Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Laptopot vagy notebookot érdemes használtan venni? fórum

Laptopot vagy notebookot érdemes használtan venni? (tudásbázis kérdés)


7. c130f7eb3b (válaszként erre: 6. - Lissa20)
2011. máj. 16. 20:39
Én nemrégiben vettem használtat, olyat, amilyet újonnan több éves spórolás után sem tudnék. :) Több szerelőt felkerestem, volt, aki le akart erről beszélni, míg az egyik megígérte, hogy ha lesz nála megfelelő, szól. Igaz, 1 hónapig kellett várnom, mert mindig azt mondta, van, de nem ajánlja jó szívvel, mígnem aztán megjött az "igazi". A netről, kéz alól nem mertem volna, de egy szakember mégsem háríthatná a felelősséget, ha gond lenne. :)))
6. lissa20 (válaszként erre: 5. - CheshireCat)
2011. máj. 16. 20:32
Sajna azért vennék használtat mert újra most futja.
2011. máj. 16. 20:25

én nem vennék használtan, inkább vennék ujat, de gyengébbet abbol a penzbol. Arra van garancia, te tudod mit csináltál vele, hogy vigyázol rá.. illetve hat attolfugg mennyit szansz ra. ha ujat abbol nemlehet, akkor persze jo a hasznalt is, csak vigyázni kell nehogy tul sokat fizess egy használtért.

az aksi nem gáz szerintem ha nem jo, megy anélkül is. majd veszel bele ha ugy érzed hogy kell

4. andi6020 (válaszként erre: 2. - 4327a8e017)
2011. máj. 16. 20:20
ez amúgy jót tesz az aksinak?
3. lissa20 (válaszként erre: 2. - 4327a8e017)
2011. máj. 16. 20:14
Nem munkáról van szó hanem kórházba megyünk a gyerekkel de az nem biztos hogy 1 hét lesz de utána is használnám mert amúgy is szeretnék venni csak így most van rá indok is.
2011. máj. 16. 20:07

Én évek óta nem használom az aksiját, ki is van véve a gépből. Bárhova megyek, van áram, és amúgy is többet van a gép bekapcsolva, mint amennyit az aksi kibír.

De 1 hétre nem vennék gépet, ha csak nem olyan munkáról van szó, ami miatt nagyon megérné. Nincs kitől kölcsönkérj? Illetve biztos vagyok abban, hogy nem fogod 1 hét után használni?

2011. máj. 16. 20:04
Szerintetek érdemes e megvenni olyan laptopot vagy notebook-ot ha az aksija nem jó, vagy egyáltalán használtan érdemes e megvenni. Azért kérdezem mert most vennék de csak kb. 1 hétre kellene a laptop/notebook. Előre is köszönöm a segítségeteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook