Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az a bajom a diétákkal, fogyózással, hogy.... fórum

Az a bajom a diétákkal, fogyózással, hogy.... (beszélgetős fórum)


2012. okt. 24. 06:17
Naponta nyílik ilyen fórum 2-3. :/
6. e3dd45a550 (válaszként erre: 1. - 02db590b2c)
2011. jún. 3. 14:14
Szia! Mintha én írtam volna le a fogyis bajaimat!:))) Rémisztő a hasonlóság! Igaz, nekem kb.15kg a plussz. De még így sincs meg a NAGY elhatározás. Vagyis megvan, de nem tudok betartani semmit. Elkezdtem pl. Capueira-zni, de nagyon fáj a hátam, így abbamaradt...kész őrület. Mit kéne csinálni?:)
2011. máj. 19. 10:38

Nekem is kb. 5 kg feleslegem van. Szerintem ez már rajtam marad, max. gyarapítani tudom. Én kipróbáltam sok féle diétát, de nekem mindegyik szadis. A N.rbi update-től meg egy dekát se fogytam két hónap alatt, pedig a párom 6 hét alatt 15 kg-tól szabadult meg evvel a módszerrel.

Legfőképpen az a problémám, hogy ami nem hízlal, azt vagy ki nem állhatom vagy nem lakok jól tőle. Én pl. a zöldségektől, gyümölcsöktől akármennyit eszek nem lakok jól, azt meg nem bírom, hogy egész nap éhes legyek. Ja meg én nagyon édesszájú vagyok és általában vacsorára eszem a legtöbbet és utána jöhet a nasi. Sportolni nem nagyon tudok, mert alapjáraton nagyon magas a pulzusom, a rendszeresség se nagyon megy a munkaidőm miatt. Néha nagyon zavar ez a plusz 5 kg, de azért elvagyok magammal.

4. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - 02db590b2c)
2011. máj. 19. 10:20
Én szintén így vagyok. Röviden: elég jól megvoltam eddig azzal a plusz öttel, így nem volt elég motivációm.
2011. máj. 19. 09:28
a baj az, hogy lusta vagyok elmenni futni egyet, vagy le az edzőterembe. De ha sikerül is diétázni, akkor valami kajának tuti elcsábulok.
2011. máj. 19. 05:25

Jó reggelt! :)


Jaj!

Ez az örök téma! ;)

Időnként, mikor olyan nagy az elhatározás bennem, bírom, csinálom addig, amíg nincs látványa.

Na és ott kezdődik a bibi.

Mert olyan jó hogy lötyög ez meg az rajtam, tényleg volt hatása, és az a poén, hogy nekem ez nem fáj!

Mármint nem erőszakolom meg magam, de mikor már látványos, akkor abbahagyom, visszajönnek a rossz kis szokások: késő vacsi, sütizzünk még alvás előtt mert olyan finom, meg hasonlók.



Amúgy meg elmondhatom, hogy egy elégedett ember vagyok, megtanultam szeretni magam, így nem borulok be, ha nem olyan vagyok, mint amilyen voltam anno.

2011. máj. 19. 02:58

Tudom meg koran van,de reggelre hatha beindul a tema.Gondoltam inditok egy amolyan "kifogas"-os forumot.Ide mindenki leirhatja miert nem tud fogyni,vagy eppen miert nem birja tartani a dietakat.

Na,akkor kezdem en.Eloszor is,keptelen vagyok a rendeszeres eletre,sportolasra.A dietakban megengedett kajak mellett szedulok,rossz a kozerzetem es egyaltalan nem birom,hogy nem azt ehetem,amit megkivanok.

A masik,hogy idom sincs allandoan pepecselni,sokszor egyszerubb utkozben egy szendvicset bekapni.

A sporttal az a bajom,hogy ha el is kezdem rendszeresen nem tudom csinalni,mert bejon egy kis tulora,a hazimunka ez az amaz,nincs lelkierom meg tornazni is.Na meg lusta is vagyok sokszor,nem tagadom.


Ezek a legnagyobb problemak ami miatt bedolnek a fogyokuraim,de napestig tudnam sorolni a kifogasokat,pl a parom este kitalalja,hogy sussek egy kis palacsintat,nana,hogy eszek belole,vagy hetvegen filmet nezve kajalunk...


Teszem hozza,nekem kb 5 kilo foloslegem van es elvagyok vele,valoszinu ha nagyon zavarna erosebben kuzdenek ellene.Ja,es mind ebben a legbosszantobb,hogy nem eszek sokat egyszerre.Edesseget alig,max mielott megjon,par kocka csokia,1 szelet suti,de azt se minden nap,csak mielott megjon kb 2-3 nap.


Kivancsi vagyok masnak mitol dol be a fogyija vagy eppen mi az ami miatt nem birja a dietat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook