Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Világos barna hajat szeretnék (fodrászoknál olyan közép szőke) Milyenre fessem? Segítsen aki tud! fórum

Világos barna hajat szeretnék (fodrászoknál olyan közép szőke) Milyenre fessem? Segítsen aki tud! (beszélgetős fórum)


2011. máj. 18. 09:00
Túl sötétből is lehet világosat otthon, én pl. a P..ette XXXL szőkítőt kentem a feketére, elősre kiszedte, igaz olyan vörösesre, de világosra. Arra rákentem pár nasppal később világosbarnát és szép lett. Igaz, a bolti festékekkel azért vigyézni kell, mert a világosbarnák nekem totál sötétesek lettek. De nyilván ez sokmindentől függ: milyen volt az eredeti színed, mennyire szedte le stb stb stb.
2011. máj. 18. 08:54
Na ezt cáfolnám, mert nekem mindig van egy kattanásom mikor vörös vagyok, hogy barna majd szőke akarok lenni. A módszerem vörös után befestem sötétbarnára és utána a kiválasztott színnel kenem le 2-3 festés és elérem a célom, de már az első alkalommal világosabb szóval otthon is megoldható. Persze csak türelmeseknek ajánlom:)
2011. máj. 18. 08:46

Ha sötét a hajad akkor esélytelen...

Festék festéket nem világosít,tehát szőkítés...

2011. máj. 18. 08:41

Szia,


Milyen a kiinduló színed??????

2011. máj. 18. 08:38
Világos barna hajat szeretnék(fodrászoknál olyan közép szőke)Milyenre fessem?Segítsen aki tud!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook