Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Izmos, formás alak Rubint Rékával fórum

Izmos, formás alak Rubint Rékával (beszélgetős fórum)


1 2
2011. máj. 24. 11:16

Na hát a sárgadinnye a másik fele, kikészített :D

A húházást már úgy megszoktam, most már az a fura, ha nem mondja :D

Átverni nem tud már, a zenékből tudom melyik gyakorlatnak mikor van vége, persze az első alkalmakkor sikerült még neki :D

52. miel77 (válaszként erre: 50. - 7cdf5b0d96)
2011. máj. 24. 11:10
jajj ettől a dinnyézéstől én is majd hülyét kaptam :)) mondjuk még csak párszor csináltam meg a hasas progit, de nem is tom mindet, mert a végére sztem tök szabálytalan lesz... de rem majd belejövök :)
51. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 50. - 7cdf5b0d96)
2011. máj. 24. 11:06
*srágadinnye=sárgadinnye :-))
50. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 47. - Kanalas)
2011. máj. 24. 11:05

ÉN csodálkoztam is,hogy a 2. dvd-n bakker hogy bírja már terhesen azt az iramot...Én nem terhesen kivoltam,mint a kacsa.Az izomláz nálam is befigyelt.Én azt nem szeretem nála,hogy sokszor hazudozik :-DD: "Gyerünk,már csak 8 van hátra!"Jahh...Aztán valahogy mégiscsak 32 lesz belőle :-DDDD Meg azt se szeretem,mikor azt mondja,hogy "Húúúúúhaaaaaa..." :-DDD

Azt hiszem,az Add önmagad 3-on van a 30 perces hasizmos.már majd' szétszakad a hasfalam egyik oldala,mikor ez még mindig arról dumál,hogy Norbi létrehozta az Update-et,kódok,stb...:-)) A "Dinnyeeeeee,srágadinnyeeeee..." kezdetű éneklése pedig felér egy büntetéssel :-DD Viszont a legutolsó 2 dvd-t (2009,2010) szerintem nagyon eltalálta mozgásilag,le a kalappal előtte.

49. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 46. - Miel77)
2011. máj. 24. 11:00
Ha az utolsó 2-3 dvd megvan,akkor nem sokat veszítettél :-).
48. kanalas (válaszként erre: 46. - Miel77)
2011. máj. 24. 10:54

Nem maradtál le semmiről, ha már az újabbak vannak meg, szerintem ne is nézd meg a régieket :D

Gyengébbek is mint a mostaniak.

Akkor tényleg nem kell erőltetni, nehogy a térded bánja, annyit nem ér az egész.

47. kanalas (válaszként erre: 45. - 7cdf5b0d96)
2011. máj. 24. 10:52

Én is pont most nézegettem valamelyik nap az első dvd-t. Mondjuk a másodikon se semmi a tempó. Mikor életemben először megcsináltam az 1. dvd-t, 3napig alig bírtam menni, olyan izomlázam volt. Mondjuk nem is csoda, így utólag belegondolva.

Engem az idegesített még, hogy minden 2. szava valami reklám volt, szerencsére a mostaniakban már leszokott erről. A zene sem olyan borzalmas mint az elsőkön, így már kicsit nagyobb kedvvel állok neki.

46. miel77 (válaszként erre: 45. - 7cdf5b0d96)
2011. máj. 24. 10:51
Nekem nincsenek meg az első dvd-k :)szedek én mindent, ízületvédőt, magnéziumot, van lóbalzsamom is, meg motto és tigristapasz :)télen meghúztam a futással, hetekig fájt, mostanában rendbe jött, de nem nagyon akarom erőltetni, mert a futás alatt ha megfájdul akkor nem tudom mit csinálok, ezt semmiképp nem hagynám abba.
45. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 42. - Kanalas)
2011. máj. 24. 10:40
Pont múltkor néztem Réka legelső dvd-jét,amiben mezítláb nyomja a füvön.Hát abban olyan őrült tempót diktált,hogy ma már azt se tudom,hogy bírtam én azt egyáltalán követni.Egy nagy rohanás volt az egész.Ha jól emlékszem még ő maga is megcsúszott/megbillent közben.
44. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 43. - Kanalas)
2011. máj. 24. 10:38
Én már nagyon régóta térdvédővel csinálom a guggolásokat,kitöréseket.Azóta nem recseg.
43. kanalas (válaszként erre: 41. - Miel77)
2011. máj. 24. 10:26
Először nekem is recsegtek a térdeim, fájt is néha, most már hál istennek nem. Lóbalzsammal kenegettem, most magnéziumot szedek, azóta semmi térdfájás :)
42. kanalas (válaszként erre: 39. - 7cdf5b0d96)
2011. máj. 24. 10:24

Én is nagyon szeretem a 40perc teljes testet, de mióta Alakreform van, azt még jobban :)

Egyáltalán nem vészes a 40perc popsi, az elején van 5perc láb tárogatás, utána csípőre gyakorlat, ott meg csak feküdni kell, és a csípődet emelgetni, és már el is ment negyed óra. A maradék idő meg már gyorsan elmegy :)

Ma fogom először lábsúllyal csinálni, hát kíváncsi leszek :)

Nem is bánom, hogy ilyen zenék vannak az újabb dvd-in, az első dvd zenéi az őrületbe kergettek, nem is csinálom már azokat :D

41. miel77
2011. máj. 24. 10:13
Ja igen az új dvd.t is beszerzem :)) olvastam másik fórumon, hogy dicsérték a 40 perces popsi részt :) igazából én szeretem a hasformáló részeket, jó, hogy azért van 3 fajta. Én a combra nem nagyon tudtam még rávenni magam, a kitöréstől és guggolástól csak úgy ropognak a térdeim... és fáj is utána. Nem tom, de azokat nem bírom :( A 40 perces átmozgatást még nem próbáltam, de tervben van :) bár inkább célzottan szeretek edzeni :)
40. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 27. - 9bbc382386)
2011. máj. 24. 10:12
Te se tudhatod,mi az igazság,gondolom nem állsz ott mellette és nem látod,mit vesz be meg mit nem..:-)
39. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 38. - Kanalas)
2011. máj. 24. 10:09

Nekem is nagyon bejött az új dvd,tök jó,hogy van rajta egy komplett óra is (én a 40 perces teljes átmozgatást is szerettem).A 40 percnyi fenéknek még nem volt lelkierőm nekivetemedni...:-)) Nagyon fájdalmas? :-)Én hasat szeretnék többet,azt valahogy mindig elsumákolja :-)) Oké,hogy neki szép izmos,de én is szeretnék ilyet..:-)

A 90 percesen egész jók lettek a zenék,bár én még mindig jobban szeretnék ismertebb,"énekelhető" számokra tornázni..Ha én is dúdolgatom közben a számot,vagy mondom magamban a szöveget,valahogy jobban repül az idő.Például tökre örültem,mikor meghallottam benne az Every breath yout take-et Sting-től..Kár,hogy utána átment csipogásba :-D.

38. kanalas (válaszként erre: 37. - Miel77)
2011. máj. 24. 10:02
Eddig én is a napi 20percre és a 2009-esre tornáztam, viszont mióta kijött az Alakreform dvd, általában azt csinálom. Szerintem ez a legjobb dvd eddig, főleg a 40perces csípő popsi rész, de a comb formáló is ezen tetszik a legjobban. Mondjuk has nem sok van rajta, lehet ezért is tetszik ennyire, mert az nem az erősségem :)
37. miel77 (válaszként erre: 36. - Kanalas)
2011. máj. 24. 09:52

Kösziii :)

Váltogatom, A 'napi 20perc önmagadért'-ról szoktam a hasizom formálást, akkor 'Az add önmagad 3'ról a felsőtest és a hasizom formálást, plusz az RR2009ről szoktam a popsi formálást.Comb formálást eddig leg magiccel csináltam, plusz a futás. Eddig ezeket próbáltam. Nektek melyik jön?

36. kanalas (válaszként erre: 35. - Miel77)
2011. máj. 24. 09:40

Augusztusra biztos lesz! Sok sikert! :)

Melyik dvd-re tornázol?

35. miel77 (válaszként erre: 34. - Kanalas)
2011. máj. 24. 09:35
Futni már kb. 3 éve futok rendszeresen, és pont amiatt kezdtem el tornázni, mert csak futással nem értem el azt amit akartam. Hozzá szokott a szervezetem, valószínű kellene változtatni az edzésen, pl. gyorsítás, intervall edzés. De az alakformáló torna mégis más izmokat mozgat meg, szóval remélem, hogy az augusztusi nyaralásra lesz eredmény :)))
34. kanalas (válaszként erre: 33. - Miel77)
2011. máj. 24. 09:30

Szia!

Ha tovább csinálod kitartóan meglesz az eredménye! Én több mint 3 hónapja tornázok Rékára, mellette nem sportolok mást, és így is szépen alakulgatok, pedig én még fogyni is szeretnék. Futás mellett szerintem még hamarabb lesz eredmény, úgyhogy hajrá, szerintem nem fogsz csalódni! :)

33. miel77
2011. máj. 24. 09:07

sziasztok!

Én nem szeretnék vitába szállni :)) csak elmondom a véleményem, én kb. 3 hete kezdtem el a Réka dvd-ire tornázni, ált heti 3-4napot, és mellette már régóta futok. És pont amiatt kezdtem el tornázni, mert sima futással nem lettem annyira feszes, maradt itt-ott 1-2 kg felesleg, szóval én nem tudtam magam olyanra formálni, mint szerettem volna. Igaz 3 hete tornázom csak, de mintha picit feszesebb lennék már... (lehet csak beképzelem:) de sztem 2-3 hónap alatt már látszódni fog vmi eredmény :)))

32. Newsy
2011. máj. 17. 18:32

sajnálom, hogy ilyen vitába fulladt a fórum, nem ez volt a célom.


az építő válaszokat köszönöm :)

31. Kalomoira (válaszként erre: 30. - 9bbc382386)
2011. máj. 17. 17:06

A testépítőnek is van töb vállfaja ahogy azt lírtam már, több kategória stb....

Nem ismétlem már magam, ahogy gondolod.

30. 9bbc382386 (válaszként erre: 28. - Kalomoira)
2011. máj. 17. 16:59

Mikor azt írtam nem tudom követni az elmúlt 19évét Rékának,azt komolyan gondoltam.De senki sem,hisz annyit láttatott magából,amennyit ő akart.....

Remélem értesz.

Soha nem fogod megtudni mit mivel és hogyan szed be,és nem csak ő,bárki más is!

A témát ismerem,mélyebbről is,hisz nekem nem a barátaim közt van "edzegető",testépítgető :)

De ez nem az óvoda,ahol másokkal példálózom.

De ettől még úgy néz ki,ahogy kell ennyi óra testmunka után :)

29. Kalomoira (válaszként erre: 28. - Kalomoira)
2011. máj. 17. 16:42
Mindehez nagyon kemény diéta, fehérje porok, és egyébb értendkiegészítők társulnak persze, de egyik sem gyógyszer hatású vagy roncsoló hatású szer.
28. Kalomoira (válaszként erre: 27. - 9bbc382386)
2011. máj. 17. 16:41

Én meg azt nem szeretem, hogy az okoskodik sokszor aki nem nem mélyedt el jobban egy témában. Ennyi, és ez sajnos főleg sport terén elég sok....

Nem kell nagyon utána járni Réka múltjának és erre is céloztam az előbb, hogy elég a legelső dvdket megnézni és a mostanit, ő is kezdte valahol 19 év meg bőven sok, hogy ezt a formát elérje minden féle illegális szerek, szteroidok nélkül...

vannak ilyen izmosságú női ismerőseim akik sosem szettek semmilyne szteroidot, ráadásul nem 19 éve gyúrnak hanem mondjuk 10...

27. 9bbc382386 (válaszként erre: 26. - Kalomoira)
2011. máj. 17. 16:34

Pedig mondhatom,és nem csak én,sokan bírálták emiatt.Pont egy másik fórummal kapcsolatosan olvastam Rékát,és akkor találtam a megérzésem s látottakból ítélve hasonló kijelentéseket.

De ez hadd legyen a szívem joga,a véleményem a sajátom.Csak nem szeretem ha megtalálnak és rögtön lehurrognak úgy,hogy magad sem tudod mi az igazság....

Te úgy gondolod-én meg másként:)

Ami igaz,fogalmam sincs mit tett le az elmúlt 19év alatt...nekem is volt dolgom bőven ;)

26. Kalomoira (válaszként erre: 25. - 9bbc382386)
2011. máj. 17. 16:19

De..ugyan is ha valóban értenél hozzá nem mondanád Rékára 19 évnyi edzéssel a háta mögött, hogy szúrja magát....mert ha ezelőtt két évvel még fele ekkora sem lett volna ok, de nem így van. Végig lehet nézni a karrierje kezdetén és most.

Sok fitnesz versenyző ismerősöm barátom van. Az izom korral érik be, lesz igazán deifinált és stb.

Van aki szúrja magát tény, de ez nem aza kategória, ugyan is Réka még bőven fitnesz modell, fitnesz forma kategória, aki szúrja magát az már egy magasabb szint úgy mond, de azok már valójában elég elférfiasodott nők. Azt a szintű izomzatot hosszú idő alatt sem lehet elérni egynőnek másképp.

25. 9bbc382386 (válaszként erre: 23. - Kalomoira)
2011. máj. 17. 16:16

...és ki írt porokról?

Nem kell hogy utánanézzek: 30éve sportolok.Tudom ránézésről ki mivel és hogyan éri azt el,amivé vált.A laikus itt nem én leszek :)

24. Betsabé (válaszként erre: 20. - Newsy)
2011. máj. 17. 16:14

Igen! A kitartás nagyon fontos!

Én 4 hónapja kezdtem el(azóta 9,5kg-ot fogytam), de kb. karácsonyra fogom elérni azt, amire vágyom. Most még a bőröm is laza, és zsír is van még rajtam. A feszesedés hosszú munka eredménye.

Kitartás! Vannak itt lányok, akik 1-2 év alatt érték el a változást.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook