Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem tudom elengedni Őt? Pedig nem vagyok szerelmes fórum

Miért nem tudom elengedni Őt? Pedig nem vagyok szerelmes (beszélgetős fórum)


1 2
2011. máj. 19. 12:08

A zárkózottság messze áll tőle. Megfontolt, nagyon, az biztos. Szerintem hiába telt el két év a válása óta, valahogy megragadt ott, abban a 7 évben. Nem tud mit kezdeni az újjal, sok volt az a két év gondolkodás, út keresés....akkor is:) Ezért tart most itt.

Na azthiszem hagyom a filozofálgatást erről, mert nem megyek semmire vele.

32. emi1206 (válaszként erre: 31. - Zsanci79)
2011. máj. 18. 22:25
Nekem úgy tűnik, hogy vagy nagyon zárkózott vagy nagyon megfontolt. Valószínűleg egy kicsit bizalmatlan is lehet, esetleg fél attól az újabb csalódástól. Mindenesetre jó lenne, ha mondana valamit, nem sportszerű, hogy nyitott kérdéseket hagy maga után.
31. zsanci79 (válaszként erre: 30. - Emi1206)
2011. máj. 18. 22:20

Igen úgy érzetem. Vagyis még biztos most is úgy érzem, ha állandóan rajta jár az agyam.

Ezért mondtam, ha választ kaptam volna a miértre, vagy csak tudomásul vette volna a döntésem, akkor azt zokszó nélkül elfogadom. De nem.....ez az én bajom. És már rohadtul elegem van ebből az érzésből. Áhh, nem is tudom leírni, hogy milyen ember is Ő.

30. emi1206 (válaszként erre: 29. - Zsanci79)
2011. máj. 18. 22:03
Igazad van, kár, hogy én nem vagyok ennyire határozott. És most úgy érzed, hogy ez a férfi az, aki neked kell? Mert akkor ne is engedd el, kivéve, ha menni akar.
29. zsanci79 (válaszként erre: 27. - Emi1206)
2011. máj. 18. 21:59

Tudod, én keresztül mentem már sokmindenen, és tudom hogy mit akarok egy pasitól, nem akarok már megalkudni, na.

Én úgy voltam vele, hogy jobb előbb mint később, ezért mondtam hogy állj. Én 7 évig előtte olyan kapcsolatban voltam, amelyben többek között ezt éreztem, hogy ah, jó lesz ez nekem, kinek kellenék én még? Nem, ennyi abból elég volt.

28. zsanci79 (válaszként erre: 24. - 9c8e86a234)
2011. máj. 18. 21:54

Őszinte embernek tartja magát, és megmondom őszintén, hogy én is őt, éppen azért amíg nem tud nekem olyant mondani, amiben 100%-ig biztos, addig nem mondja. (Most ez nem a bókokra vonatkozik, hanem hogy mit is akar tőlem) Most önanalizál..... Fura pasi, na! Hozzá hasonlóval még nem találkoztam.

Mostmár biztos vagyok benne, hogy azért nem tudom elengedni, mert nem kapok választ, elvarratlan szálak vannak részéről, és úgy érzem hogy nyitva hagyta a kaput.....

27. emi1206 (válaszként erre: 26. - Zsanci79)
2011. máj. 18. 21:53
Megértelek, gondolom a pasinak is jól esett, amikor te mondtál neki valami kedveset. Nekem is hiányoznak ezek a dolgok, csak mindig meggyőzőm magam, hogy jó ez így is, meg lehetne rosszabb is meg aztán kiráz a hideg attól, hogy újra keresgéljek és stb... Úgy gondolom egyébként, hogy jól döntöttél, vannak dolgok, amikről jobb, ha nem mond le az ember egy párkapcsolat kedvéért sem, egy ilyen kapcsolatban nem sűrűn lehet felhőtlenül boldog az ember.
26. zsanci79 (válaszként erre: 25. - Emi1206)
2011. máj. 18. 21:46

Na, az utolsó mondatodban van az igazság!

Én meg pont olyan ember vagyok, akinek szüksége van a visszacsatolásokra. Én már attól jól éreztem volna magam, ha csak annyit mond, hogy jó az illatod. Nemtudom, de nekem a szavak is fontosak, a hallás is egy érzékszerv.

2011. máj. 18. 21:07

Sziasztok!

Az én párom (8 éve együtt vagyunk) sem bókol, nem mond kedveseket, nem tudja kimutatni az érzelmeit. Egy hónapig én is úgy éreztem, hogy nem szeret, aztán bemutatott a szüleinek. Hát ott aztán nagyon csodálkoztam. A köszönés náluk annyi, hogy szia, de se puszi se ölelés, még véletlenül se érnek egymáshoz (még arra is kínosan ügyelnek, hogy nehogy neki menjenek a másiknak...), nem mondanak egymásnak kedvességeket, nem dícsérik egymást, ellenben a kritika megy nekik, igaz azt is visszafogottan teszik. Ebből megértettem, hogy szeret engem a párom, csak ő ezt hozta otthonról. (Na én meg a másik végletet hoztam otthonról.) Néha próbálja magát megerőltetni, hát értékelem az igyekezetét... :) Sokszor még most is elgondolkodok rajta, hogy jó-e így nekem, erre viszont gyártottam egy elméletet:

Vegyük, úgy, hogy minden ember egy zokni. Van a fekete, kék, piros, feket piros pöttyös, kék sárga csíkos, stb... Na már most ha pl. egy fekete és egy sötétkék összetalálkozik, akkor érzik, hogy nem az igazi, de sokkal jobb, mint a többi variációval. Kérdés az, hogy megvárják, míg megtalálják a párjukat vagy beérik azzal, hogy jó ez de nem az igazi. :S

24. 9c8e86a234 (válaszként erre: 22. - Zsanci79)
2011. máj. 18. 20:16

Magában kellene letisztáznia mit akar tőled,vagy akar-e valamit.


Amit leírtál,az alapján nekem nem az jön le,hogy komolyabb szándékai lettek volna.


Szerintem nem őszinte veled.

23. zsanci79 (válaszként erre: 21. - 9c8e86a234)
2011. máj. 18. 19:56

Szerelemről még nem volt szó egyik részről sem.

Amúgy Ő kezdeményezte mindíg a találkozásokat is, a gyerekekkel is, nem én kértem hogy jöjjön

22. zsanci79 (válaszként erre: 21. - 9c8e86a234)
2011. máj. 18. 19:39

Nem. Én szakítottam. De arra se mondott semmit. Vagyis azt is elfogadtam volna ha azt mondja, hogy oké Zsani elfogadom a döntésed. De ezt sem mondta.

Csak azt hajtogatja, hogy nincs tisztába vele, hogy miért olyan amilyen velem, és ha majd rájön az okára, majd akkor tud mit mondani nekem.......

21. 9c8e86a234 (válaszként erre: 10. - Zsanci79)
2011. máj. 17. 18:06

Nem érdeklődött feléd úgy ahogy elvártad volna,és ez zavart téged,nem kaptad meg azt amit szerettél volna,és úgy érzed nincsen lezárva.

Mintha nem játszottad volna ki a dolgot.


Ő szakított?


Ha igen,akkor szerintem érdemesebb hanyagolni,mert nem jelentett neki sokat a dolog,és nem is viselkedett úgy.


Ha egy pasi szerelmes,vagy érdeklődik,akkor bombázza a nőt,és nem hanyagolja!:)

2011. máj. 17. 11:53

Más fórumokon már közzétettem egy ajánlást, amivel egy kicsit növelni lehet annak az esélyét, hogy egy párválasztás sikeres legyen.

A listában nem szerepel az, hogy "problémás" társat kell választani, vagy azzal megelégedni. Sőt!!!

19. 02dd40895d (válaszként erre: 17. - Zsanci79)
2011. máj. 17. 11:50

Az élet sajnos olyan, hogy azoknak a kapcsolatoknak/házasságoknak a többsége is zátonyra fut, ahol az első pillanatban is "passzol minden" Nem kevés házasság "bontódott fel" a szemem előtt, pedig milyen gyönyörűen indult mindegyik!!

A miénk - Istennek hála - 24. éve működik. Igaz apróbb "összezördülések" minket se kíméltek, de úgy hiszem, hogy nálunk már van esélye az "Ásó, kapa, nagyharangnak"

Igaz, hogy én (talán a Feleségem is) az első beszélgetéskor eldöntöttem (ő csak reménykedett benne) hogy mi idővel házastársak leszünk...

2011. máj. 17. 11:36
Pedig azt mondják, hogy a tetteivel mutatkozik meg az ember, nem a szavaival....most akkor ez sem jó :((
17. zsanci79 (válaszként erre: 14. - 02dd40895d)
2011. máj. 17. 11:16
Igazad van, csak sok volt az ellentmondás - amit tett, és amit mondott (vagyis nem mondott) között
16. zsanci79 (válaszként erre: 13. - C130f7eb3b)
2011. máj. 17. 11:15
Igen, én is arra gondoltam, hogy a női önbecsülésemet sérthette ez a kvázi elutasítás....Pláne úgy, hogy ilyennel még nem talákoztam, s nem tudtam mire vélni
15. barbabarba (válaszként erre: 14. - 02dd40895d)
2011. máj. 17. 11:10
...Sajnos ebben van valami ..
2011. máj. 17. 10:59
Ha valamilyen kapcsolat - főleg 2 hónap alatt - ilyen "zavarossá" tud válni, akkor mi lenne később?!? (Amikor már a mindennapok problémái is felmerülnek.)
13. c130f7eb3b (válaszként erre: 10. - Zsanci79)
2011. máj. 17. 10:19
Azért nem tudod elengedni, mert a lelked mélyén sértettnek érzed magad. Úgy érzed, nem kaptál meg mindent, amit megérdemeltél, nem kaptál annyit, amennyit adtál, és még arra sem méltatott, hogy tiszta helyzetet teremtsen...
12. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 10. - Zsanci79)
2011. máj. 16. 23:34

ma kevesen zárnak.. tényeket állitanak elö és ebböl mindenki vonja le a maga konzekvenciáját.. talán ma már nem divat szakitani.. de valahol együtt sem lenni csak "lötyögni" egymással.. olyan mind amikor táncolsz valakivel a szám végetér és ott mindenki tudja bucsuzzunk.. jön a következö felkérö... és igy tovább..


ne legyenek illuzioid.. elmult.. szép volt ennyi volt.. és jön a következö keringö..

én is kezdek.. mandula héjakat növeszteni.. már nem könnyü.. be vezetni.. a "csapásba".. mert már ismerem az akciot és a reakciót..

kivánom neked is lelki megnyugvást és hogy ebböl valamit..(...) megéltél..:)

2011. máj. 16. 23:32

Jó éjt, köszi a beszélgetést :)

Holnap azért más is hozzászólhat, hátha okosabb leszek:)

2011. máj. 16. 23:22

Köszi szépen:)

Pont ilyenek hiányoztak csak, hogy csini vagy, jó az illatod, ilyen kis apróságok.....vagy én vagyok rosszul kódolva? Pedig az első találkozás után már "családi" programot csináltunk, neki is van egy kisfia, szóval minden olyan jól indult. Sokszor arra a következtetésre jutok, hogy elsiettem a dolgokat, lehet neki idő kellet volna még.

Igen, azon vagyok hogy elfelejtsem, de nem megy.

Nem vagyunk kapcsolatban, kb. egy hónapja váltottunk egy emailt, amiben azt írta, ha rájön a miértekre, akkor elmondja.....Nem kereshetem, mert azzal csak magamnak ártanék, de ha Ő egyszer úgy gondolja, hogy vége, akkor nem fog visszatáncolni....csak ezt nem mondta még meg, hiába kérdeztem sokszor, hogy lezárta e velem

2011. máj. 16. 23:14
szerintem nagyon csini vagy és a kisfiad is nagyon aranyos.. jók a képek .. ;)
8. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 7. - Zsanci79)
2011. máj. 16. 23:13

vagy elfelejted.. vagy idöt adsz ugy hogy közben nem gondolsz "rá"..


amugy jelentkezik még nálad, kapcsolatban vagytok még..


igen mindig a "lekezelö" szia.! a fériak már csak ilyenek..:))

2011. máj. 16. 23:07

Nevezhetjük titokzatosságnak is, én fura figurának írtam. Ő is azt mondja magáról hogy nem olyan mint a hétköznapi férfiak, és valóban. Nehéz ezt megfogalmaznom, hogy milyen is Ő.

Pontosan az udvarlással volt bajom, de ezt jól érzékeltethetem is ezzel:

Mikor átküldtem neki a fotóm, nem is jegyezte meg hogy csinos vagyok, vagy ilyesmi. Ezt meg is jegyeztem, erre Ő azt mondta, hogy Ő nem bókol minden csinos nőnek, mert Őt ez zavarná, majd ha udvarolni fog, majd akkor fog bókolni, és ha majd udvarol, azt észreveszem. Na, ezt nem vettem észre. Pl. magától egy sms végére sem írta oda hogy puszi...ezt is megjegyeztem, utána írta, de mondani nem mondta....szóval ilyenek. És mikor a végén kibuktam, hogy ez így nem jó, akkor azt mondta hogy igazam van, de Ő sem tudja, hogy miért ilyen velem, holott minden klappolna. Amúgy a válásán 20 hónap alatt tette túl magát, és én voltam azóta az első kapcsolata. Gondolom azért ez is jelent valamit....

6. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 5. - Zsanci79)
2011. máj. 16. 22:57

ha megjegyezhetem.. de.. nem hiszem hogy igazán hittél neki.. tul sok volt a titok körülötte.. az zavart igaz..?? nem is az hogy nem udvarolt.. mert biztos igen.. csak nem volt ellég öszinte ahhoz hogy hinni tudjál benne..


ez az ami zavar.. "a titok-zatosság"..??

2011. máj. 16. 22:48

Csak mi a való életben voltunk két hónapot, nem a neten.

Megtalált regisztrálatlanul az oldalon, regizett, majd a második levélváltásunk után törölte is magát, és az első kontakt után 1 héttel találkoztunk, és onnantól kezdve minden hét jó pár napján, hol egy kis időre, hol egész napra. Szóval a való életből veszem a gondjaimat, de igazad van Neked is

4. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 3. - Zsanci79)
2011. máj. 16. 22:44

mert nekem is volt hasonló.. azért nem tudod.. mert ugyérzed.. nem kaptál meg minden választ.. mert igy neten keresztül nem lehet..


nekem is volt.. de minden kontaktust megszüntettem és igy.. egy idövel"kitisztult" a fejem is..

amit most érzel az csak illuzió egy olyan amit nem ismerhettél meg és ez zavarja még az egót.. de ha lenyugszol és idöt adsz magadnak és az érzéseknek az egod is megnyukszik.. és nem fog érdekelni..


tapasztalatból irom nekem is volt hasonló..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook