Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítség várandós Kismamák! Ez szeméremajak visszér lenne? fórum

Segítség várandós Kismamák! Ez szeméremajak visszér lenne? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 24. 09:52

Valószínűleg terhelés hatására elő-elő türemkedik egy ér.Erre lehet krémeket kapni,azt is a doki tud ajánlani:)

Nekem a szeméremcsontom kezdett el úgy fájni 36. hétem,hogy lépni sem bírtam,csak a könny folyt a szememből.Egyszer előjött,egyszer nyoma sem volt az egésznek.Nekem pl azt mondta a dokim,hogy mutassam meg a szülészeten az ügyeletes dokinak.

2011. máj. 24. 08:55

Igen!

Most néztem,most megint nem érzem bedagadva,sőt,vissza is húzódott. Kíváncsi vagyok estére előjön-e megint.

2011. máj. 24. 08:49

Szia!

Nyugodtan hívd fel akkor is,ha csak jövőhétre van időpontod.Ha elmondod neki mi a panasz,tudni fogja szükség van-e arra,hogy megnézzen.Ez a dolga,tuti sok ilyet látott már,egy telefont megér,hogy megnyugodj.

2011. máj. 24. 08:00

Sziasztok!

30 hetes vagyok,2.Babámmal vagyok terhes. A lábamon már hetekkel ezelőtt csúnya visszér jött ki,de pár napja egyik reggel észrevettem,hogy beduzzadt(babszemnagyságú) a szeméremajkaknál,de nálam a csikló részen. Nem a kis és nagyajkak duzzadtak be,hanem a csikló,és inkább a jobb oldalára érzékeny nagyon.

Tegnap mintha csökkent már volna a duzzanat,de estére újra visszajött és éreztem a feszítő érzést.

Ez mi lehet? A szeméremajak visszér nem csak az ajkakon lehet?

Köszönöm Mindenkinek,aki válaszol! Dokimhoz csak jövőhétre van időpontom...

2011. máj. 24. 07:55
Segítség várandós Kismamák!Ez szeméremajak visszér lenne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook