Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt már valakinek halvány pozitív tesztje mensi előtt pár nappal? fórum

Volt már valakinek halvány pozitív tesztje mensi előtt pár nappal? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 20. 00:36
az lh hasonlit a hcg re úgy tudom de nekem az nem lehetett mert csináltam lh tesztet is az is elég halvány lett.meg már csináltam ilyen teszttel mensi elött negativat és akkor tényleg meg is jött utána.sajna most is.na mindegy ezentul mensit megvárom.köszi
2011. máj. 19. 10:57
Nekem volt, meg is ijedtem, de a doki aztán elmondta, h ilyenkor valamiféle hcg-hez "hasonló" hormon is termelődik, és mivel a teszt nem annyira specifikus, pozitív eredményt produkálhat. És persze nem voltam terhes, szerencsére.
2011. máj. 19. 10:15
az a gáz hogy azért teszteltem mert azt hittem úgyis negativ lesz.hát megtanultam a leckét.
4. zani
2011. máj. 19. 10:03
ezért nem nagyon érdemes mensi előtti napokban tesztelni, mert az ember lánya csak feleslegesen beleéli magát, és abból még annyi minden lehet.... a fogamzások 70%-a vetéléssel végződik, aminek igen nagy részét jelentik ezek a "2-3 napot késett" mensesek.
2011. máj. 18. 23:22
köszi.azért irhatna még valaki.
2. de6dcdc43c (válaszként erre: 1. - Csilla183)
2011. máj. 17. 06:51
Nekem volt ilyen.Jól gondolod.
2011. máj. 17. 06:48
11. dpo n volt egy halvány 10estesztem ami pozitiv lett.pénteken csináltam hétfön már egy másik negativ lett mára megjött járt már valaki hasonloan?én úgy gondolom hogy valami elkezdödött ami hamar véget is ért.várom a tapasztalatokat és hogy késöbb össze e jött vkinek a baba.köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook