Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt már valaki Saforelle intim lemosót vagy krémet? Mik a tapasztalataitok? fórum

Használt már valaki Saforelle intim lemosót vagy krémet? Mik a tapasztalataitok? (beszélgetős fórum)


9. Baby0309 (válaszként erre: 7. - Kalicsu)
2011. máj. 22. 08:50

Igen,ott lehet venni!

Én a kis kiszerelést vettem 2 hónapja és még félig van,pedig mindennap használom.

8. kalicsu (válaszként erre: 5. - -magnólia-)
2011. máj. 21. 22:53
Nincs gombám, nem azért kérdeztem a krémet csak láttam, hogy van krémje is és kíváncsi voltam, hogy aki használta annak mi a véleménye róla :)
2011. máj. 21. 22:52

Sziasztok.

Köszönöm szépen, hogy írtatok!

Hétfőn első utam a gyógyszertárba lesz. Ti is ott vettétek?

6. Ani2
2011. máj. 21. 21:37
Nagyon jó, csak ajánlani tudom
2011. máj. 21. 20:52
Nekem egy időben nagyon gyakran fertőzésem volt, akkor vettem ezeket. A mosakodót nem szerettem, mert nagyon erős az illata, a krém meg teljesen hatástalan bármire is szerintem. Ha viszket, akkor canesten, az használ.
4. Baby0309 (válaszként erre: 1. - Kalicsu)
2011. máj. 21. 20:13

Szia!

Jelenleg én is azt használom és Babás is vagyok :)))

Igazából én azért kezdtem el használni,mert terhesség alatt nagyon gyakran kijött a gombás fertőzés ott alul és,mint kiderült a Lactacyd(amit eddig használtam) pont kedvezett ennek. A Saforelle óta nincs gondom...ezután is ezt is fogom használni!

2011. máj. 21. 20:08
Én is használtam,használom a lemosót.Terhesség alatt a nőgyógyászom ajánlotta és nagyon bevált.Az illata is sokkal kellemesebb mint pl a lactacydnak.És sokáig elég,ami nem egy utolsó szempont.
2. gizus58 (válaszként erre: 1. - Kalicsu)
2011. máj. 21. 19:26
Én mind kettőt használtam, sőt még most is.nekem, nagyon bevált, csak jót tudok róla mondani.Gazdaságos, kevés kell egyszerre, és jó illata van!
2011. máj. 21. 19:23
A Lactacydnak az illatától nagyon megfájul a fejem és émelygek tőle. Szeretném kipróbálni és kíváncsi vagyok a véleményetekre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook