Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Óvodai felszerelés fórum

Óvodai felszerelés (beszélgetős fórum)


14. driennke83 (válaszként erre: 13. - Szabobabo)
2011. máj. 20. 09:45
Nekem nem is azon van a hangsúly, hogy mennyi idő alatt lehet beszerezni a dolgokat, csak mondjuk a másik oviba kellett volna két ágynemű garnitúra, meg oviszsák, meg tornacucc, meg még nem tudom mi, és azt egyszerre megvenni, hát elég sokba kerülne, és azért kérdeztem rá előre, hogy havonként elosztva meg tudjam venni, ha kell, ezért érdemes előre megkérdezni. Mert ugye a ruhákat sem tudja az ember sokkal előbb megvenni. Én tavaly a bölcsi előtt vettem nadrágokat és októberben már nem tudta felvenni, mert augusztusban nagyot nőtt.:)
2011. máj. 19. 21:38

Sziasztok!


sok oviba már szinte csak fogkefét és váltórucikat/cipőt kérnek. Azokban az ovikban , ahol van alapítvány, ott állnak mindent: egyen pohár, ágynemű, törölköző...stb. Szalvétát, wc papírt nem kérnek. 1x kérnek fogkrémet mindenkitől,papírzsepit havonta, meg néha vannak külön igények (gyümi, züldség hetente, alkalmanként nasi...).

Van csoportpénz szinte mindenhol, ezt vagy egyszerre befizeted, vagy havonta odaadod.

Kb ennyi.

De érdemes megvárni a szülőit. Ott mindent elmondanak. Nagy dolgokat nem fognak kérni szerintem, ami nem szerezhető be egy hétvége alatt.

12. trapiti (válaszként erre: 9. - Driennke83)
2011. máj. 19. 21:01

Nálunk pl. nem kell oviszsák, mert van benti.

Szerintem érdemes megvárni, mit modnanak. Inkább ruhákkal kell készülni, mert abból sok kell. A többi nem olyan nagy dolog, hogy az első szülői után ne lehetne beszerezni...

11. e705905164 (válaszként erre: 7. - Crazy2011)
2011. máj. 19. 16:57
igen
2011. máj. 19. 14:00
Én egyébként, amikor kiderült, hogy felvették, felkerestem az ovónénit és megkérdeztem, hogy mik kellenek, hogy ne egyszerre kelljen augusztusban mindent megvenni.
9. driennke83 (válaszként erre: 7. - Crazy2011)
2011. máj. 19. 14:00
Oviszsák mindenképp kell, de azt mindenképpen érdeklődd meg, hogy milyen típusú, mert van ahol vállfás kell, van, ahova meg sima zsák, mert olyan a szekrény.
2011. máj. 19. 13:58

Nálunk nem kell ágynemű, csak hazaadják mosni.

Egyébként pohár, fogkefe+pohár, tisztasági csomag, oviszsák. Tornafelszerelés nem kell, csak egy benti zártabb cipő, ha tornaóra van. Havonta fogkrém. Pizsi, váltóruha.

Egyenlőre én is ennyit tudok, mert augusztusban lesz szülői, mi is szeptemberben kezdünk.

2011. máj. 19. 13:43
Tornafelszerelést kérnek? és oviszsákot, meg tornazsákot?
6. davider (válaszként erre: 5. - Davider)
2011. máj. 19. 13:25
Ja és persze wc papir,zsepi,folyékony szappan,fogkrém,szalvéta,fésű,
5. davider (válaszként erre: 4. - C42aaaac41)
2011. máj. 19. 13:24
Nálunk is ennyi:))
2011. máj. 19. 13:23
Nálunk,csak fogkefe, oviszsák,ágynemű,lepedő,váltóruha,váltó cipő.Minden mást az ovi adott.
2011. máj. 19. 13:21
a pohár direkt van kétszer..egy benti ivós pohár egy meg a fogmosós :)
2011. máj. 19. 13:20
ágynemű huzat, váltó cipő, kis fésű, kis pohár, kis pohár és fogkefe, fogkrém, törülköző... minden az óvodai jellel ellátva :) hirtelen ennyi jutott eszembe :)
2011. máj. 19. 13:17

A kislányom ősszel kezdi az óvodát.Milyen felszerelést kér az óvoda? Tudom csak általánosságban tudjátok megírni, mert mindehol (gondolom) más a követelmény!

Előre is köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook