Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fürdőkád felújítás!!! Érdemes, nem érdemes? fórum

Fürdőkád felújítás!!! Érdemes, nem érdemes? (beszélgetős fórum)


2013. febr. 19. 13:12
Igaz régi ez a fórum, de azért ideirom, hátha érdekel valakit: én tavaly csináltattam 17.000.-ft volt, nagyon szép lett. Ugy kenték rá a festéket ecsettel. Ma is olyan mint új korában!!
2011. máj. 19. 16:58
szerintem annyiból már veszel is!
2011. máj. 19. 11:19

Ha nem szükséges, akkor inkább ne csináltasd meg. Vagy számíts rá, hogy két-három évenként kell ismételni.

Úgy csinálják, hogy egy festékkel (laikusan így tudom csak mondani) befújják, az megszárad, és marad szép fényes. Eredetileg olyan hőfokra kellene felhevíteniük, hogy maradjon a bevonat, de azt képtelenség a már beépített kádnál (tűzveszélyes).

Csakhogy ha forró vizet engedsz, ami már majdnem forr, akkor sérülhet, ha valami beleesik, akkor lepattog.

Lehet, hogy létezik más megoldás is, de ezt a fajtát nem ajánlom.

2011. máj. 19. 11:18
Nem érdemes. Nem lesz szép.
2011. máj. 19. 11:16

Kedves Fórumozók!


Végre sikerül lakást vennünk! :)

Lemezkádunk van... ki szerettük volna cseréltetni, de mivel elég jó állapotban van, inkább javasolták ennek a felújítását! Szerintetek mi tévők legyünk? Vkinek csináltak már ilyet? Ha igen, Pest megyében tudna valaki szakembert ajánlani?


Köszönettel: Renáta

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook