Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A savak és a rák kialakulásának összefüggése fórum

A savak és a rák kialakulásának összefüggése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A savak és a rák kialakulásának összefüggése

1 2 3
2008. ápr. 14. 16:14

Akinek tetszett a cikk, annak ajánlom Robert O.Young:A ph csoda cimü könyvét.

A szervezet elsavasodása rengeteg betegség kialakulásához vezethet, viszont elég szigorú életmódváltásra van szükség,hogy a szervezetet el tudjuk tolni lugos irányba..

64. emagdi
2007. dec. 13. 09:42
klassz cikk.
2007. dec. 13. 09:36

Nagyon jó a cikk. A véleményem a hozzászólásokhoz az, hogy a Földet az ember túlnépesítette. Sajnos emiatt kényszerültünk rá, hogy génkezelésekkel, vegyszerekkel, és különféle adalékanyagokkal több élelmiszerhez jussunk. Élhetünk egészségesen, termelhetnénk úgy mint régen, de akkr ki vállal áldozatokat? Járjunk ismét a kútra vízért, mindenki termelje meg magának a betevőjét, ne közlekedjünk csak lovaskocsival, stb. Ja és hagyjuk, hogy a természet szelektáljon.

Nem megoldható. Szerintem az a lényeg, hogy azt a kevés időt amit itt töltünk, az alatt legyünk boldogak, éljünk teljes életet.

2007. nov. 17. 23:18
Ajánlom mindenkinek Lapis Károly : Őszintén a rákról könyvét. Köznapi nyelven ír, mindenki számára érthetően. Sokat lehet megtudni erről a témáról.
2007. nov. 14. 20:05
Hm...méregtelenítés?:-)
2007. nov. 14. 18:53

Susanne! Aloe Verával? :)


SF

59. Pirosalma (válaszként erre: 58. - Cbdccb9466)
2007. nov. 12. 13:11

Szia!


Semmi gond, tényleg.

Ilyen dolog ez a fórum, nehéz a másikat igazán megismerni, nehéz a valós szándékot a puszta betűkből kiolvasni.


Való igaz, hogy meglehetősen kritikus vagyok az efféle dolgokkal (átverések, az emberek likusságának kihasználása, különös tekintettel az egészségügyi területre) szemben, és sokszor talán nyersen fogalmazok. Sok oka van ennek, ezeket itt nem részletezném.

De igyekszem mindig legjobb tudásom szerint megítélni egy kérdést, és ha úgy érzem, ismereteim hiányosak, nem teszem meg. A tévedés lehetősége az én esetemben is - ahogy mindenkiében itt a Földön - megvan, de ha valamit biztosan állíthatok magamról, az a jóindulat.


Van egy nagyon szép idézet:

"Mikor jót teszek, jól érzem magam. Mikor rosszat teszek, rosszul érzem magam.

Ez az én hitvallásom."

Abraham Lincoln

58. cbdccb9466 (válaszként erre: 55. - Pirosalma)
2007. nov. 12. 09:54
Pirosalmától meg elnézést kérek, ha megbántottam, és nem olyan ember amilyennek beállítottam,de a hozzászólásai alapján ezt szűrtem le.
57. cbdccb9466 (válaszként erre: 56. - Sasfioka)
2007. nov. 12. 09:51
Akkor egy picit félreértettük egymást.Én nem azt mondtam,hogy mindent vegyenek meg amit tévében látnak,hanem pont azt mondom,hogy mindenki konzultáljon a saját orvosával,és ne hozzánemértő lelkes amatőröktől kérjen tanácsot.Ha pedig valaki az orvosában sem bízik akkor már megette a fene,de akkor is van mód másik véleményt kérni.
2007. nov. 11. 21:04

Mona!


Már ne haragudj, de Pirosalma pont nem bántani akarta szerintem az embereket, hanem segíteni abban, hogy az alapból hülyeség dolgokra ne üljenek fel. Ha egy embernek fontos az egészsége, akkor igenis meghallgatja az eltérő véleményeket is. Tudod, amíg pl. FLP-ben csak FLP-sek beszélgetnek, addig az a termék nagyonhűdecsúcsszuper lesz. Ha jön egy független - nem lefizetett - szakértő, aki elmondja a véleményét, hogy bizony jó, de nem feltétlenül úgy, ahogy ők gondolják, és nem is olyan mértékben, akkor az az ember a "sarlatán".

Tudod az orvostudomány is hasonlít kicsit a joghoz. Vannak ügyvédek. Az egyik a polgári joghoz ért, és igazából fingja nincs a családjoghoz, a másik a büntetőjogot ismeri, de nem hajlandó közlekedésjoghoz hozzászólni.

Általában minden terméknek van egy "orvoscsapata". Viszont NE FELEDJÜK, hogy a mögötte lévő orvoscsapat profitorientált a termékkel kapcsolatosan. Lehet, hogy az adott orvos szemész volt valamikor... Most pedig ő a Dr. Valaki András, és bizony ott a Dr. és a doktor mondja, hogy milyen hűdejó az adott termék belgyógyászati szempontból. Mi pedig elhisszük.


Senki nem állította, hogy az emberi szervezetre a sav-lúg "összhang" nincs hatással. Csak azt mondták, hogy óvatosan a dolgokkal. Igenis olvassanak utána akiket a téma komolyabban érdekel. ÉS NE EGY HELYEN, hanem több, egymástól tök független helyen. Szerintem ennyi mindenki megtehet az egészségéért, nem?


Bár tény, hogy iparágak alakulnak ki az emberek hülyeségére. Tekintsünk csak magunk köré...

Rémlenek még a Colgate Total 24 - amely mára csak Colgate Total 12, vagy a 12 órán át megfelelő pH értéket fenntartó rágó, mely mára már csak hat órányi "megfelelő pH-t tud bizotsítani"? És ez csak kettő dolog a talán megszámlálhatatlan közül. Visszafejlődött a tudomány, hogy már nem képes egy fogkrém huszonnégy órás védelmet biztosítani? Nem... Csak jobban megéri az embereknek teletömni a fejét azzal, hogy tizenkétórás a védelem, így egy nap legalább kétszer kell használni, nem elég egyszer. És nem a fogaink védelmében, hanem az eladások megduplázása végett!!!

Na ez a nem mindegy...


Itt is feltehetem, hogy egy termék miért attól jó, hogy aranyveretes, dombornyomott dobozban van? Mert erre még senki nem tudott válaszolni. Viszont nagyon látszik, hogy ez egyértelműen az emberi hiúságot és sznobizmust használja ki. Ha becsomagolom a sz...rt ezüstpapírba, attól az még sz...r marad!!


SF

55. Pirosalma (válaszként erre: 54. - Cbdccb9466)
2007. nov. 11. 18:46
Vannak becsületes emberek, de sajnos kihalófélben:-(
54. cbdccb9466 (válaszként erre: 53. - Pirosalma)
2007. nov. 11. 18:28

De persze te azért vagy itt.Csak azt nem tudom,hogy ha ilyen marha okos vagy akkor miért nem írsz te egy cikket vagy könyvet, és hagyod békén azokat akiket érdekel az egészségük és azért járnak ilyen oldalakra,hogy valami segítséget kapjanak,és nem azért,hogy egy megkeseredett, pesszimista ember káromlásait hallgassa.

Örülj neki,hogy te mindenkit olyan jól ismersz a két testőrből is, és szerinted mindenki mindent csak pénzért csinál.Tudod mindenki magából indul ki.Akár hiszed akár nem vannak még becsületes emberek akik másokon akarnak segíteni.

53. Pirosalma (válaszként erre: 52. - Cbdccb9466)
2007. nov. 11. 16:10
Sajnos nem mindenki azért van, hogy az igazságot terjessze:-/
52. cbdccb9466 (válaszként erre: 51. - Pirosalma)
2007. nov. 11. 15:37
Én nem vagyok ennyire borúlátó.Ezek mind orvosok.Csak jobban értenek hozzá, mint itt bárki.
51. Pirosalma (válaszként erre: 50. - Cbdccb9466)
2007. nov. 11. 14:55

Neves? Tudod, ki ő? Egy vegyésztechnikus. Nem vegyész, semmi köze az orvosbiológiához.


Tudom, az őssejtes dolog. Nem kutatta, eladta.

Az őssejtes dolog körül amúgy elég rázós dolgok vannak.

Nem mellesleg az egyik műsorban, amikor ezüstkolloidot gyártott (első rosszpont), fölcserélte a pozitív és a negatív pólust.


Amúgy mindegy, kit szólaltatnak meg, hülyeségeket bárki mondhat (meggyőződésből vagy egyszerűen csak pénzért).

50. cbdccb9466 (válaszként erre: 49. - Pirosalma)
2007. nov. 11. 13:29

Én eléggé hiszek benne mert az a pasi egy nagyon neves hatóanyag szakértő.Több magyar találmány is fűződik a nevéhez,és az őssejt kutatást is ő kezte el.Akiket a lányok szólaltatnak meg azok is mind orvosok.

Vagy te nem így gondolod?

49. Pirosalma (válaszként erre: 48. - Cbdccb9466)
2007. nov. 11. 13:26

Szia!


Szerintem nem probléma:-)


Amúgy a 2Testőr nem éppen a megbízható információforrások közé tartozik...:-/

2007. nov. 11. 10:52

Pont most volt a két testőrben az elsavasodásról szó.Aki nézte az sokmindenre választ kapott.

Sajnálom, hogy ez a cikk ilyen indulatokat váltott ki.Én csak annyit szerettem volna, hogy egy létező komoly problémára felhívjam néhányotok figyelmét, mert én nagyon szenvedek a savasságomtól, és remélem, hogy az egymás amatőr felvilágosításai helyett inkább az orvosotokat kérdezitek meg,vagy utána olvastok szaklapokban, vagy az interneten.

Mindenkinek jó egészséget kívánok!!!

47. dobos (válaszként erre: 25. - Fcf0c655e6)
2007. nov. 11. 09:34

Engem is érdekel a savas lúgos hatása a szervezetre.

Olvastam az eredeti cikket és a tiéd is,sajnos meglepő de sok igazságot írtál le.

46. Pirosalma (válaszként erre: 44. - Sasfioka)
2007. nov. 11. 08:04

Helló!


A fizika és a kémia úgy látszik, üzleti titok:-)

2007. nov. 10. 21:40
Sarlatánok, szélhámosok márpedig mindig lesznek, ameddig hiszékeny emberek hajlandóak fizetni a hazugságokért.
2007. nov. 10. 21:21

Jaj :)

Én is "kontárkodok kicsit szerény fizikatudásommal".

Elhangzott itt, hogy a margarint és a műanyagot egy molekula választja el. És még mennyi olyan dolog van ami csak egy molekulányira, atomnyira van egymástól. Pl. az levegőben található oxigénmolekula és ózonmolekula egy fránya oxigénatomnyira van. Vagy a sósav a konyhasótól sincs olyan "hűdemessze" ilyen szempontból. Vagy a nádcukor a metántól :)

Ezek oltári nagy csúsztatások.


Klecának reagálva: Sajnos az a baj, hogy olyan dolgokra mondod, hogy üzleti titok, amivel bizonyítani tudnád igazadat. Vagyis egyelőre az igazad is üzleti titok...


SF

43. Pirosalma (válaszként erre: 37. - Ec63a7fc29)
2007. nov. 10. 16:13
Ja, értem már, hogy a magyarázat a fizikában rejlik. Én nem tudom, mi lehet az. Abszorbció, emisszió van, ionizáció van, márcsak a nettó töltés nem világos, meg a zoxigén. Meg a többi.
2007. nov. 10. 16:07
Jaj...rosszat mondtam?
41. Pirosalma (válaszként erre: 40. - Ec63a7fc29)
2007. nov. 10. 16:01

Szóval nem tudomány, hanem üzlet...


Szépen nézünk ki;-)

40. ec63a7fc29 (válaszként erre: 38. - Pirosalma)
2007. nov. 10. 15:59

Vedd szó szerint.

A többi üzleti titok, nem publikus.

39. Pirosalma (válaszként erre: 37. - Ec63a7fc29)
2007. nov. 10. 15:59
Nem értem a választ:-) (persze lehet, én vagyok fáradt...akár du. 4-kor is)
38. Pirosalma (válaszként erre: 35. - Ec63a7fc29)
2007. nov. 10. 15:58
Amúgy mit értesz azalatt, hogy benne élsz a témában?
37. ec63a7fc29 (válaszként erre: 36. - Pirosalma)
2007. nov. 10. 15:57
fizika
36. Pirosalma (válaszként erre: 35. - Ec63a7fc29)
2007. nov. 10. 15:54

Nem akarok semmit bebizonyítani, különben sem mondhatnám, hogy értenék hozzá.


Amúgy nem is értem, neked mi módon tudnék bármit is bebizonyítani. Legelébb jó lenne, ha reagálnál az ott leírtakra. Szerintem érthetően fogalmaztam ott, legalábbis amennyire tudtam, van ott kérdés bőven.


Megmagyarázhatnád nekem, miként keletkezik a semmiből nettó töltés; mi köze az oxigénhez ehhez stb.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook