Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Túlsúlyos kismamik/vagy leendő kismamik segítsünk egymásnak... fórum

Túlsúlyos kismamik/vagy leendő kismamik segítsünk egymásnak... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1587. kobri29 (válaszként erre: 1583. - Ftmpg)
2011. dec. 13. 21:00

Szia!

A fiammal émelyegtem 13. hétig, szurkált kicsit a hasam, most a másodikkal két apróbb rosszulléten túl semmi tünet, bár igaz, hogy még csak 14 hetes vagyok kb.

1586. kacsa118 (válaszként erre: 1583. - Ftmpg)
2011. dec. 9. 22:15

Szia!

Én hétfőn töltöm a 33. hetet, és amíg nem kezdett mocorogni, addig semmi jele nem volt, hogy velem van.. És a mozgását is csak a 22-23. hét körül kezdtem igazán érezni. Úgyhogy nyugi! Nem feltétlen kell végighányni a terhesség első 10-15 hetét! Sőt, nekem a mellem sem feszült... Szóval tényleg semmi tünetem nem volt!

1585. ftmpg
2011. dec. 9. 22:09

Köszi a biztatást.Keddig már kibírom valahogy.

Kellemes babavárást.

1584. Nirvi (válaszként erre: 1583. - Ftmpg)
2011. dec. 9. 20:03

Elméletileg vasárnap töltöm a 29. hetet:)

Ha nem nőne a hasam és nem fájna a derekam, azt hinném, hogy nem is vagyok terhes:)

Úgyhogy ne izgulj...nem feltétlenül kell rosszul lenni :)

Örülj neki, hogy egyelőre nincs tüneted :) Lesz ez még rosszabb is:D:D

1583. ftmpg (válaszként erre: 1581. - Nirvi)
2011. dec. 9. 19:49
Most hány hetes vagy?Olyan hihetetlen, hogy ott benn lakik valaki,akit nem is érzek fizikailag, csak lelkileg.
1582. ftmpg (válaszként erre: 1580. - 190fd934c1)
2011. dec. 9. 19:40
Voltam már orvosnál 5 és fél hetesen.De azóta sincs hányingerem, csak kizárólag mellfeszülés.Kedden kell mennem, de addigra megesz az ideg.
1581. Nirvi (válaszként erre: 1579. - Ftmpg)
2011. dec. 9. 18:44

Ez mindenkinél más, én a kisfiammal a 6. héttől a 15-16. hétig végig hánytam és rosszul voltam, alig bírtam enni, de a mostani terhességnél semmi bajom nem volt...


Esetleg kis szurkálásokat érezhetsz, de az a mensi miatt is lehet. Inkább csinálj egy tesztet:)

1580. 190fd934c1 (válaszként erre: 1579. - Ftmpg)
2011. dec. 9. 18:28
Menstruáció elmaradása,hányinger hányás,rosszul lét,7 hetesen még nem igazán érzel semmi hogy lenne valami a hasadba az még túl korai lenne,csinálj tesztet menj el orvoshoz...
1579. ftmpg
2011. dec. 9. 18:22

Sziasztok!Kérlek írjatok, hogy volt-e valamilyen tünetetek 7 hetes terhesen?

A hasban kellene-e már érezni valamit?

2011. dec. 9. 18:15

Szép estét!!


Hogy vannak a kismamák?Jó hideg szél fúj ma!!

2011. dec. 8. 19:57
Lányok lehet hogy én vagyok a legelkényeztetettebb...:)Nem részletezem majd holnap a naplómban.:)
1576. kobri29
2011. dec. 8. 08:31
Ohh... hihetetlen, hogy egy hetet kihagyva mik történnek. Asszem én most elásom magam, mert elkényeztetett p*csa lehetek, hogy van saját lakásunk és felvettünk egy hitelt is autóra, mert úgy gondoltam, hogy két (vagy majd három) gyerekkel könnyebb lesz, mint BKV-ra szállni...
1575. Noricica1987 (válaszként erre: 1573. - Moonlight87)
2011. dec. 7. 09:46
Jaj szegényke olvastam én is mi történt,a glicerines kúpon nem gondolkoztál még neki?Nekem be vált annak idején és soha nem volt has fájós!Max néha fájt neki!
1574. kacsa118 (válaszként erre: 1573. - Moonlight87)
2011. dec. 7. 09:30
Biztos Csenge is fáradt... :) Hagyd is aludni, a kis hasa majd felébreszti! :)
2011. dec. 7. 09:27

Már jól köszönjük,még mindig alszik és nincs szívem felkelteni enni,majd kel amikor akar.

Hát kegyetlen volt az biztos,annyira sírt hogy a szívem szakadt meg bele,de az apjának is.Nem győzte puszilgatni mikor megjöttünk hajnalban,pedig szegény egy órát tudott aludni utána.

1572. kacsa118
2011. dec. 7. 09:12

Reméljük most már vége! :)

Látod, ezért kell jönni minden nap! :P :)

Én is örülök, h Csenge jobban van! :) Most már biztos nyugodtabb lesz!

1571. Nirvi
2011. dec. 7. 09:11

Áhh ne izgulj...semmi izgiről nem maradtál le:):):)


HOgy vagytok? Olvastam az éjszakátokat:S Nem lehetett egyszerű.

1570. Noricica1987 (válaszként erre: 1569. - Vancsa1977)
2011. dec. 7. 08:31
Sziasztok!oda írunk ahová akarunk,szállj már le erről a hitel ügyről,szerintem te be gyepesedett,depressziós vagy!!Kezeltetni kéne!
2011. dec. 7. 08:09
Meg miért nem a duci klubodban írogattok csak???????Ott csak 6-an lennétek....
1568. kacsa118 (válaszként erre: 1567. - Vancsa1977)
2011. dec. 7. 08:08

Meglesz!


Szia!

2011. dec. 7. 08:06

Inkább nem írok semmit,mert megsértődsz megint....

Nekem ez a véleményem,és ha nem tetszik akkor sajnálom...:/)



Meg van egy szólás okosabb enged szamár szenved....Én lelépek ebből a nagyképű,sznob zártkörű fórumból....Legyetek boldogok büszke pi..ák

1566. kacsa118 (válaszként erre: 1564. - Vancsa1977)
2011. dec. 7. 07:54
Abba azért gondolj bele, hogy pesten hónapok alatt nem tudsz egy lakásra összespórolni...
1565. kacsa118
2011. dec. 7. 07:53

Hát jó reggelt!


Szóval... Nem azzal van a gond Vancsa, hogy mit, hanem ahogy mondtad! Igenis lehurrogtál minket... Igen, felvettünk hitelt, volt is mire! Mert hogy DOLGOZUNK. Mindketten. Világ életemben dolgoztam...

El vagyok kényeztetve? Lehet. Valóban nagyon elkényeztetett anyukám, mikor 70ezerből ketten albérletben laktunk... Biztos dúskáltunk...

Kajából nem adom lejjebb? Kocsival megyek mindenhova? Igen. Miért? Mert megtehetem. Miért? Mert DOLGOZUNK. És még többet fogunk, ha az kell, hogy jobb színvonalon éljünk.

Én azt az életet szeretném a gyerekemnek megteremteni, ami nekem nem adatott meg.

És ti hurrogjátok a panelt? Lehet, hogy ott hallani a szomszédot, de legalább összkomfortos...


És igen, ez egy fórum a túlsúlyos kismamiknak, ahova leírhatja bárki a véleményét. El is szoktuk fogadni egymásét. Ha azt normális stílusban adják elő.

Úgyhogy én feldobnék két opciót. Vagy visszavesztek, nem csak te, hanem Dóri is, vagy köszönjünk el egymástól...

1564. Vancsa1977 (válaszként erre: 1562. - Nirvi)
2011. dec. 7. 07:51

Amit írtam előbb leírtam,nem írom le még egyszer.A hozzászólásokból vonom le a konzekvenciát...

Mi a férjemmel NAGYON NAGYON HÁLÁSAK VAGYUNK AZ ANYJÁÉKNAK amiért vették a házat.Az anyósomnak hosszú hónapokig kellett spórolni,hogy összegyűjtse a pénzt a házra.....Ennyit erről......:-(

Én miért lennék irigy????Mindenki úgy alakítja az életét ahogy tudja!!!!!!Ti nem tudjátok elviselni a mások véleményét.Nekem is bólogatnom kellene,hogy igen igazatok van vegyétek haa kell hanem a hitelt?????

Persze,hogy mindenki más,az ujjunk se egyforma,de neked is le írom,hogy ez egy fórum,és mindenkinek meg van a véleménye...

1563. Vancsa1977 (válaszként erre: 1561. - Adbefc7882)
2011. dec. 7. 07:44

Csak annyit hallottam a települések anyagi helyzetéről,hogy mondták a médiában melyik a leggazdagabb,és legszegényebb települések:-Leggazdagabb:Telki,és Budaőrs.Én csak a tényeket írtam....Meg te írod előbb,hogy sok az elkényeztetett MILLIOMOSCSEMETE!!!!!Ergó:gazdag a település.....

Nem vagyok a kicsikéd mellesleg...

A hozzászólásaidból vonom le a konzekvenciát,azért írtam amit írtam.Azt hiszed csak neked volt sz.r életed gyerekkorban??Nekem is az volt,de túl kell lépni a múlton,és felejteni...

Hogy magyarázzam el neked,hogy megértsed,hogy a mi világban NEM TUD MINDENKI FEL VENNI HITELT!!!!!!Most magyarázom el utoljára,hogy mi nem tehetjük meg,mert a férjem közhasznúként alkalmazzák,és van úgy hogy csak 1hónapra van szerződése,mint például most is.Arra vegyünk fel hitelt??????Utána meg elzálogosítsák a meglevő házunkat????Olyan amilyen,de akkor is a miénk,és nem a banké(mert amíg ki nem fizeted addig nem a te tulajdonod!!!!!!)Én azt hiszed nem szeretnék benti wc-t??????Főleg,hogy életem első 31 évét egy összkomfortos,belvárosi lakásban éltem,minden a számban volt 300 méteren belül.Én csak elmondtam a véleményemet egy dologról azért fórum nem????Nekem félelmeim vannak a hiteltől,és ez a véleményem.Ha nekem negatív a véleményem ez van.Nem írhatom azt,hogy igen vegyetek orrba-szájba ha kell ha nem..Ha ti így tudtok jobb körülményeket teremteni,akkor menjetek bele,de mi a férjemmel ha beleszakadunk akkor se tudnánk fel venni hitelt,és én ezt írtam le.-Ezért nem kell lehurrogni,mert más a véleményem.Én se hurrogtam le senkit,csak elmondtam a véleményemet!!!

Nincs benne fűtés sajna.....Én tehetek róla,hogy te vesegyulladást kaptál????Nem a legjobb szempont???Ez van ezt kell szeretni!!!Nekem ezt be kellett vállalnom a kinti wc-t 2008 tavaszán,mert ő már akkor itt lakott,és nekem kellett alkalmazkodnom.Én meg alkalmazkodtam,és azt csinálom most is,mert IMÁDOM A FÉRJEMET!!!!Nem állhattam ide,hogy már pedig csinálja meg a benti wc-t,mert én idefogok költözni,és nekem kell a benti wc!!!!Persze,hogy van véleményed a kinti wc-ről(nekem is van),elmondhatod...

Engem NEM érdekel,hogy ki vett fel hitelt,és már nem is érdekel.Akkor az volt felhozva témának,és én hozzászóltam.Meg ez nem vita szerintem,hanem nincs egy véleményünk ennyi....

Kényesnek azért mondtalak,mert lenézel,mert nekem kinti van...Kacsát meg azért írtam kényesnek,hogy ő azt írta,hogy a kajából nem adja lejjebb,és a kocsival a budira is azzal menne,meg nem akar Bkv-s járművekre felszállni.Ennyit erről is....

1562. Nirvi (válaszként erre: 1560. - Vancsa1977)
2011. dec. 7. 07:12

JÓ reggel!


Nem tudom ezt honnan veszed, hogy el vannak kényeztetve!

Nem is ismered őket!

Azért mert nem egyezik a véleményetek attól még nincsenek elkényeztetve.


És ha a ti seggetek alatt nem lenne ház, amire nem kell hitelt fizetni, akkor sem fordulna meg a fejedben, hogy egyszer majd hitelre vesztek házat??

Az egész életeteket albérletben élnétek le gyerekkel/gyerekekkel??

Nem hiszem! Sajnos Magyarországon a mai helyzetben szinte minden család rákényszerül a hitelvállalásra!!

Ki nagyobb összegre, ki kisebbre!!

Vagy talán irigykedsz, hogy bár hitelből, de normális háza lesz valakinek? Normális körülményekkel??

Tény és való, hogy a mai helyzetben bátor dolog bevállalni a hitelt, de kockáztatni kell, különben csak egy helyben toporognánk!!

Ha valami nem tetszik, akkor meg el lehet innen ballagni!

Miért nem bírod elviselni másnak a véleményét?

Te mindenkit leoszthatsz, de neked nem lehet mondani semmit??


Fogadd el, hogy másképp gondolkozunk mint te!!

Nem tudom miért kell ezt még ragozni.

Hagyjuk a témát, ha akarsz beszélgetni, akkor maradjunk az eredeti témánál és például azt meséld el, hogy mennyi súlyfelesleged van és hogy fogyókúrázol, vagy fogyózol-e egyáltalán vagy mi van...


Na mentem...viszem minnyá a gyereket bölcsibe...

2011. dec. 7. 07:07

Jó reggelt!

Látom, tájékozott vagy a falvak anyagi helyzetét illetően...Nos, Kedves, dióhéjban megsúgom, hogy attól, mert itt élek, nem nézek le senkit, másik meg, hogy nem érdekel, ez mennyire gazdag falu, hiszen tele van sznobokkal és elkényeztetett milliomos csemetékkel.

Én nézel le másokat?? Kicsikém, Te mocskosul el vagy tévedve...Mit tudsz rólam, hogy ilyen kijelentéseket teszel? hm? Egy egyszerű falusi lány vagyok, akit anyám mindössze 4 évre hagyott el, mert meglépett az aktuális kanijával, és rám hagyott egy 9hónapos gyereket és egy 2éves kissrácot, hogy neveljem...És mindezt úgy, hogy suliba jártam 40 km-rel arrébb és volt kb: 100.000ft az összes bejövő pénzünk...Ebből fizettem a rezsit és tartottam el magamat, magunkat.Hidd el nekem, nem vagyok beképzelt és nem azzal van bajom, hogy Te kinti wc-be szarsz, mert nem érdekel. Én is használtam, épp ezért mondtam, hogy akkor inkább hitel...Ezek szerint nektek megadatott, hogy legyen benne fűtés, mert nekem nem volt és volt, hogy 1 hónapot töltöttem vesemedence-gyulladással a kórházban, mert szarás közben úgy felfáztam, h ráment a vesémre.

SZóval nem a legjobb szempont a kinti budi...


Én egyszer sem voltam sem Veled, sem mással bunkó, igyekeztem leírni a véleményem és ennyi, nem több.

Te voltál, aki betámadtad a lányokat, amiért van hitelük.

Nyilván ők sem büszkék arra, hogy van hitelük, de nekik nem adatott meg, hogy anyós a seggük alá tegyen egy házat, mint Neked, vagy adjon egy alapot, mint nekünk...

Innentől kezdve légyszíves fejezd be a hitelesek piszkálását, nem tudhatjuk, miért kellett nekik a hitel, de nyilván nem jókedvükből vették fel...


Igen, ez a fórum túlsúlyos kismamiknak van, ezzel nincs is gond... Ha gondolod, olvasd vissza az egészet, gyakorlatilag Te vagy az egyetlen, akivel az itt jelenlevők összevitáztak, nincs más. Erre jött a Dóri, Ő a másik. Nem 6 embernek van ez a fórum, de itt mindenkinek meg van a saját baja és nincs piszkálódásnak helye...


És mivel nem ismersz, megkérnélek, ne személyeskedj, nem tudod, ki kényes és ki nem. Én nem mondtam Rád semmit, a hozzászólásod nem tetszett, igen, ezt beismerem...És mivel a kinti budi funkcióját ismerem és tapasztaltam, így nekem is jogom van arról véleményt alkotni.


Szép napot!

2011. dec. 7. 06:52

Meg te meg Kacsa vagytok megsértődve???????Úgy elvagytok kényeztetve,hogy egyszerűen szétrobban az ember agya......

Na mindegy fizessétek a hiteleteket,és legyetek büszke rá,hogy felvettétek.

2011. dec. 7. 06:48

MI VAN?????????????

Én nem osztom az észt,hanem akkor elmondtam,hogy nekem mi a véleményem.Nekem nagyon ellenem a hitel,de ez az én szuvenír véleményem!!!!!!!!!!!!!Tudtommal sajtó,-és szólásszabadság van.A másik meg ez egy fórum a túlsúlyos kismamáknak-én az vagyok!!Nem tudtam,hogy 6 ember fóruma ez..Csak,és kizárólag????

Tudod te mennyi ember él még 100-szor szarabb körülmények között,mint én a családommal????Te is a kinti budiban wc-tél nem??Te írtad...Attól,hogy te Mo-ág leggazdagabb településén élsz mért nézel le másokat.....

1558. Nirvi (válaszként erre: 1556. - 190fd934c1)
2011. dec. 6. 20:21

És te hogy nézel ki?

Tegyél már fel magadról képet lécci. . . . vagy miért csatlakoztál ehhez a fórumhoz?

Feltételezem azért mert túlsúlyos vagy. . .


Egyébként meg egy nagy paraszt vagy. . . .

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook