:)
205. 03e8385f6c (válaszként erre: 204. - Dokianya)
2011. okt. 16. 17:01
:)
204. dokianya (válaszként erre: 203. - 03e8385f6c)
2011. okt. 16. 16:30

Világjáró Grover hozzád képest kutyafüle! :D

Én még mindig maradtam ott, ahol eddig is voltam...lent délen....

A nagy ragozásból, szójátékból nehogy "fakanál" legyen a végén!

:D

203. 03e8385f6c (válaszként erre: 202. - Dokianya)
2011. okt. 16. 13:13

Én most Pesten vagyok, te merre -azaz hol lesz a félút?:)

Vagy a fékút:)angolul Fake out...stb:D

202. dokianya (válaszként erre: 201. - 03e8385f6c)
2011. okt. 16. 09:46
Sandman lőőőőő......góóóóóóóóól! ;) Na, majd valahol félúton "lebunyózzuk" egyszer és kiderül, hogy nekem van-e igazam, vagy nem tévedek! :D:D:D:D:D:D
201. 03e8385f6c (válaszként erre: 200. - Dokianya)
2011. okt. 15. 20:15
Amikor az ember még nem tud pontosan felelni a megválaszolandó kérdésre, akkor rendszerint visszakérdez...:)
200. dokianya (válaszként erre: 199. - 03e8385f6c)
2011. okt. 15. 14:49
Mivel avagy mire?! mert ugyebár nem mindegy!!! ;)
199. 03e8385f6c (válaszként erre: 198. - Dokianya)
2011. okt. 13. 08:38
Mivel is? :)
198. dokianya (válaszként erre: 195. - 03e8385f6c)
2011. okt. 11. 11:30
Hihi! Ez nagyon jó! De azért rácáfolnék! ;)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook