Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » LH teszt értékelése fórum

LH teszt értékelése (tudásbázis kérdés)


8. Veronika (válaszként erre: 7. - Madeleine188)
2014. szept. 26. 23:18
Szijó, az pozitív lehetett, csak valószínű alacsony az lh szinted. Ha több hónapon keresztül előfordul, akkor azért érdemes csináltatni egy hormonvizsgálatot.
2014. szept. 17. 15:00
Sziasztok. Segítségre lenne szükségem. Most kezdtem ovulációs tesztet használni (one step). 10. naptól csinálom. Teljesen negatívok után volt 2 halvány tesztcsíkos, majd tegnap egy "majdnem" pozitív. Ma megint töknegatív. Lehet, hogy a tegnapi mégis pozitív volt? A hőgörbém szerint lehetett az... Előre is köszi!
2011. máj. 20. 13:42

Nagyon kedvesek vagytok, és köszönöm a bíztatást. Igyekszem nem túl sokat aggódni, de elég nehéz kibírni. Azt nem értem, miért ilyen türelmetlen az ember lánya, ha babát szeretne.

Köszönöm Nektek! :)

2011. máj. 20. 13:23

Szia! E L V I L E G a pozi teszt napján és az utána való nap "kell" együtt lenni a nagyobb siker érdekében. De szerintem az LH teszt inkább csak egy útmutatás, mintsem konkrét eredmény. Rengeteg mindentől függ, az, hogy perpill sikerül-e pozitív eredményt produkálni. Szerintem ami fontos, hogy ha erőteljes erősödés mutatkozik (akár több nap alatt) a teszten, akkor valószínűsíthető a pé... Nha de most hogy konkrétan az mikor következik be, azt nem lehet belőni. Illetve ha hamarabb voltatok együtt, az is ad esélyt, hiszen az X kromoszómás hímivarsejtek tovább életképesek, és amúgy is, kell némi idő, hogy eljussanak a célba...


Lényeg: ha valaki próbálkozik babával, akkor van is esély rá! Ne görcsölj rá (tudom, könnyű mondani, nekünk is egy év volt összehozni a kis pocaklakónkat), és higgy magatokban!

2011. máj. 20. 13:21
Én azt tapasztaltam, hogy aznap mikor pozitív, másnap hajnalban van tüszőrepedés. Mikor a pozitív napon (legsötétebb tesztcsík) voltunk együtt kisfiam lett, mikor egy nappal a pozitív teszt előtt, akkor meg kislányom. Egyébként nekem sosem lett egyforma erős a két csík, egy idő után tudtam, milyen erősnek kell lennie a tesztcsíknak, és úgy néztem.
2011. máj. 20. 13:18

Szia!

Ha a 15. napon volt LH csúcs, akkor az azt jelenti, hogy a köv. 24-36 óra múlva megreped a tüsző. Elvileg a pozi napon, és a köv. negatÍv napon "kell" együtt lenni, de mivel a "kiskatonák" 72 órán keresztül életképesek benned, és várakoznak, ezért van rá esély, hogy sikerülhet.


Drukkolok!

2011. máj. 20. 13:14
Sziasztok! Próbáltam máshol is érdeklődni, nem sok sikerrel, megpróbálok itt kérdezni. Kérlek segítsetek ha tudtok. Ebben a hónapban újra megpróbáltam használni LH tesztet. Múlt hónapban végig negatív volt. Most szerdán a 15. napon + lett, majd csütörtökön a 16. napon már szerintem negatív mert sokkal halványabb volt a második csík. Sajnos csak a 14. napon kedden este voltunk együtt. Szerintetek? Nem tudom rendesen értelmezni még a +- eredményt szerintem, és nem vagyok benne biztos, hogy mikor kéne együtt lenni a siker érdekében. Most így jött ki, mert apa nem volt itthon. Köszi ha segítetek!
2011. máj. 20. 13:13
LH teszt értékelése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook