Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Újabb esély a fogantatásra!?!?!?!? fórum

Újabb esély a fogantatásra!?!?!?!? (beszélgetős fórum)


2010. szept. 30. 15:39

Egyetértek.Valószinűleg ez is csak egy reklámfogás.Olyan sok mindent próbálnak eladni,hogyhogy akkor egyre többen vannak a meddőségi központokban???

Ha legmodernebb erős hormon injekciók sem segétenek,vajon mit tehet egy szójakészítmény?

4. d58b988bee (válaszként erre: 1. - Kristof2003)
2008. dec. 5. 16:33
Manapság mindent eladnak valami jó kis indokkal, hogy mire jó én ezekben annyira nem hiszek.
3. 10d89b51ea (válaszként erre: 2. - 6ee0ffb012)
2008. okt. 8. 12:15
egyetértek veled.
2007. okt. 12. 14:40
Hát nem tudom! Mindjárt hozok neked egy infót a szójával kapcsolatban. Én tudom,hogy aki babát szeretne,az mindent megeszik,megiszik,amire azt mondják segít,de ha mindent el is hinnénk és valóban segítene,már 20 milliárdan élnénk a Földön...
2007. okt. 12. 12:40

Ma kaptam róla egy infót biocentrumban. Ösztrogén hatása van és segít a fogantatásban és a beágyazódásban.

Nem tudom, hogy mennyire használ, de én holnap veszek belőle és ki is próbálom.

Szojavit forte tabletta, 3000 Ft kb. A ciklus bármely napján el lehet kezdeni szedni (nekem 2x1-et ajánlott a hölgy).


Mellékhatás: Mellfezülés, de ez meg sem kottyan egy olyannak aki babára vágyik. Nem???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook