Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyasztó hatású porkeverék - próbálta már valaki? fórum

Fogyasztó hatású porkeverék - próbálta már valaki? (tudásbázis kérdés)


5. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 4. - Acsgabi80)
2011. máj. 22. 14:37
Igen ez igaz. Viszont azt tudomásul kell venni, hogy ha nem változtat valaki a bevett szokásain, és a fogyasztó cuccot a szokásos mennyiség mellé eszi, akkor semmit sem ér. Ha viszont változtat, akkor minek mellé csodaszer? :-) Én élvezetből iszom (sokszor édesség helyett), és mert, ahogy Te is írtad, minden jó megvan benne.
2011. máj. 22. 14:31
Részben igazad van,de ezek úgy vannak összeállitva h "megfelelö" legyen a kalória,fehérje bevitel,ezáltal elindul a súlycsökkenés.Nekem egy bevállt és azóta nem is szedtem fel a kilokat.Külön edzéseket nem csináltam,mozogtam eleget a 2 kis gyerekemmel.
2011. máj. 22. 14:28
Egyébként én is iszom néha diétás shake-t, mert magas a fehérjetartalma, és sokat edzek. De nem ettől fogy az ember, az tuti.
2011. máj. 22. 14:27
Ne haragudj, de fogyasztó hatás NEM létezik, mondhatjuk úgy is, hogy kamu :-))))Minden, amit beviszel, az nem fogyaszt. Attól fogyunk, amivel kevesebbet eszünk-iszunk annál, mint amennyire a szervezetnek szüksége van. csodaszer NINCS.
2011. máj. 22. 14:25
Fogyasztó hatású porkeverék - próbálta már valaki? Vélemény???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook