Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Faliképet diavetítővel? "Ha van diavetítőd vagy tudsz szerzni, azzal nagyon egyszerű, beállítod a diavetítőt és körbe rajzolod" fórum

Faliképet diavetítővel? "Ha van diavetítőd vagy tudsz szerzni, azzal nagyon egyszerű, beállítod a diavetítőt és körbe rajzolod" (beszélgetős fórum)


7. monstro (válaszként erre: 6. - Sunshiney)
2011. máj. 17. 22:28
az fog:) mi azzal festettünk bizonyos részeket, de fog és le lehet simán mosni:) Mi vettünk színes falfestéket és azzal csináltuk meg.
2011. máj. 17. 21:32

Köszönöm a válaszokat.Ugyanezt csináltam én is de nem túl jól sikerült a nyomtatás elég homályos.Újra próbálkozok.Színesben nyomtattam, holnap csak a kontúrt próbálom.

És milyen festékkel lehet meszelt falra festeni?Tempera?

2011. máj. 17. 21:28
Az én 16 éves fiam szobája japán stílusra lett kialakítva, és ehhez az eyik piros falára egy fekete sárkányt akart festeni.Úgy csináltuk meg, hogy számítógépen keresett egy sárkány képet ami tetszett neki, azt lekicsinyítette dyafilm méretűre, kinyomtatta a kb 3 cm-es képet. Ezt betette a vetítő elé, és a falra vetítette az így már megnagyított képet. Gyönyörű lett, a szoba éke. Sok sikert neked is!
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Sunshiney)
2011. máj. 16. 15:53
A diát nem csinálod meg. Vannak diafilmek, azt vetíted, vagy fotót diának hívatsz elő. De gondolom itt inkább a régi "tekerős" diafilmekre gondolnak. Azzal tényleg szép képeket lehet a falra rajzolni.
2011. máj. 16. 14:18
Húú, de jó ötlet!!!KÖSZIIIII!!!
2011. máj. 16. 13:28

Nem kell hozzá diavetítő:) mert a diát hogy állítod elő??

Egy kislámpa és egy fóliára átrajzolt kép kell hozzá. És azt tudod a lámpával nagyítani ha hátulról megvilágítod. És én úgy rajzoltam rá a fóliára, hogy vagy rányomtatod, vagy ráteszed a monitorra és körberajzolod alkoholos filccel:)

2011. máj. 16. 13:25

"Ha van diavetítőd vagy tudsz szerzni, azzal nagyon egyszerű, beállítod a diavetítőt és körbe rajzolod."

Ez egy válaszban olvastam és nem értem, hogyan lehet diavetitőről a falra kpet alkotni.Márminthogy a diát hogy csinálom meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook