Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismertek olyan vény nélkül kapható antidepresszánst, ami használ? Köszönöm. fórum

Ismertek olyan vény nélkül kapható antidepresszánst, ami használ? Köszönöm. (tudásbázis kérdés)


21. Szilvamama (válaszként erre: 18. - Kukla)
2011. jún. 3. 15:26
Nekem a körzeti javasolta a válás miatt a Remotivot. Nem vényköteles, orbáncfű kivonatot tartalmaz.
2011. jún. 3. 13:56

Ha ennyire gáz a szitu,fordulj orvoshoz.Mert korán sem biztos,hogy ami jó másnak,az neked is jó.nem viccből találták ki az adagolást és hogy mire való.

Egyébként egy pasi miatt.......hát nem tudom..szerintem ne visszafelé nézz,hanem előre,és megfogod találni az élet szépségét.....ja és egy pasi nem lehet az életed értelme.....

19. era06 (válaszként erre: 3. - 8f1ddc2679)
2011. jún. 3. 13:33
egy pasi sem ér annyit, hogy nélküle értelmetlen legyen az élet!
18. kukla (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2011. jún. 3. 11:40
Ha mindenképpen úgy érzed, hogy csak ez az egyetlen kiút, akkor menj el orvoshoz, de kontár módjára ne kezdj el szedni semmit, mert többet árthatsz magadnak...Mi történt, hogy ilyen elkeseredett vagy??
2011. máj. 23. 11:37
Próbáld ki a természet adta lehetőséget: séta, napfény, orbáncfűtea, jó vörösbor, barátok, zene, sport, szex!
16. 9cf0020815 (válaszként erre: 13. - Zelma68)
2011. máj. 23. 11:32
Csatlakozom.Fusd ki magadból,meglátod egy hét után sokkal jobban érzed magad!
2011. máj. 23. 11:28
Én is Remotivot szedek, úgy érzem használ.
2011. máj. 22. 05:18

A Schüssler só nekem is bevált.


Jó még a Bach virágterápia, van olyan hogy elsősegély cseppek. Ezeket állítólag a mentősök is használják amikor valakit nagy trauma ér és lelkileg összeomlott.

2011. máj. 22. 01:27
Próbáld ki az orbáncfű teát. Az egyik leghatékonyabb antidepresszáns, de ha nagy a gond menj szakorvoshoz, nem kell beutaló sem. A tea mellé nagyon hatékony a sportolás is.
2011. máj. 22. 00:27

ha nagyon gáz van, akkor menj pszidokihoz...

van úgy hogy muszáj.

Egyébként vény nélküli antidepi nincs....szerencsére!!!

Amiket a többiek írtak, nem nagyon ismerem, ahhoz nem tudok hozzászólni.

2011. máj. 21. 23:19
A patikában kapható Schüssler só (homeopátiás szer), ha nem vagy laktóz allergiás, akkor reggel/este 2-2 tablettát szopogass el. Utána és előtte 10 percig ne egyél, vízen kívül ne igyál, ne rágózz vagy moss fogat. Napközben pedig egy másfél literes bubi mentes vízbe vagy ásványvízbe rakj 4-6 darabot, az feloldódik és azt igyad egész nap. Pánikbetegségre, szorogásra, félelmekre is fantasztikusan hat és a kedved is jobb lesz tőle. 3 havi kúrát csinálj meg, utána hagyj ki pár hónapot és újra csináld meg. Javaslom, hogy külföldről rendeld meg neten, mert a 80 db-os kiszerelés itthon 1490 Ft, küldölfön kapható 400 szemes kiszerelés, az elég a 3 havi kúrára és jóval olcsóbb.
10. onyxo
2011. máj. 21. 22:08

Attól, hogy gyógynövényes, még nem tudhatod biztosan, mi van benne, inkább igyál orbáncfű teát, az olcsóbb is, ha már mindenképp valami szertől vársz segítséget.

Még mindig azt mondom, hogy a mozgás a legjobb gyógymód, csak csináld mechanikusan akkor is, ha nem látod értelmét, és egyszer csak úgy kelsz fel reggel, hogy nem is olyan szar az élet.

Nagyon jó ötlet az akupunktúra, bár nincs róla tapasztalatom, de 100%, hogy hatásosabb, mint bármiféle gyógyszer.

Esetleg járj társaságba, pl. konditerem, tánc- vagy bármilyen tanfolyam, vagy akár hitközösség, ha fogékony vagy erre. Csak próbáld meg, adj időt magadnak, és meglátod 1-2 hónap múlva sokkal szebb lesz a világ.

Írj nyugodtan privit, ha tudok segítek.

2011. máj. 21. 22:02
Jobbulást... Én sem javaslom, hogy gyógyszerekhez nyúlj, nekem alig sikerült lejönni róluk... Ha picit le akarok nyugodni vagy jól akarok aludni, akkor a HOVA tablettából kettőt be szoktam venni. Vagy van a Sedatif PC, ez homeopátiás, bár én szkeptikus vagyok a homeopátiával kapcsolatban. Sajnos a pszichiáterek 5 perc beszélgetés után már írják is fel a gyógyszert (mint az én esetemben is), és sokszor sokkal nagyobb kárt okoznak vele, mint hasznot.
8. mmacus (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2011. máj. 21. 21:59

Szia!

Próbálj orbáncfű, vagy citromfű teát, esetleg vegyesen. Inkább, mint gyógyszert.

7. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 6. - Nikics)
2011. máj. 21. 20:48

Szia,

igen, ezt az egyet találtam én is, ami vény nélküli. köszönöm.

2011. máj. 21. 20:43
Ja, és azt elfelejtettem, hogy teljesen gyógynövényes, tehát NEM GYÓGYSZER, orbáncfű kivonatot tartalmaz nagy részben
2011. máj. 21. 20:42
Szia, nekem is vannak, voltak hasonló problémáim. Nekem az orvos a Remotiv Extra-t ajánlotta, kb. 1 hónapja szedem, tényleg segít, nem azt mondom hogy 100%-ig, de egész jó. Vény nélkül kapható 30 szemes, és kb. 4000 Ft. remélem neked is beválik.
2011. máj. 21. 20:08
Csatlakozom az előttem szólóhoz!! Gyógyszernek nevezett s...r, semmi esetre sem, egész életedet meghatározná. Ha a torna nem segít, keress egy jó akupunktőrt. De ha elmész egy üres templomba, elcsendesedsz, ha kell, jó kisírod magad, ha tudsz, imádkozol, kéred a segítségüket, hidd el segíteni fognak. De ha Te nem hiszel ilyesmiben, AKKOR SEM GYÓGYSZER!!! Torna vagy akupunktőr, ha megengedheted magadnak.
2011. máj. 21. 20:05
jelenleg nem látom értelmét az életemnek.
2011. máj. 21. 20:02

Szia,

a helyedben nem szednék ilyesmit, inkább kezdj el mozogni. Nekem a pilates és a jóga segített, heti 4-5 alkalommal tornáztam, és 1-2 hónap alatt helyre jött a lelkivilágom. Remélem neked is sikerül túljutni rajta.

2011. máj. 21. 19:53
Ismertek olyan vény nélkül kapható antidepresszánst, ami használ? Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook