Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kipróbáltátok már az új zselé gyantát? fórum

Kipróbáltátok már az új zselé gyantát? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 18. 14:52
én még mindig nem vettem, az epilátor kevésbé macerás :) 1p és kész :) valaki kipróbálta azóta?:)
2011. máj. 31. 09:28
na valaki aki esetleg azóta kipróbálta? :)
12. Dorkinc (válaszként erre: 11. - Gagababi)
2011. máj. 21. 13:38
na én is kipróbálom legközelebb, bár most pihipuha vagyok :)
11. Gagababi (válaszként erre: 9. - Zzmm)
2011. máj. 20. 16:46
na, nekem is ragadt a kezem, meg a wécé tető, én oda tettem fel a lábam, de nem olyan vészes...vízzel simán lejön..a spatulát fertőtlenítőszerrel (kézmosóval) mostam le...de ez a gyanta simán lejön vízzel is. sima vízzel mostam ki a csíkokat is.
10. Gagababi (válaszként erre: 8. - Dorkinc)
2011. máj. 20. 16:43
működik..ki lehet mosni, és jó minőségnek találtam..de azért kényelmesebb az eldobhatóbb :D Felváltva fogom majd használni.
9. zzmm
2011. máj. 20. 09:30

Ez nagyon jól hangzik..

Szóval összefoglalva.. :) kevésbé fájdalmas, egyszerűbb, nem kell itthon egyedül szerencsétlenkedni..

Ki fogom próbálni :D

Még 1-2 kérdés.. Mivel lehet lemosni utána a gyantát? Hogy ne ragadj utána?

És a csíkokat vízzel lehet mosni? Akkor gondolom a testrészekről is lejön vízzel.


Én azért is utálom a hagyományos gyantázást itthon, mert utána ragad minden. És mindenféle lemosó olajjal kell még kínlódni utána.. ami nem tökéletes nálam.

8. Dorkinc (válaszként erre: 7. - Gagababi)
2011. máj. 20. 07:51
na hát ennek nagyon örülök, akkor mégiscsak érdemes kipróbálni. Köszönjük a részletgazdag beszámolót, teljesen fellelkesültem :) és a leszedőcsík jó minőségű? úgy tudom nem kell venn újat hanem ugyanazt kell használni? ez hogy működik?
2011. máj. 20. 01:28

No, ma rájöttem,hogy anno miért hagytam abba az otthoni gyantázást :) Macerás pl. a hónaljt magamnak szedni..feszíteni a bőrt, közben tépni..de egyébként szerintem jó, mindent leszedett,amit akartam :D az elején kicsit félve álltam hozzá,nem mertem sokáig melegíteni, de mivel úgy hamar kihűlt, tovább hagytam...minden felvitel előtt átkevertem, és ha túl meleg volt a bőrömnek, akkor picit ráfújtam....a spatula használata hagy még némi kivetni valót..először felviszed a végével, és aztán közepével szépen egyenes csíkot tudsz húzni....legalábbis azt hiszem,így kell..de többször kezet mostam,mert igencsak ragadtam..

Elsőnek a lábammal kezdtem, aztán hónimat, és mivel az is jól sikerült,(három szál maradt, azt meg csipesszel kiszedtem) rámentem a bikini vonalamra, és még azon is túl.. amit egyébként hol gyantáztatok,hol én borotvával leszedem,..úgy kitépte,mint a húzat! Kicsit vérzett is,de ez azért, mert a borotvától kicsit erősebbek voltak a szálak..Ez baromira kellemetlen volt, sziszegtem kicsit, de nem fájt jobban,mint ha kozmetikus csinálta volna..Úgyhogy ezentúl így szedem le.ja, a többi helyen egyáltalán nem fájt..

Maga a gyanta tényleg gazdaságos...DM-ben vettem, eredeti ára 3ezer, de 25% jokert igénybe vettem mondván,ha nem válik be, akkor kevesebbet bukom :)


Előnye az,hogy olcsóbb,mint ha elmennél a kozmetikushoz..szerintem kb 4-5, de lehet,hogy 6x is tudjuk használni,mire elfogy..akkor már rengeteget megspóroltunk... szerintem nem fog gyorsabban kinőni,mintha a kozmetikus a görgőssel végig megy rajtad...majd pár nap múlva, vagy egy-két hét múlva kiderül :)

2011. máj. 19. 17:16
nem fáj?:O
5. zzmm
2011. máj. 19. 12:12

Én is kíváncsi vagyok..

Várjuk a beszámolót! :)

2011. máj. 19. 10:36

Milyen ez a zselés gyanta? Drogériába lehet kapni?

Mit írnak, mi az előnye?

3. Dorkinc (válaszként erre: 2. - Gagababi)
2011. máj. 19. 10:00
köszönöm :)
2011. máj. 19. 09:51
nekem itt áll a polcon egy hete, de még nem volt alkalmam kipróbálni...majd este neki állok, és akkor megírom.
2011. máj. 19. 09:49

Sziasztok!

Gondolkozom rajta hogy kipróbálom, esetleg van valamilyen tapasztalatotok?

én régebben használtam rendes gyantát, aztán váltottam az epilátorra. Meg vagyok vele elégedve, bár elég sok szőrszálat levág ahelyett, hogy kitépné, ezért gondoltam, hogy kipróbálom, hátha jobb és tartósabb lesz az eredmény, vélemény? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook