Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan csábítsam el? fórum

Hogyan csábítsam el? (beszélgetős fórum)


24. csajszika890721 (válaszként erre: 22. - C7270ef381)
2011. máj. 17. 12:01
miért lenne ciki? ha mondjuk jó pár hete, hónapja van valami két ember között de nem haladnak se előre, se hátra úgymond, az egyik adja a jelzéseket, de a másik meg semmi...akkor szerintem meg az a ciki, ha így vívódnak egymással, mert ha nem lesz komolyabb kár pazarolni az időt... nekem az lenne a ciki, ha én adnám a jeleket... a pasi meg "bambulna" és nem mernék rákérdezni...és közben meg ő tudná nem akar előre haladni, én meg reménykednék, de közbe lehet mások meg tudnák, amit én nem és röhögnének a hátam mögött. És vannak férfiak akiknek tetszenek a határozott nők, akik tudják mit akarnak... de persze a túlzott határozottság sem jó...valahol a visszafogottság, titokzatosság, és a határozottság között kell mozogni... :-)
23. csajszika890721 (válaszként erre: 20. - C7270ef381)
2011. máj. 17. 11:53
És szerintem ez azért lehet, mert egy olyan nő közelében, társaságában, akikhez erősen vonzódnak...és nem csak kifejezetten szexuális vonzódásra gondolok, hanem valahogy a nő kisugárzása, máshogy hat rájuk mint más nőké...szóval valahogy elgyengülnek, mert érzik ezzel a nővel több is lehetne, valahogy más, nem csak szexre kell... De szerintem nőknél is lehet hasonló...
22. c7270ef381 (válaszként erre: 21. - Csajszika890721)
2011. máj. 17. 11:47
Rá kérdezni az ciki!
21. csajszika890721 (válaszként erre: 1. - Monik07)
2011. máj. 17. 11:45

Ha szexuálisan, és lelkileg is közel álltok egymáshoz, akkor éreznie kellene, hogy alakul köztetek valami, és kezdeményezhetne... Lehet, hogy eleve nem is akar komolyan foglalkozni veled, vagy ő akar téged, csak nem érzi, hogy te akarod...

Nem értem miért nem szabadna egy nőnek kezdeményezni...egy kicsi kezdeményezés, egy aprócska jel, vagy egy mondat, egy szó is elég lehet...Szóval először próbálkozz így és ha nem veszi a lapot, kérdezz rá és kész...

20. c7270ef381 (válaszként erre: 19. - Csajszika890721)
2011. máj. 17. 11:43
Ezt tapasztaltam! Teljesen lebénulnak, sőt félnek. Ha meg nagyon szoknyapecér valaki és szerelmes lesz az azzal, akibe bele szeret tényleg, teljesen impotens is lehet, illetve az érzelmei tetőfokán mindenkivel szemben impotens egy ideig. Ezt olyan mondta nekem ffi. akivel megtörtént. Nem akartam neki elhinni ezért utána olvastam tényleg van ilyen.
19. csajszika890721 (válaszként erre: 18. - 9b2ec94d64)
2011. máj. 17. 11:37
Ebben van igazság... Nálunk az én párom egy határozott férfi, de érdekes, hogy nekem kellett rávezetni a dolgokra... hogy találkozhatnánk...stb. Gondoljunk bele. Ha egy pasi könnyen "nőzik", határozott ilyenkor, az nem azt jelenti, hogy máskor is az, más helyzetekben. Mert könnyen lehet, hogy bevett szövegeket mond, vagy úgy van vele minden nőnek ugyanazt elmondhatom...de érdekes, ha egy olyan nővel találkozik, aki teljesen más számára, mint a többi, akinek, nem jön be ugyanaz a beszéd, aki nem veszi ugyanazokat a jeleket vagy ilyesmi, akkor meg már ilyenkor is eltűnhet a határozottság... (na remélem lehet érteni, mit akartam kinyögni. :-))
2011. máj. 17. 07:58
Csak egy megjegyzés. Hiba állandóan párhuzamot állítani az ismerkedési bizonytalanság és az élet egyéb területein szükséges határozottság között. Nem vagyok egy határozott ismerkedő, azonban egyébként nem mondanám határozatlannak magam.
17. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Monik07)
2011. máj. 16. 08:26

Honnan gondolod, hogy szexuálisan is közel álltok egymáshoz, ha nem tudod az érzéseidet kifejezni?

Ha ő bizonytalan, van összhang??

16. de6dcdc43c (válaszként erre: 15. - ThinkSmartBeFree)
2011. máj. 16. 08:22
Akkor bocs:DDDD
2011. máj. 16. 08:21
Férfi vagyok, nem tudom mi az ami önkéntelenül jön egy nőnek, mi az alap. Én nem csábítottam el egy férfit sem talán ezért nem jó ötlet beleszólnom. De érdekes a téma, a másik oldalról.
14. de6dcdc43c (válaszként erre: 11. - ThinkSmartBeFree)
2011. máj. 16. 08:19
*De ha már ezt mondani kell-ott gond van. Vagy magával a kapcsolattal, vagy a pasival, mert nincs meg a biztonságérzet az adott kapcsolatban.Ezért zárja a másik a sorait.
13. de6dcdc43c (válaszként erre: 11. - ThinkSmartBeFree)
2011. máj. 16. 08:18
Ez nem szintenaluliság..
12. de6dcdc43c (válaszként erre: 11. - ThinkSmartBeFree)
2011. máj. 16. 08:17

Én annyit mondtam, hogy egy Igazi Nőből ezek önkéntelenül jönnek, leplezni is csak egy ideig lehet, mert ha sokáig visszafojtod, akkor bezárulsz.


De ha már ezt mondani kell-ott gond van.

11. ThinkSmartBeFree (válaszként erre: 9. - De6dcdc43c)
2011. máj. 16. 08:15

:-)))

Bocs, hogy szinten aluli ötletekkel fárasztok:) Inkább csak szemlélődök, és tanulok!

10. andi6020 (válaszként erre: 9. - De6dcdc43c)
2011. máj. 16. 08:03
pont erre gondoltam én is, így nem ismétellek...
9. de6dcdc43c (válaszként erre: 8. - ThinkSmartBeFree)
2011. máj. 16. 08:00
De most őszintén? ezt mondani kell egy Nőnek? Ha igen az már elég nagy gáz...
2011. máj. 16. 07:58

Szerintem legyél egyszer meglepően közvetlen, őszinte, dobj be valami mondatot, ami szokatlan neki, és amiből azt érezheti, hogy máshogy áll a szénád, mint szokott, és megbízol benne.

Akkor talán kezdeményezőbb lesz.

A lényeg, hogy szavaiddal önbizalmat adj neki, és néha nem árt egy-egy kétértelmű szó, hogy érezze, hogy nem lelki szemetesládának, vagy barátnak használnád.

Szerintem.

2011. máj. 16. 07:14

A természetesség a legegyszerűbb...

Hosszútávon mindenképpen.

De meg kell őrizni a női méltóságot.

Ne csupán egy megkívánni való személyt láss benne.

Megkapni könnyebb valakit, mint megtartani.

6. de6dcdc43c (válaszként erre: 5. - Aeb750e196)
2011. máj. 16. 07:05
Nem kell praktika, de nőnek kell lenni:D
2011. máj. 16. 07:03
de lehet hogy igenis kell praktika..mert ugyanez (volt) a szitu nálam- nálunk.. aztán a végeredmény az lett,hogy barátként tekint rám, holott bejöttem neki kívülről-belülről,csak mivel sem én nem mertem lépni, sem ő, így átalakult benne (én meg már 1,5éve szenvedek,mert szeretem)
4. de6dcdc43c (válaszként erre: 1. - Monik07)
2011. máj. 16. 06:56
Nincs rá(praktikára) szükség, ha igaz az amit a topikinditóban irtál.
2011. máj. 16. 06:20
Természetes viselkedéssel őszinteséggel, kedvességgel, jó tulajdonságokkal és biztosan elnyered a szívét, de legyen ő, aki kezdeményez és a többi esetleg később kialakul. Üdv.Ágnes
2011. máj. 16. 05:39
Adj jeleket neki, egy pillantás, egy mosoly sokat elárul (az öltözeted legyen csinos, de ne túl szexi- kevesebb néha több). Ezt ő is érezni fogja. Ha pedig vette az adást és még sincs annyi mersze, hogy nálad kezdeményezzen, akkor az életben sem fog egy irányító típus lenni (ha összejönnétek). Én soha nem kezdeményeztem még pasinál, de a jelekből felfogták, hogy "jöhetsz, szabad a pálya". Aki fél kezdeményezni és sokat gondolkodik, hogy meg merjen-e szólítani, az az életben is ilyen döntésképtelen. Az én páromban az tetszik, hogy tudja, mit akar. Nekem nem jönnek be azok a pasik, akik nem tudják, mit akarnak. Természetesen ő kezdeményezett.
2011. máj. 16. 02:31

Sziszatok :)


Ötleteket várok hogy hogyan csábítsam el életem szerelmét! Kissé bizonytalan, megvan köztünk az összhang de mégis nehéz! Ritkán találkozunk, szexuálisan és lelkileg is közel állunk egymáshoz , mégsem tudom hogyan közeledjek hozzá....


Ötleteket várok...... :))


Előre is köszönöm :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook