Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Combom van, de hol a fenekem? - segítsetek! fórum

Combom van, de hol a fenekem? - segítsetek! (beszélgetős fórum)


2011. jún. 14. 23:11

Egy pici reklám:)) időközben úgy döntöttem, hogy nyitok egy blogot ezzel kapcsolatban, amiket leírtam.

Ha valakit érdekel, akkor nézze meg, hátha tudok segíteni valamiben:)

2011. jún. 13. 21:53

Ha valakit érdekel, elkezdtem edzeni a "Brazil Butt Lift"-re. Egy hét telt el és már van egy kis változás. Legalábbis keménység téren.


3 tipusú fenékre vannak edzésvideók + egy kombinált edzésterv


Ki kell választani, hogy melyik tipusba tartozik a feneked és végig kell csinálni az 1 hónapos edzéstervet. Utána a kombinált edzéstervet, ami + 1 hónap. Tehát egy két hónapos edzéstervről van szó. Az edzések 25-30 percesek az első héten.

A második héttől kezdődően van egy videó, ami 45 perces, de az a maximum.

Nah.. de lehet ezt inkább egy naplóba kéne leírjam:D Szóval ha valakit érdekel még infó, akkor írjon és válaszolok, ha tudok:)

17. Kalomoira (válaszként erre: 16. - Piciici)
2011. máj. 18. 09:39
Hajrá! :-)
16. piciici (válaszként erre: 15. - Kalomoira)
2011. máj. 17. 22:05
A barátom jár edzeni. Meglátom, hogy itthon hogy megy, látható-e, érezhető-e változás és ha nagyon nem, akkor majd vele elmegyek és ő biztos segít nekem:)
15. Kalomoira (válaszként erre: 14. - Piciici)
2011. máj. 17. 17:21
Kb 20-30 kilóval kell majd gugolnod ha nem is elsőre....és nagyon mélyről, otthon szerintem ez nehezen kivitelezhető, főleg úgy hogy ne első sorban combool gugolj.
14. piciici (válaszként erre: 13. - Kalomoira)
2011. máj. 17. 17:18

Nem hinném, hogy edzőterembe fogok menni guggolni. Megpróbálom itthon csinálni. Szerencsére a futás az megoldható:)

Köszi a tanácsot!:)

13. Kalomoira (válaszként erre: 1. - Piciici)
2011. máj. 17. 14:33

Szia!

tanácsom (ami biztos beválik)futás és súllyal való guggolás kombinálása.

A popsi kerekítését a nagy súlyokkal rövidebb szériák bevezetésével lehet elérni. Persze ne terheld túl magad, elősször próbáld ki kevesebbel. Legjobb ha keretben gugolsz az segít helyesen csinálni a gyakorlatot. Ez persze magával vonza,hogy edzőterembe kell menned.

A futás pedig amellett, hogy szintén kerekít, a combodat szálkásítja, vékonyítja.

12. piciici (válaszként erre: 10. - B789d47c89)
2011. máj. 17. 14:29
Jó is lenne! :)
2011. máj. 17. 09:25
Hátul keresd!
2011. máj. 17. 09:23
Én adnék belőle szívesen, ha lehetne :-)
2011. máj. 16. 20:34

Orina: hát már az sem lenne olyan nagy gond, csak lássam, hogy alakul jó irányba a popsim:)


andi: örülök, hogy tetszik a fórum címe:D


exilia: remélem, hogy találunk rá megoldást!:)


Myrtill: rákerestem a naplóra. Köszi a címet, majd nézelődök :)

2011. máj. 16. 20:20

Réka 20 perces popsiformáló gyakorlatát már tornásztam. Igaz, hogy kb. csak 1 hétig. Ha valóban úgy gondoljátok, hogy az hatásos, akkor fogom folytatni.


Streamline: a többség rosszul olvassa:))


Mostanában erre a két videóra tornásztam:

[link]

[link]


Szerintetek ezek segíthetnek nekem? Vagy inkább maradjak Rékánál? Olyasmi amúgy a testalkatom, mint a máésodik videón látható csajszinak, csak kisebb popsival:) Na és persze (azt hiszem:) ) magasabb is vagyok nála... :P

2011. máj. 16. 18:45
Ezt a gyakorlatot Czanik Balázstól hallottam, és láttam, direkt fenékformálásra...kerekségre. Hanyat fekszel egyik térded felhúzod karod oldalt a test mellett. A másik lábad nyújtva van..és így megemeled a csípődet.., de a nyújtott láb ne menjen a másik fölé. Tatarek Rezső hatvanpercesében is van ilyen gyakszi. Ezt kell ismételgetni:)
2011. máj. 16. 18:43

Én is R. Réka dvd-it tudom ajánlani! Nagyon "gyilkos", főleg ha lábsúllyal csinálod! Sőt, van pl. az Alakreform magazin, ez is az övé, mindig vannak benne gyakorlatok leírásai!

Ha érdekel pl. naplók olvasása, akkor ajánlom Vakondka naplóját ("Fogyis-sportos napló" a címe)! Megszállott edzés és Réka mániás és én nagyon szeretem. :DD

2011. máj. 16. 18:28

Ne haragudj, de kicsit félreolvastam a nickedet is: picicici-t olvastam. bocsika:)

Szerintem a kichboxos kirúgások oldalra, előre hatásosak.

Nekem anno volt egy pasim, ezt sportolta, azóta sem láttam olyan kerek, feszes senekű férfit:)

2011. máj. 16. 18:24

Nekem is ugyanez a problémám :/ és túl sok mindent nem lehet vele tenni. Egy biztos, a futástól csak még laposabb lesz, tapasztalat.

Én is várom a receptet :)

2011. máj. 16. 18:13
Tetszik a fórumcím! Gratula! :))
2011. máj. 16. 18:07

Olyan fenékformáló szerintem nincs, ami nem hat egy picit a lábadra is... mert hát mozogsz...

Nem hinném hogy probléma lenne, ha formásabb lesz a combod is ;)


számtalan lehetőséged van,

-személyi edző

-tornás dvd (Rékának szerintem van dvd-je kifejezetten erre a területre)

tánc... (zumba)


Szerintem ne arra koncentrálj, hogy tökéletes legyél, hanem hogy jól érezd magad, és akkor szívesen fogsz járni mozogni, ezáltal folyamatosan fogsz formálódni...;)

2011. máj. 16. 17:55

Sziasztok!


Van egy kis problémám a fenekemmel. Kicsit lapos és kicsit puha. A legtöbb fenékformáló gyakorlattal a combomra is megy izom, de azon nem igazán szeretnék változtatni.


Tudnátok olyan gyakorlatot mondani, amivel leginkább kerekebbé tudom tenni a fenekem? Hogy, ha oldalra fordulok, akkor jobban álljon külön a combomtól.. Milyen gyakorlatok a leghatásosabbak erre a területre? Rengeteg gyakorlatot próbáltam már, de mivel nem tudom, hogy a videókon látott gyakorlatokkal az illető személy fogyasztja-e, alakítja-e, nagyobbítja-e a fenekét, így arra jutottam, jobb ha egy magyar oldalon érdeklődök erről és nem keresgélem tovább csak úgy a youtube-os videókat:)

Köszi előre is!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook