Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Restart gomb fórum

Restart gomb (beszélgetős fórum)


2012. jún. 24. 21:32
jo volna
2011. máj. 24. 19:33

Nem nyomnám meg a restart gombot. Vannak amiknek nem örülök, hogy megéltem, vannak amikkel nem dicsekszem, de az én életem. Sokkal több volt a jó, mint a rossz és egyre több a jó:) Mindenből tanultam - remélem. Nem akarom elkövetni ugyan azokat a hibákat, de újra nem kezdeném.

Viszont a lélekvándorlás eléggé hihető számomra, így valószínűnek tartom, hogy újra kezdhetem, ha nem is ezt az életet:)

2011. máj. 24. 14:54
Csak akkor, ha emlékezhetnék az előző életemben elkövetett hibákra, rossz döntésekre, és eseményekre. Nem bánok én sem semmit, amit tettem, de rengeteg olyan döntést hoztam, vagy történést éltem meg, amit másképp vagy egyáltalán nem szeretnék újra megélni!
4. cel
2011. máj. 24. 10:46
Nem mindig választottam jól. Mai eszemmel, tapasztalatommal, bizonyára másként döntenék az adott helyzetekben. Hogy van e olyan döntésem amit megbántam? Igen, van olyan.
2011. máj. 24. 10:05

Sziasztok!

Megbánni én sem bántam meg semmit.Okultam dolgokból,de,mint mondják,mindenki a saját hibáiból tanul.Az okos meg a máséiból....:-))))

2. BayBanya (válaszként erre: 1. - Noarashi)
2011. máj. 24. 10:02

Szia!

Lehet, hogy furán fog hangzani, de nem bántam meg semmit.

Tény, van olyan, amit máshogy csinálnék ... sőt ... elég sok olyan dolog van, amit ma már másképpen - vagy épp sehogyan se - tennék ...

De azt nem mondhatom, hogy megbántam volna.

Évekbe telt, mire rájöttem, a megbánás nem segít a hibák feldolgozásában. Elkövettem, az enyém. El kellett hogy fogadjam, én csináltam :(

2011. máj. 24. 10:00
Ha lenne rá lehetőséged, újraindítanád az életed? Mi az amit a legjobban megbántál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook