Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A vízipipa mennyire káros az egészségre?Mondjuk kb 20 szívás mennyi cigizésnek felel meg? fórum

A vízipipa mennyire káros az egészségre?Mondjuk kb 20 szívás mennyi cigizésnek felel meg? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 15. 18:49
hát passz... elvileg nincs benne nikotin, azaz nem lehetsz függő... én dohányozni egyáltalán nem szoktam, vizipipázni havonta kb egy-két alkalommal, de bízom benne, hogy semmivel sem károsabb, mint csúcsforgalom idején sétálni egyet a Körúton :)
2011. máj. 15. 16:55
Dehogynem:) Én vízipipáztam épp elégszer, és bizony, letüdőztem.
3. bige
2011. máj. 15. 16:53
én úgy tudom, hogy nem szokták letüdőzni a vízipipát. ...de szerintem is káros ettől függetlenül, hiszen a nyálkahártyán keresztül is biztosan felszívódik sokminden
2011. máj. 15. 16:35

"20 szívás"? :D

15 éves korban szerintem baromi káros.

Aztán a felnőttek között (de az még nem a Te korosztályod!) vannak érvek amellett, hogy sokkal kevésbé káros, mint a cigaretta, mivel a víz kiszűri a kátrányt, egyebeket, és vannak ellenérvek, melyek szerint sokkal károsabb a ciginél, merthogy - épp a víz miatt - nem érzi az ember, mekkora hatalmas slukkokat szív le egyszerre.

Szóval... válaszoltam, de neked még nagyon nem kéne egyiket sem...

2011. máj. 15. 16:18
A vízipipa mennyire káros az egészségre?Mondjuk kb 20 szívás mennyi cigizésnek felel meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook