Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vastag kar fogyasztására tippek? fórum

Vastag kar fogyasztására tippek? (beszélgetős fórum)


15. Myrtill (válaszként erre: 8. - 5e48d37001)
2011. jún. 22. 06:21

Akkor te is élő ellenpéldája vagy annak, hogy mindenki szerint más a jó.

Ez így van a fogyókúrával is, az edzéssel is. Egyik szerint ez a jó, másik szerint meg az, mindenki döntse el, hogy neki melyik válik be jobban!

Jó neked, hogy szálkás a karod, ügyes vagy és gratulálok! (:

14. 19f376ac15 (válaszként erre: 12. - 6f4ed91892)
2011. máj. 25. 13:52
soka gondolkoztal????
13. Álomvirág1 (válaszként erre: 12. - 6f4ed91892)
2011. máj. 25. 12:10
Mit is írtál a közléskényszerről?.....
12. 6f4ed91892 (válaszként erre: 11. - Álomvirág1)
2011. máj. 25. 06:58
Amputaltasd le...
2011. máj. 22. 16:05
Nekem nem csak a karommal van bajom, de néztem képeken, hogy mennyire kitűnik és vastag. :( Nekem 26 cm a körmérete a felsőkarom közepénél és a vállam fele rohamosan vastagodik. brrrr... Nem tudom, mit kéne csinálni.
2011. máj. 21. 10:58
Hát igen tele van a net fitness guruk kinyilatkoztatásaival, amik rendesen ellentétesek egymással, így csak tévelygünk közöttük. Aztán kiderül, hogy mindenkinek más jön be, ami az egyiknek eredményes az a másiknak nem. Kísérletezni kell én most ezt teszem, aztán majd meglátjuk mi jön be. És persze azt sem szabad elfelejteni, hogy az a mozgáskultúra, amit utálattal csinálunk talán nem is eredményes. Én is keresem azt, amit szívesen csinálnék, pillanatnyilag ez az elliptikus tréner, bár erről is azt olvastam, hogy nem ér semmit és nem fogok fogyni tőle. De az eddigi semmi mozgáshoz képest talán mégis.
9. 6f4ed91892 (válaszként erre: 8. - 5e48d37001)
2011. máj. 21. 06:33
Igen, vicces mikor vak vezet vilagtalant, de hat a kozleskenyszer az eleg alattomos betegseg.:D
8. 5e48d37001 (válaszként erre: 7. - Myrtill)
2011. máj. 20. 17:31
Akkor biztos a helytelen technikámtól lett 25cm körméretű és szálkás a karom,de nem bánom,hogy rossz a technikám,mert az eredményel maximálisan elégedett vagyok:-)
2011. máj. 20. 16:02

Kis súlyokkal, magas ismétlés számmal << pont ezt nem helyeslik a testépítők, akik nyilván az izmokra mennek. Úgy látszik, hogy te is (Anonima).

Az a hatásos és a "helyes" technika, ha nagyobb súllyal, kevesebb ismétlésszámmal csinálod, ekkor fejlődik az izom.

Ezt pedig úgy kell, hogy megkeresed azt a súlyt, amiből pár emelést tudsz csak csinálni, s ettől a súlytól valamivel kevesebbel kezded az ismétléseket, folyamatosan növelve a súlyokat, ahogy bírod. Így lehet fejlődést elérni.

Ezt mondják legalábbis a teremedzők, személyi edzők.

Én is így csináltam egyébként és tényleg nagyon hatásos, gyorsan lehet vele szálkásítani!

6. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Kri81)
2011. máj. 20. 10:24

Szia!

25cm a karkörméretem,a következőkkel értem el:

Rubint Réka felsőtest edzései.

Add önmagad 3 30 perc felsőtest

Napi 20 perc önmagadért 20 perc felsőtest

Először csak 0,5kg-s súlyzókkal,később mikor már ment emeltem a súlyon.

Taterek Rezső oldaláról le lehet tölteni egy zsírégető köredzést ami 60 perces.

És tök jó zsírégető gyakszik vannak karra benne.

Nem muszáj diétázni hozzá,elég ha odafigyelünk a szénhidrátbevitelre és torna kis súlyokkal magas ismétlésszámmal.

5. kri81 (válaszként erre: 4. - Myrtill)
2011. máj. 20. 10:18
Még ősszel lefogytam 15 kilót. Még egy pár lemehetne, de alapvetően elégedett vagyok most az alakommal, csak a karom maradt husi. Szóval fogyni nagyon már nem akarok, csak a karomból...
4. Myrtill (válaszként erre: 1. - Kri81)
2011. máj. 20. 10:15

Szia! "Gyakorlatokkal", tehát edzéssel szálkásítani fogod és nem vékonyítani, mert a zsírrétegtől vastag! Ha tornázol a karjaidra, akkor kialakul majd egy szép forma, de a zsír miatt nem fog látszódni, tehát hajrá fogyókúra, és semmi plusz zsír, cukor, stb. Meglátod, idővel a karod is vékonyodni fog! Az enyém is vastag volt, nagyon utáltam, amikor felemeltem oldalra a karjaimat, alul meg tudtam markolni a "denevér szárnyaimat", de 3 hónapja életmódot váltottam, ami egy fogyókúrával indult, azóta nagyon sokat vékonyodott, most már tetszik is! (;

És mivel a zsír és a feleslegesen visszatartott víz nagy része "leolvadt", már kezd szép formája lenni, mert az idő közben megformált bicepszem, tricepszem gyönyörűen látszanak. (:

2011. máj. 20. 10:14
Fekvőtámasz OK. Kézi súlyjós edzés.
2011. máj. 20. 10:11
nekem a fekvőtámaszt javasolták :) szépen formálja a kart
2011. máj. 20. 10:01
A karom sajnos aránytalanul vastag a többi testrészemhez képest. Milyen gyakorlatokkal tudnám hatásosan vékonyítani? Előre is köszi a tippeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook