Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Infraszauna vs hagyományos fórum

Infraszauna vs hagyományos (beszélgetős fórum)


13. 9bbc382386 (válaszként erre: 11. - Myrtill)
2011. máj. 17. 16:18
Nekem is nagyon alacsony a vérnyomásom,viszont még sem érzem jól magam a hagyományosban.
12. Kalomoira (válaszként erre: 8. - Myrtill)
2011. máj. 17. 10:52

Eszem ágában sincs csak ezzel formálni úgy mond a testem :-)

Heti kb 6 alkalommal edzem :-) És szerencsére nem vagyok túlsúlyos sem, de az ember, főleg a nő szeretne minidg jobb lenni :-)

Vékony vagyok de kis narancsbőrőm nekem is van sajnos még. ÉS úgy hallottam ahogy te is írtad a narancsbőr eltüntetését elő segíti :-)

Pont a méreganyagoktól akarok megszabadulni. :-)

11. Myrtill (válaszként erre: 10. - 9bbc382386)
2011. máj. 16. 18:39

A hagyományos szauna javítja az állóképességet azáltal, hogy "kicsit megterheli a szívet". (:

Gondolom egy magas vérnyomással küzdő embernek annyira ez nem jó, de hát semmit sem jó túlzásba vinni. Nekem alacsony a vérnyomásom, úgyhogy remekül éreztem magam odabent! (:

2011. máj. 16. 17:42

Nekem az infra vált be.

A hagyományos kissé megterheli a szívet,az infránál ez egyáltalán nem így van.

Mindkettő szépíti a bőrt,de az infra pluszt is ad a fényterápiájával.

9. Annus9 (válaszként erre: 8. - Myrtill)
2011. máj. 16. 16:29
Tényleg nagyon jó! :) Feltölti az ember testét-lelkét energiával. :))
2011. máj. 16. 16:21

Érdekes ez egyébként... A szaunáról mindig azt hiszik, hogy azért "fogyaszt", mert izzaszt. Pedig amit az ember kiizzad, az nem zsír - hiszen azt kemény munka árán lehet elégetni -, hanem víz és méreganyagok. Azért lesz szebb a bőr, mert a felgyülemlett, a szervezet által elraktározott vizet izzadjuk ki és a méreganyagokat (amiket a sejtek raktároznak), így a narancsbőr is csökken. (: Ezt mindet a hagyományos szaunára írtam.

Nem okoskodásból írom, szóval senki ne vegye annak, én így tudom, így gondolom.

Én is imádok szaunázni egyébként, viszont még az infrát soha nem próbáltam, de nagyon szeretném. (: Imádom a hagyományost is, fél órákat feküdtem régen a felső szinten, nagyon élveztem. Iszonyú jó testnek és léleknek is szerintem. (;

2011. máj. 16. 16:16

Igen voltam párszor, de az nem annyira jött be.

Az infra sokkal jobb sztem. Nem terheli meg annyira a szívet sem, és olvastam is, hogy jobb a méregtelenítő hatása, mert a fénye behatol a mélyebb szövetekbe. A hagyományos pedig csak a bőrfelületet melegíti fel.


Egyébként milyen célból szeretnél szaunázni?:)

6. Kalomoira (válaszként erre: 5. - Annus9)
2011. máj. 16. 15:55
És hagyományosba jártál előtte?
2011. máj. 16. 15:52

Szia! :)

Én sokáig jártam infraszaunába, és csak jók a tapasztalataim. :) Egy idő után szebb lett a bőröm, feszesebb, az arcomról pedig eltűntek a kis pattanásszerű persegések. Ráadásul sztem rásegített a fogyimra is. :)

4. Kalomoira (válaszként erre: 3. - Bobe2)
2011. máj. 16. 15:50

Köszi :-)

Sokkal jobb a méregtelenítő hatása azt mondják...

2011. máj. 16. 15:47
Szia.Igasság az hogy én hagyományosban csak egyszer voltam,de amiota megvettük az infrát, rendszeresen használom,heti 1-2 alkalommal,és igen sokkal szebb lett a böröm....rugalmassabb feszesebb,hamarabb is barnulok napon mint elötte.
2011. máj. 16. 15:39
.
2011. máj. 16. 15:34

Az lenne a kérdésem, hogy aki próbálta már az valóban érzett, látott javulást a bőrén, a zsírszázalék arányán stb. ?

És kb hány alkalom után.

Tehát érdemesebb e ebbe járni mint a hagyományos szaunába :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook