Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Régóta működő párkapcsolatban miért gondol időnként a nő egy másik nőre, akkor is ha mindent jól múködik a kapcsolat? fórum

Régóta működő párkapcsolatban miért gondol időnként a nő egy másik nőre, akkor is ha mindent jól múködik a kapcsolat? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 17. 22:23

Ezt a kérdést sokféleképpen lehet értelmezni :) hogy féltékenységből gondol valakire, vagy tetszik neki egy másik nő és ezért gondol rá, vagy esetleg az ágyban :) megmagyarázhatná már a topikinditó :)))))

Hmm, ez hogy férfiak is gondolnak már férfiakra az ágyban, ez érdekes, ebbe én még nem gondoltam bele :)))) mert általában a nőkre mondják, hogy minden nő szokot másnőre gondolni, de a pasik is? :))) pasik, akik itt vagytok, tényleg igy van? Engem most ez kezdet el érdekelni :)))) Lehet hogy mindjárt inditok egy topikot ilyen cimmel :))))))

2011. jan. 17. 21:00
""jessytaylor"" Igazat adok Neked, mert ez így van szerintem is. De tudod van aki bevallja őszintén, van aki letagadja még a gondolatot is (pedig ott jár a fejében). Legalább magunknak ne hazudjunk!, ha a külvilág felé nem is mindig mondunk igazat.
2007. dec. 20. 22:12
Ha a szexuális oldalát nézzük, akkor én azért, mert igaz, hogy már próbáltam a szexet nővel, de nem volt olyan igazi-igazi. Olyan igazi-igazit szeretnék! És az olyan más, mint pasival. Vonz az,a mi nem mindennapos dolog.
2007. dec. 20. 08:25
Csajok,időnként a férfiak is gondolnak más férfiakra az ágyban.Mi nők miért ne tehetnénk ezt meg lelkiismeretfurdalás nélkül?Attól még nem leszünk leszbikusak.Most őszintén:te nem nézed meg időnként a nők mellét??És most őszinte választ várok!!!!
2007. okt. 11. 19:09

Én csak barátnőként gondolok más nőre.

És Te,talán másként gondolod?

2007. okt. 11. 18:20
Nemtudom én soha nem gondoltam erre még! 30 éve jól működik nálam minden ! Igaz féltékenység az nem az én műfajom !" Aki akar, ugyis elhagy " ez az elvem !:)))
11. Lilcsi
2007. okt. 11. 16:12
ez tok ertheto amit irt szerintem, nah mind1:))minden nonek sajnos mindig eszeben van min van ha van valaki mas a paraomnak??jajh mi van ha az a masik (kollegana, utcan vki....)jobban tetszik mint en...hat ez van, csak vigyazni kell hogy ez az erzes ne hatalmasodjon el:)bizni kell a parunkban:))
10. Nívea
2007. okt. 11. 15:44
Hát ha nem féltékenységről van szó, akkor esetleg egy bizonyos személyre gondolsz, vagy általában egy nőre? Mert az sem mindegy.
2007. okt. 11. 13:22
Engem is érdekelne niki válasza, de eltűnt.
2007. okt. 11. 12:55
Latens vonzalom esetleg?
7. Icus
2007. okt. 11. 11:54
Ha megmagyaráznád, hogy pontosan mire gondoltál!:)
2007. okt. 11. 11:33
Most féltékeny vagy, vagy biszexuális? Egyik sem gond, csak nem értem.
2007. okt. 11. 11:22

hát ez a mondat elég érdekesre sikeredett...

:D

2007. okt. 11. 09:47
szex közben? Vagy mire gondoltál???
2007. okt. 11. 09:43
azért mert nőböl vagyunk:-)egyszerüen így működik a női agy:-)
2007. okt. 11. 07:05
Mármint szexuálisan? Vagy riválisként, féltékenységből?
1. niki
2007. okt. 11. 07:02
Régóta működő párkapcsolatban miért gondol időnként a nő egy másik nőre, akkor is ha mindent jól múködik a kapcsolat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook