Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Balesetsebészt kérdeznék. fórum

Balesetsebészt kérdeznék. (beszélgetős fórum)

15. 5e1b581a2e (válaszként erre: 14. - Bekomi)
2011. jún. 27. 20:10
Dobtam puszit te szegény...:(
14. Bekomi
2011. jún. 27. 19:52

hát azóta voltam megint a balseben, mert a jobb kezemen a mutató ujjam azóta az esés óta fáj, és nem múlik...kiderült el van, volt törve, és kicsit deformálódva gyógyul(na)

kicsit lecseszett a doki mikor mondtam neki mikor történt az esés, hogy hol voltam eddig!!!

hát mit ne mondjak-úgy szép az élet, ha zajlik-na de ennyire???????????

fáj mindenem-és emellett meg még dolgoznom is kell:-(

13. 5e1b581a2e (válaszként erre: 12. - Bekomi)
2011. jún. 23. 11:54
Uh,szüzanyám...Írj majd,hogy mi lett veled!!!:)
12. Bekomi
2011. jún. 21. 21:21

Csajok!

Voltam a balseben, hát mit ne mondjak nem volt nagy vizsgálat, megtapogatta a térdeim, épp hogy csak hozzáért, mondta kapok egy porcépítőt, meg fájd,csillapítót, menjek ki majd kiadják a receptet meg a papírokat......

Úgyhogy most szedem ezt a gool nevű porcépítőt, alig volt több mint 9000 ft:-(, csak használjon!!!!!!!

11. 5e1b581a2e (válaszként erre: 10. - Bekomi)
2011. máj. 22. 21:28
Feltétlen!Meg azt is akár,hogy hogyan alakultak a dolgok a lábaddal a későbbiekben.Rossz,hogy nem tudsz vele pihenni...:(
10. Bekomi (válaszként erre: 9. - 5e1b581a2e)
2011. máj. 22. 20:42

majd írok, hogy mi volt a balseben. Remélem nem lesz brutál:-)))))))))))))))

annyira..........

9. 5e1b581a2e (válaszként erre: 8. - Bekomi)
2011. máj. 22. 00:04
Ez...sajnos ezen nem lehet spórolni...:( Nem tudom mi hogy lesz veled,de majd írogassál.Ez így elég reménytelennek hangzik.Sajnos a térd nem ismer toleranciát.Hm...Olyan mint a főnök!:) De inkább: :(
2011. máj. 21. 23:43

Köszönöm a hozzászólásokat,és a biztatásokat.

A pihenéssel sajnos gondban vagyok-egyrészt 3 gyerek mellett nem nagyon lehet, másrészt dolgozom, és álló, menő, közben gugolgatós munkát végzek.

Van, hogy alapból annyira fáj, van mikor pedig amikor már pihentetem, akkor jön ki rajt a fájdalom, a legugolásról ne is beszéljünk, alig tudok felállni.

Szerdán megyek a balsebre, arra kaptam időpontot majd beszámolok róla, mi történt:-)

7. 5e1b581a2e (válaszként erre: 4. - Bekomi)
2011. máj. 18. 23:25

Szia!

A térdleszívás még egy picit sem fáj,attól ne félj.Patikában kapsz ízületi fájdalomra krémet.A pihenés és a mozgás egyaránt kell neki.Amikor pihen,akkor fásli nélkül és akár jegelheted is,csak ne közvetlen a bőrön.Mielőtt bárhova is felállnál,fáslit tekerd föl,az tartja együtt és ha jó szoros,imádni fogja, a mozgás meg keni és jót is tesz neki.Ne terheld cipekedéssel, de ha lépcsőn mehetsz föl,annak szintén örülni fog,bár a kapaszkodóval segíthetsz neki...Remélem hamar rendbejösz.

6. d'moni (válaszként erre: 4. - Bekomi)
2011. máj. 18. 21:31

Szia!

Anyukámnak volt ilyen esete, le, vagy elesett a lépcsőn. Kék zöld volt a térde és tele lett folyadékkal. Ő is először húzta, halasztotta a dolgot, végül orvoshoz ment, mert a sok borogatás és pihentetés ellenére is dagadt és feszült neki. Tehát injekciós tűvel szívták le neki, kb. 2 alkalommal, azt hiszem 1 hét különbséggel. Utána és azóta sincs semmi gondja a térdével.

Ne félj tőle, kisebb "műtét" lesz, mint gondolnád. Azért fáj nagyon, mert a folyadék nem tud eltávozni és feszíti a szöveteket.

:) kitartás!

5. Bekomi (válaszként erre: 3. - A0c1361e44)
2011. máj. 18. 21:02
az jó, tehát bármelyik ujjamat harapom mindegyik fáj :-)
2011. máj. 18. 21:02

Elestem,beütöttem a bal térdemet. másnap leguggoltam, és egyet roppant a jobb térdem, alig tudtam felállni, és fájt napokig, így elmentem a balsebre.Azt mondták a térdeimben folyadék van- kaptam gyógyszert, borogassam,fáslizzam, pihentessem.

mind megvolt sajnos a pihentetés nem-3 gyerek és a munka mellett.....

elfogyott a gyógyszer, és egyre jobban fáj a lábam. időpontot csak jövő szerdára kaptam.

A kérdés: mi lesz a folyadékkal, hogy távolítják el, műtéttel, vagy csak leszívják?

Illeve addig is mit tegyek a fájdalom leküzdésére?

2011. máj. 18. 20:59
Ha leszivják, akkor nincs visszaút, mert időközönként meg kell ismételni. Ha nem csinálják meg, akkor nagyon fog fájni...
2011. máj. 18. 20:57
Írd a kérdést, hátha más is tud segíteni.
2011. máj. 18. 20:55
Folyadék a térdben. Ezzel kapcsolatban szeretnék érdeklődni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook