Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szőnyeg, - és kárpíttisztítás fórum

Szőnyeg, - és kárpíttisztítás (beszélgetős fórum)


5. napfenyvirag (válaszként erre: 2. - C130f7eb3b)
2011. máj. 18. 20:21
Köszönöm a jótánácsot. Kölcsön még a 58 év alatt nem kértem. Nekem olyan emberek kellenének, akik gépel tisztítanak, mert szerintem az egyenletesebb. 10.000.-Ft-ot rá tudok szánni.
4. ac808a6b30 (válaszként erre: 1. - Napfenyvirag)
2011. máj. 18. 09:56

Lehet, olcsóbban kijönnél, ha valami ismerősöd takarítónőjével csináltatnád meg, mint céggel.

Akár szomszédnéni is elvállalhatná, ha én ott laknék, biztos felajánlanám a segítségem neked ingyé...

3. 2c854c3edd (válaszként erre: 1. - Napfenyvirag)
2011. máj. 18. 09:56
Én tudok segíteni van egy ismerősöm Debrecenből:D
2. c130f7eb3b (válaszként erre: 1. - Napfenyvirag)
2011. máj. 18. 09:36
A szomszédnak, barátaidnak vagy valamelyik rokonodnak nincs, aki kölcsön tudná adni? Ha ismerik a helyzeted, biztos, szívesen segítenek. :)
2011. máj. 18. 09:29
Vásároltam használtan (már bánom) a neten egy velúrbőr ülőgarniturát. Kárpíttisztítót keresek, de a neten olyan drágán vállalnak, hogy nem tudom megfizetni (főleg most, hogy nincs munkahelyem - egyik napról a másikra). A kezem miatt nem tudom magam megcsinálni, még géppel sem. Segítséget illetve telefonszámokat kérnék, mert most az ujságosládikóba rittig nincs hirdetmény bedobva. Apropó: budapesten kellene a takarítás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook