Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Üzenj neki itt! fórum

Üzenj neki itt! (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
78528. Shukran (válaszként erre: 78527. - Vigyefene)
nov. 12. 21:31
Tudom!🤣🤣
78527. vigyefene (válaszként erre: 78526. - Shukran)
nov. 12. 21:28
Nincs is Hétfő az én naptáramban. 2 vasárnap van, vasárnap 1, és vasárnap 2.
78526. Shukran
nov. 12. 21:26

Piros riasztás!

Holnap kelet felől nagy széllel HÉTFŐ érkezik!


🤣

78525. Violetta6
nov. 12. 15:35
Szuper nap;))
78524. Gretaa
nov. 12. 11:10
1 óra és ott leszek.
nov. 12. 08:00
78522. Józsibirka (válaszként erre: 78519. - Józsibirka)
nov. 12. 01:18

Na, hogylessz?

Mi a terv mára?

78521. Józsibirka (válaszként erre: 78520. - Globus)
nov. 12. 01:18
😄
78520. globus
nov. 11. 22:10
Többet egy kortyot se!
nov. 11. 18:01

Leszel ittenténn , holnap hajnalban?

🙂

nov. 11. 06:41

Mindig kapok válaszokat állitolag csatornàzok -volt hogy olyat mondott egy családtag hogy visszakérdeztem és meglepődött magàn "ilyet mondtam volna?" -mintha a környezetem a közelembe más lenne..


Aztàn lehet te is igy voltàl?egyszer azt mondtad mikor ottfelejtettél vmit hogy teljesen megbolondulok a közeledbe .. ki inditotta el kinél ezt a folyamatot? Elmentem utaztatàsra hogy megtudjam ismertelek e de nekem nem sikerült :(


Tudom létezik màglya stb amikbe eddig nem hittem tehát lehet ilyen oldal is de karmikus is ..hogy nekünk talàlkoznunk kellett .hisz olvastam vàrnàk e vkire 10évet azt mondtam nem de aztàn mégiscsak ittvagyok..magam sem értem miért? "Nem lehetsz szerelmes ha nem ismered-és ez normàlis esetekben igy is van!!akkor vagy megmàglyàztàl vagy karmikus ..vagy hipnozisos :D .nem én vagyok hanem a baràtja ha megbizil bennem figyeld a motivumot.. visszaszàmolok :D



Ja R sok vagyok?sokat beszélek?közvetlen vagyok?!

nov. 11. 06:31

És ha kérdezek álltalába belépek neten vagy az emberek mindig kapok vàlaszokat ..most éppen ezt:

Kedves olvasóim! ☺️


Általában nem posztolgatok csak úgy mint mindenki, mindenhol máshol.

Rengeteg csoportban,még annál is több okosságot", meg idézetet

olvasok én is... ☺️


Viszont a kevesebb,az sokszor több! 🙏


Ha csend van és éppen nem látunk semmit,a teremtés attól még történik és az áramlás folyamatos.


"Pythagoras ősi tanítása alapján az egyén a születésnapja száma alapján

megfeleltetheti magát egy karakterszámnak, ami az alapműködését mutatja meg.


A számmisztika alapja, hogy tisztában legyünk a karakterszámunkkal,

hiszen mindent ezen a számon keresztül fogunk látni.


Az emberek a világra adott reakciója az a szám, amit a Teremtés rábízott.

Ez az a szám,amelyik napon születtünk.

Ez a karmánk.


Ezt lehet "fent rezgően", vagyis isteni minőségben működtetni és lehet

"lent rezgően", vagyis dacolva a sorssal , rosszul is működtetni.


Hogy melyik irányt választjuk, az a mi döntésünk.


Egy szeretetet választó ember sorsa követi a döntéseit, a félelmet választó ember sorsa pedig könnyen rossz irányt vehet.

Tehát sok nehézséget hozhat a számára.


A számmisztika tudománya ennél sokkal mélyebb, de a megismeréséhez az első lépés kihagyhatatlan.


"Ismerd meg magad az alapszámokon keresztül és

igyekezz vissza az Isteni tartományba!"



(Igazàndibol egyszer rezegtem fenn a többi mind lenn de nem tudom a miérteket mit csinálok rosszul?!)

nov. 11. 06:20

A mi esküvőnk és husky kutyusunk is màssal valositod meg és láthatom a facen?jaj tegnap véletlen rányomtam kukkolàs közbe..ez az én szerencsém..hiàba a visszavonàs tudom láttad..

Mi is utazunk-eggyütt utazunk?hisz ikrek vagyunk ami veled van az van velem és forditva -vagy csak mert olvasol!3millios tartozàsunk pl.

nov. 11. 06:17

"ne szégyenkezz amiatt amit adtál

Szégyenkezzen az,aki sem értékelni sem megköszönni nem tudta"


Nekem mit adtàl?!elültettél bennem magokat illuziot?minden forditva visszafelé történik meg..nem lehet hogy mindenről tudtam előre és ha ott vagyok tartok jut az eszembe..


"Mindenki hibázik.

De az nem azt jelenti,

Hogy életük végéig

Meg kell fizetniük érte.

Van hogy a jó emberek rossz döntést hoznak.

Attol ők még nem rosszak

Csak emberek"


Igen én is hoztam rossz döntést kétszer is és félelemből!!

Hogy ne veszitsem el a gyerekeimet mert zsarolva voltam-nem önszàntamból mert kivàntam inkàbb undorral muszàlyból-és sok év volt mire megbocsàjtottam magamnak 😭 de akkor kezdtem el többet látni -ahogx te mondod jeleket..


Másodszor nem akartam oltást tudtam hogy nincs a szervezetemnek szükség a méregre-de itt is a gyerekeim miatt tettem meg -hidz ha nincs àllàsom mi lenne velük?!-persze ha meghalok is.. de bebiztositottam a jövőjüket ha velem lenne vmi màr eltudnak indulni az életben ..


Te miattad sokat kaptam -a monoklimat is..

És a minek futsz olyan szekér utàn..anyám is ezt mondta a baràtnők is..

De már én se értem magam..valami elvághatatalan hajszàlvékony szàl?!de ahova valo vagy sok embert megismertem segitenék elvágni a karmikus szàlakat-de ha én is akarom?!de miért félek elvàgatni?miért nem akarom?miért ragaszkodok a szenvedéshez a rosszhoz?-mert a szem a lélek tükre miért ezt keresem még mindig?! Hibáztam és nem bocsájtottál meg..


Vagy vàlaszthattunk?ki mot szeretne vonzani?és te a vagyont vàlasztottad?! Én meg csak egy hétköznapi embert akartam vonzani (aki megvàltozott aki màr nem igyanaz az ember miota vagyonos-elszàllt?!)

Én nem a rosszat akarom a jót a fényt .. "menj menj a fény felé ne àllj meg mig a làbad birja..menj menj felfelé..)

nov. 11. 05:56

Mhelyen a gomb hogy kinyilódjon az ajtó zölden világít.át kell hajolni megnyomni..odaszoktam tenni felé a kezem hogy làssam a gumikesztyűn zöld e..nem nyomtam meg csak felette volt és kinyinlódott.. csak csodàlkoztam mi ez .. aztàn mégegyszer .. tegnap meg megint igy megprobàltam na jó megnézem mi ez..csak felé tettem a kezem és nem nyilodott ki..mi ez velem ami azota van hogy ismerlek és sorra bukkannak fel ujabb dolgok?!miért hagytàl magamra?


A zene jutott eszembe ami akkor megfogott :

A kesztyű majd segít látod?elrejted felejted nem feded fel

78513. Shukran
nov. 10. 20:52

Örülj, ha esik az eső!

Mert ha nem örülsz, akkor is esik.🤣

78512. Gretaa
nov. 10. 12:06

Mondtam,hogy nem komplett...nem akartál hinni nekem.🤷‍♀️

Hanyagold!

78511. Józsibirka (válaszként erre: 78510. - Józsibirka)
nov. 10. 06:36
Ismeritek?
nov. 10. 06:35
nov. 10. 04:52

Jó reggelt, kívánok!


78508. Violetta6
nov. 10. 04:50
Már nem.
78507. Shukran
nov. 9. 19:52
Most nincs kedvem.🤣
nov. 9. 18:29

Na látod,,?

mondtam, az lessz!


Nincs is már!


Hadlegyék....

78505. Violetta6
nov. 9. 04:46
Köszi!!🙏
78504. tumbo2 (válaszként erre: 78502. - Józsibirka)
nov. 8. 13:33
ha megrendeljük,másnap itt van.a fene tudja mi a neve,amit a posta mellé építettek,kis dobozokból.nem is ott lehetett átvenni,hanem egy cégnél.okos volt,aki oda tervezte,nem lehetett kilátni a főútra.le is bontották.talán a GLS,mikor még dolgoztam,az alkatrészeket is ők hozták.
78503. Józsibirka (válaszként erre: 78502. - Józsibirka)
nov. 8. 13:22

Úgy értem házhoz címre, utánvéttel,



Nem automatába meg stb

nov. 8. 13:19

Ha ma pl, 15:00 órakor adnak fel csomagot, mikor ér célhoz a címzetthez?


Melyik gyorsabb, natúr a Posta MPL

Vagy csomagos Pl, GlS?

78501. fokhagyma
nov. 8. 12:00
Az írásjelek után is kell szünet, nem írjuk hozzá rögtön a következő szót.
78500. Gretaa
nov. 8. 11:41
A héten igen,de nem ma!
78499. Violetta6
nov. 7. 23:48
Köszi a szép napot!!!!
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook