Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Hamvas Ferenc fórum

Dr. Hamvas Ferenc (beszélgetős fórum)


11. depp10
2017. aug. 25. 09:56
Jó régi a topik, de én is Hamvas doktor Úrról szeretnék érdeklődni. Van-e valakinek jó tapasztalat azóta, amióta nem írt ide senki. Ha lehet , ne csak kismamák írjanak. nekem is van már hozzá időpontom, aki most van dokim abban sajnos nem bízom....olyan rossz érzésem van, és lehet, hogy feleslegesen akar műteni, folyton visszahívogat a rendelésre, kérdéseim közbe vág, már meg sem merek szólalni. Hamvas Doktornak már írtam levelet, egészen más véleménye volt,mert fel is hívtam.....köszönöm a válaszokat
10. nyta
2012. dec. 13. 08:06

csatlakozom kicsinikol hozzászólásához!abszlotú pozitív a tapasztalatom a Doktor Úrról.

Az árak korrektek,udvarias,kedes,szimpatikus ember.

9. pampilla (válaszként erre: 1. - Khalida)
2012. febr. 8. 17:00

Szia! Látom, már nem egészen aktuális a kérdés, de ha esetleg visszatérsz erre a fórumra, kiváncsi lennék milyen benyomásod volt Dr. Hamvasról.

Ha ő a kedvesség és figyelmesség megtestesítője Magyarországon, akkor nagyon el vagyok kenődve. Nekem semmi más nem jött le a látogatás után, csak annyi, hogy nála pénzsóvárabb orvossal még nem találkoztam. Arról nem is beszélve, hogy úgy éreztem, mintha én lennék őérte, nem pedig fordítva. Mintha én tettem volna neki szívességet, hogy elmentem hozzá, fizettem a szolgáltatásáért. Abszolút kényelmetlen szituáció volt.

Mindenesetre remélem Neked pozitívabb tapasztalataid vannak...

2011. aug. 6. 00:13

Szép estét!


Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés de a doktor úrról csak + tudok írni.Segítőkész,barátságos,alapos,kedves.Idősebb doki de jófej:-)Valószínű én nála fogok szűlni:-)

2011. máj. 17. 07:53
Köszönöm serte-perte megnéztem,remélem én szerencsésebb leszek,holnapmegyek hozzá,majd beszámolok a tapasztalataimról.
2011. máj. 17. 00:01

Az utolsó bejegyzést olvassátok el 2011. ápr. 12-i véleményt róla:


[link]

2011. máj. 15. 21:16
Igazán nincsenmit :)
4. khalida (válaszként erre: 3. - KisFarkas83)
2011. máj. 15. 21:10
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2011. máj. 15. 20:32
Ja,egyébként megtalálod az árlistát is az oldal alján a bal sarokban :)
2011. máj. 15. 20:19
Szia! Én voltam nála,lehet menni sima nőgyógyászati vizsgálatra! Felhívod,bejelentkezel,és ennyi :)
2011. máj. 15. 19:26
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy volt e már vlaki Hamvas Ferenc főorvos úrnál?A magánrendelőjébe lehet menni sima nőgyógyászati vizsgálatra,vagy össze van vonva a az agytréningel,mágneses kezelésekkel?Megnéztem a honlapját ott láttam,hogy van a rendelőben mindenféle alternatív gyógymód is.Többnyire hiszek is ezekben,de ha nekem össze vonná a dolgokat ,arra most se pénzem se időm.Előre is köszi az infót.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook