Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik ételt, élemiszert nem ajánlott lefagyasztani? fórum

Melyik ételt, élemiszert nem ajánlott lefagyasztani? (tudásbázis kérdés)


1 2
31. 298b15dfdd (válaszként erre: 28. - Erdei gyümölcs 13)
2012. aug. 28. 19:16
A jó sajtot nyugodtan le lehet fagyasztani,sőt utána rántani is lehet.
2012. aug. 28. 09:24
A tojást külön a fehérjét-külön a sárgáját sokáig el tartható
2009. máj. 26. 14:41
Azt hallottam a tojást nem szabad fagyasztani.
2009. máj. 26. 14:21
A sajt lefagyasztva csak a pizzához jó.
2009. máj. 25. 19:06
Én főtt tésztát fagyasztottam le egyszer. Tragédia volt! Viszont másnak hátha sikerült. Elronthattam valamit vagy tényleg ne tegyem többé?
26. cipa
2009. máj. 24. 22:02
Friss élesztőt is szoktam lefagyasztani. Ha szükség van rá, kiveszem és felengedés után úgy használom, mintha akkor vettem volna.
2008. szept. 27. 20:24
Ja, még a sonka főzővizét is lefagyasztom margarinos dobozokban, isteni füstölt ízt ad a kajának, mégsem E-betűs. Ha kimarad a bablevesből, már hiányolják, hogy valami hiányzik a levesből.
24. mucus01 (válaszként erre: 22. - Ea9bff1b44)
2008. szept. 27. 20:22
A zöldbabot, sárgarépát, karalábat, zöldséget pár percre forró, enyhén ecetes vízben megfőzöm, (éppen csak felforr), kihűtöm, lecsurgatom, adagolva fagyasztom. Így nincs mellékíze.
2008. jún. 13. 12:13

Másik nagyon bevált recept nálunk a vegyes leves.

Magyarán a kemény zöldségeket (répák, zeller, karalábé, zöldborsó stb.) kevés olajon sóval megpárolom, majd lisztet teszek rá és felöntöm vízzel végül beleteszem az aktuális puha zöldségeket (paprika, paradicsom, vajbab, zellerlevél stb.)és fűszerezem szárított lestyánnal és borsikafűvel és készre főzőm.

Miután kihült nagy joghurtos vagy tejfölös dobozokban a fagyasztóba teszem.

A zöldségszezon végén szoktam csinálni egy utsó nagy adagot és isteni kivenni, ha pl. valahonnan este hazaérkezik az ember áthülve, kilugozva:)

22. ea9bff1b44 (válaszként erre: 8. - Rozsazsa)
2008. jún. 13. 12:10
A zöldségeket csak simán bezacskózod?(persze tisztítás után)Nekem így csak a borsó maradt ehető, a karalábénak, répának nem igazán nyerő az íze. van valami titka a fagyasztásuknak?
21. Mokuskas (válaszként erre: 10. - A26b2a1b7e)
2008. jún. 13. 12:04
Szíves figyelmedbe ajánlom, hogyha húslevest csinálsz érdemes sok betéttel (zöldség, hús) készíteni, mert ha igazán egészséges és ízletes ételt kívánsz kisbabádnak adni akkor is, ha a zöldségszezon lefutott célszerű külön a zöldségeket (répák, petrus, hagymák, karalábé, zeller, pari, paprika stb.)és külön a húst ledarálni.A zöldégeket miután ledaráltad egy nagyobb lyukú szűrőn átnyomni, hogy a szálas részektől is megszabadulj. Mindezeket egy nagyobb egységű jégkocka készítőben lefagyasztani és ha már kőkemények át lehet tenni pl. egy fagyisdobozba. Így mindig annyit vehetsz elő belőlük amennyit a kisbabád kíván, de ha frissen főzől hozzá kockára vágott krumplit finom és tartalmas krumplileves percek alatt kész:)
20. f290b382c2 (válaszként erre: 18. - Esztella100)
2008. jún. 3. 10:56
Miiit?
2008. jún. 3. 09:35
én nagyon kevés féle kaját fagyasztok le. Pl. lecsót nem, és semmi olyat sem, amiben zöldség van. Utálom a felengedett zöldséget :DDDDDDDDD
2008. jún. 3. 06:31
A margarint.Olyanokat olvastam róla,hogy ezek után egy falat nem megy le a torkomon,az biztos!!!
2008. jún. 3. 01:03
A rizses cuccokat sem érdemes lefagyasztani,tiszta trutymó lesz...:((
16. d606bc0fd7 (válaszként erre: 8. - Rozsazsa)
2007. okt. 18. 15:46
Köszi a sok ötletet :)
15. a26b2a1b7e (válaszként erre: 12. - D606bc0fd7)
2007. okt. 13. 10:18

Nagyon szívesen!

Jó, hogy létrehoztad ezt a fórumot, mert én is olvastam olyanokat, amiket eddig még eszembe sem jutott lefagyasztani, úgyhogy kaptam ötleteket én is :)

2007. okt. 13. 06:54
Tojást.
13. d606bc0fd7 (válaszként erre: 12. - D606bc0fd7)
2007. okt. 12. 18:05
*sok
12. d606bc0fd7 (válaszként erre: 11. - A26b2a1b7e)
2007. okt. 12. 18:05

Épp ma sütöttem palacsinát, aok megmaradt így lefagyasztottam :)


Mindenkinek köszönöm az ötleteket :)

2007. okt. 12. 10:31

Nálam is lemaradt még valami :)

A palacsinta!!!

Szoktam fagyasztani előre kisütött üres palacsintát is, és hússal töltött előre bepanírozott palacsintát is.

2007. okt. 12. 10:20

Én a leveszöldségek lefagyasztásával is elég vacak eredményt értem el :(

A Horváth Ilona féle szakácskönyvben írják, hogy kicsit meg kell őket párolni a fagyasztás előtt. Kipróbáltam, de az sem segített rajtuk.


Most gyümölcsöket és zöldségeket turmixolok és fagyasztok le a kisbabámnak, hogy amire hat hónaposan kezdjük a hozzátáplálást akkor ne bolti bébiételt kelljen neki adni. Sajnos amire Ő hat hónapos lesz, addigra már nem tudok Neki friss barackot, körtét, karfiolt, cukkinit stb. adni, mert addigra ezek a gyümölcsök és zöldséget már nem lesznek...

Remélem, hogy tetszik majd Neki a felengedés után is a gyümik és zöldségek íze. Végül is a fagyasztott anyatejjel sem volt semmi baja a felengedés után, szívesen elfogadta azt is, amikor nekem hivatalos ügyeket kellett intéznem és a párom, vagy anyósom vigyázott rá.


Gombás ételeket én is fagyasztottam le, nem volt semmi baja felengedés után sem. Szoktam pörköltet, vagy a húsleves levét is fagyasztani, ha túl sokat csinálok egyszerre, és úgy gondolom, hogy nem fogjuk tudni mindet megenni. Illetve előkészítek időnként pörkölt alapot, amikor jobban ráérek, és lefagyasztom, hogy amikor pörit akarok csinálni, akkor gyorsabban haladjak. Így nem kell hagymát pucolni, darabolni stb., hanem csak előveszem az előkészített pörkölt alapot a fagyasztóból, kiolvasztom, és már tehetem is bele a husit, és hamarabb kész van az ebéd.


Ja, és pelmenát, meg cseburekát szoktam még lefagyasztani (a csebu receptjét leírtam már, akit érdekel, az adatlapomon megtalálja, a pelmena receptjét is terveztem már leírni...). Ezek hússal töltött tészták, a csebut sütni kell, a pelmenát főzni. És Kárpátalján is úgy csinálják, hogy több kilót csinálnak egyszerre, és lefagyasztják, hogy amikor kell, csak kikapják a fagyasztóból, és kisüssék, megfőzzék. Szerintem ez is nagyon praktikus, mert így pár perc alatt fincsi ebédet tudok rittyenteni, ha nincs sok időm, vagy ha váratlan vendégek jönnek, és nem tudtam készülni előre.

2007. okt. 12. 10:20

A főzelékeket sem fagyasztom, ha muszály akkor felengedés után felforralom és akkor összeáll.

ŰBocsánat ez lemaradt.

2007. okt. 12. 10:19

Én fagyasztom a gombapörköltöt, húsból készült pörköltöt, a tejszines ragukat, csak felengedés után átrottyantom egyszer. Előre piritott hagymát adagonként zacskózva.A gombát tisztitva szeletelve nyersen.A káposztástésztához elkészitett piritott káposztát. Fél literes vajasdoboz mennyiség elég fél kg kifőzött tésztához. A rántást,ha marad. A lecsót és utána teszem bele a virslit vagy tojásosnak készitem el. Mindenféle zöldséget, borsót babot, karalábét felkockázva, karfiolt szétbontva, kelkáposztát, savanyukáposztát ahogy megveszem zacskóban.A húsokat előkészitve kiadagolva,tehát mosva,letisztitva, szeletelve vagy kockázva,darálva.Még kipanirozva is. A tejet fél literes palackokba adagolva fagyasztom felengedég után olyan mint a friss.Paprikát, paradicsomot,tököt, petrezselymet, zellert, kaprot,karalábét.

Nem fagyasztom, a krunplit a répát sárgát fehéret, a rizst főzve, a tésztákat főzve.

2007. okt. 12. 09:32
A tejfölell én is meg jártam, grizes lett. A gombásat probáltam nem volt rossz. A krémes sütikkel a felengedésnél kell oda figyelni, lassan a hüttőbe kell kiolvasztani.
2007. okt. 12. 09:20
Az egyik barátnőm tejföllel próbálkozott :D -nem jött be.
2007. okt. 12. 09:11
A krumplis ételeket sem jó, nagyon ellágyul a burgonya. Legalábbis nekem :D
2007. okt. 12. 08:57
Én úgy tudom, hogy a gombás ételeket sem szabad fagyasztani!
2007. okt. 12. 08:43
Zacskós leves!:) Egy tragédia! Mindenféle szempontból...
2007. okt. 12. 08:42
A krémes sütiket soha ne próbáld,de 1 idő után amugy minden lefagyasztható dolog veszit az izéből.Én inkább a sós sütiket szoktam előre elkésziteni annak jól lezárt dobozban nincs semmi baja.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook