Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor estetek teherbe missed ab után? fórum

Mikor estetek teherbe missed ab után? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 25. 13:51
Szinte napra pontosan 1 évvel a műtét után teszteltem 2 csíkosat.
3. Pettka (válaszként erre: 2. - Kisj)
2011. máj. 21. 19:00
Nem azért kérdeztem.Igazad van,a lényeget nem fogalmaztam bele.Az orvos a 2 menszeszt ajánlotta,de azt mondta,a test már az első után készen áll.De én még várnék vele egy pár hónapot,szívem szerint.Egyébként a lányunk az első próbálkozós hónapban megfogant,ő pedig,akit elveszítettünk a harmadikban.Azért kérdezem azokat,akik túlestek ilyenen,sajnos.
2. kisj
2011. máj. 21. 18:56

Nagyon jó szívvel tudom ajánlani, hogy ne kattanj rá erre a témára túlságosan, mert az nem szokott kedvezni a teherbeesésnek.

Éld tovább az életed, légy boldog.

A baba majd jön amikor ő is úgy akarja.

2011. máj. 21. 18:37
Május 3-án volt a missed ab.műtétem,elhalt a babám.Az 5.héten mentem először orvoshoz,már akkor kisebb volt a kelleténél.Az orvos azt mondta,2 menszeszt várjunk meg a próbálkozással.Szeretném tőletek megkérdezni,ha veletek is történt ilyen sajnálatos dolog,hogy után amikor sikerült újra a baba?Még annyit,hogy van egy 4 éves lányunk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook