Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Majdnem mint az igazi :) fórum

Majdnem mint az igazi :) (beszélgetős fórum)


2011. máj. 23. 08:50

egyáltalán nem féltékeny vagyok...nemrég ugy jártam hogy egy honapot kimaradt a mensim és azt hittem baba lesz...hát nagyon megijedtem és akk tudatosult bennem hogy még nem állok készen rá...és tudom hogy a barátnöm sem, mivel a barátnöm és ismerem...csak szeretném megvédeni..nem hiszem hogy bármely 17 éves tudna nevelni egy gyereket, föként mert munkája sincs...és ha az anyja metudná elküldené abortuszra...az jobb lenne?

am meg megoldottam a kérdést...beszétem a növéremmel...az unokahugom 3 honapos és jöv héten elmehetünk hozzá a hétvégére...nem lesz ugyanaz mintha ráhagynánk egy picit, de láthatja mennyit kell törödni egy kisbabával...ha ezt beismeri és tényleg azt mondja h ö "feláldozza az életét" egy piciért akk mindenben a segitségére leszek.

16. a0c1361e44 (válaszként erre: 8. - Cucumber128)
2011. máj. 23. 08:29
Ha ő úgy érzi, akkor te moért akarod belebeszélni, hogy nem készült fel? Milyen barátnő vagy te? Féltékeny? Attól tartasz, hogy nem lesz barátnőd, ha gyereket szül?
15. b99048cdfc (válaszként erre: 13. - Cucumber128)
2011. máj. 23. 07:52
Én nem akarlak bántani,de szerintem ettől a babától nem fog benőni a barátnőd feje lágya. Gondolod,ha ilyen felelőtlen,akkor majd elkezdi etetni ezt a pótbabát vagy mit??Nevetséges. Tudod mi lesz a baba sorsa? Behajítja a sarokba ahogy írod:( Ne hidd ,hogy fog vele "játszani":( Csak reméljük,hogy a butaságából nem fog születni egy igazi kisbaba.
14. cucumber128 (válaszként erre: 9. - Anyagi)
2011. máj. 22. 20:52
igen gondoltam h nem egy olcso mulatság, ezért sem vtam benne biztos h nálunk lehet ilyent kapni, v kölcsönözni, de megérdeklödöm ezeken a helyeken :)
2011. máj. 22. 20:51

Kedves Szépszemű és Amine...nem szántam viccnek a posztot, és szerintem az h egy 17 éves lány ne védekezzen mert ö ugy érzi készen áll az anyaságra felelőtlenség...az h egy gyereken tapasztalja meg h még nem kellett vna az a gyermekkel kibaszás...nem azért nem tud ellátni egy gyereket mert rugdos lélekzik és érez, hanem mert nem tud vele mit kezdeni...arra h ezt belássa egy elektromos ketyere tökéletes..az nem érez fájdalmat amikor behajitják a sarokba...

boztos vagyok benne h a barátnöm meggondolná magát ha egész nap a nyakán bögne a gyerek...és igen ne szüljön gyereket az aki nem kész az anyaságra..éppen ezt szeretném bebizonyitani neki..

2011. máj. 22. 19:39

Jézusom!

Ilyenen akarsz gyakorolni vagy csak viccnek szántad a posztot?

2011. máj. 22. 19:24

Kedves fórumindító!

Ez akkora hülyeség!!!!!

Pisilj bele a 220ba,mert még azt sem próbáltad..

Na jól van,de ha nem áll kész az anyaságra valaki,az ne szüljön gyereket.

Az eredeti gyerek,rugdos,lélegzik,ÉREZ!!!!!

De ez a elektromos ketyere...már több a sokkknál!

Bocs ha bunkó voltam!;D

2011. máj. 22. 19:23

hát ha van rá ezertől tízezer euróig pénzetek, íme egy hivalatos árlista:

[link]


ebayen meg esetleg kapsz használtat már 500 dolcsitól

[link]

9. Anyagi (válaszként erre: 8. - Cucumber128)
2011. máj. 22. 19:06

Amit keresel az nem egy játék, hanem egy többmilliós számítógép!!!! Én is hallottam róla, láttam a tévében és jó ötletnek tartom az alkalmazását a hormonok lázában égő tinik esetében.

Sajnos nem tudok segíteni hol lehet ilyet bérelni magyarországo (biztos nem olcsó mulatság!!!), de érdeklődhetnél a vöröskeresztnél, a védőnői hálózatban, vagy akár az egészségügyi minisztériumban. Esetleg az orvosi egyetem gyerekorvosi szakján...

2011. máj. 22. 18:48

olyant találtam, ami "csak" játékbaba

[link]

a BERENGUER babák is nagyon élethüek, de én nem babázni keresek, hanem hogy megmutatni egy barátnömnek, hogy még nem készült fel az anyaságra, és gondoltam arra tökéletes lenne egy ilyen robotbaba-szerüség...

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Cucumber128)
2011. máj. 22. 18:42
Én kb. 4-5 éve láttam mimikája is volt. A márkája fogalmam sincs mi volt. (Játék szigetben.)
2011. máj. 22. 18:36
Van a Médium c. sorozat, abban láttam ilyet.
5. andi6020 (válaszként erre: 2. - 54840f0fce)
2011. máj. 22. 18:01
Interaktív férj.......hozza haza a lóvét, készen ÁLL ha kell, amúgy csendben elvan. :))
2011. máj. 22. 18:00
elég sok filmben szerepel, és angol honlapon olvastam rola... ezzel probálják megtanitani a tiniknek hogy milyen anyának lenni...
2011. máj. 22. 17:58
Hmm..*azta* nem hallottam még róla ...:)
2011. máj. 22. 17:57
Brrrr-még mi jön ma.))))
2011. máj. 22. 17:56
Amerikában tudom, hogy van ilyen, de itt nálunk is van olyan interaktiv kisbaba ami olyan mint az igazi? ugyanugy kell etetni ringatni és stb...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook