Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Narancsbőrre tengeri sós fürdővíz fórum

Narancsbőrre tengeri sós fürdővíz (beszélgetős fórum)


13. cff1bda72b (válaszként erre: 9. - 4f8ae69d1b)
2011. okt. 24. 22:35
Nekem pont ez a tapasztalatom! A karomon voltak kiütések, nagyon rossz volt a bőröm még tini koromban. Emlékszem, hogy mikor anyuékkal elmentünk először tengerhez, akkor úgy jöttem onnan haza, hogy hetekig semmi baj nem volt a bőrömmel, olyan lett, mint a babapopsi. Utána persze kinőttem a bőrproblémákat, de hihetetlen mikre képes a tenger és a napsütés.:)
12. ina87
2011. okt. 24. 22:33
készitsünk vérnarancsból,1grapefruitból,1papajábol gyümölcslevet.napi 40ml javítja a bőrrétegek vérkeringését.
2011. okt. 15. 18:22
Na mi lett csajok,kipróbáltátok?
10. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2011. máj. 15. 11:10
De jó tipp..Ezt a jövőhéten ki is próbálom!Köszi!:))
2011. máj. 15. 11:09

Van benne valami..

mikor fehéren,pöttyös allergiás bőrrel elmentem tengerpartra 10 napra nyaralni..olyan csodás,sima feszes bőrrel jöttem haza..persze,lehet a nap is jó hatással volt rá,de szerintem a sós-tengervíz segített rajtam..

szerintem a bőrrel csodákat tesz,persze mellette kis mozgás,kis diéta is kell..:)

2011. máj. 15. 07:21
Szerintem csak jo lehet. Összevetve a sportolással és a napi 3liter folyadék bevitellel.
2011. máj. 14. 23:57
A tengerisós fürdővíz legfőbb hatása a méregtelenítés. Bővebben itt: [link]
2011. máj. 14. 23:35

A tengervíz csodálatos hatását a szakemberek azzal magyarázzák, hogy nyomelem-összetétele nagyon hasonló az emberi vérplazmáéhoz, és a bőrön keresztül visszajuttatja a szervezetbe a hiányzó, létfontosságú anyagokat.


Narancsbőr ellen a tengerisó-keveréket szórja tejfölbe, jól dolgozza össze, kenje a combjára, a csípőtájékra, majd tíz perc elteltével mossa le. Hatékonyan erősíti a kötőszövetet.



Hetente egyszer-kétszer a reggeli zuhanyozás előtt körkörös mozdulatokkal dörzsöljön bőrébe tengeri sós bőrradírt vagy nedves tengeri sót. A hasát mindig az óramutató járásával megegyező irányban, dekoltázsát és nyakát pedig felfelé haladva masszírozza.

2011. máj. 14. 23:26
R R alakreform magazinjában olvastam róla
2011. máj. 14. 23:22
Nem tudom, de ha ez igaz lenne akkor akiknek megadatik, hogy naponta az igazi tengerben mártozzanak meg, nem szabad lenne narancsbőrösnek lenniük......, de sokan vannak akiknek a bőre ilyen :(
2011. máj. 14. 23:22

hát szerintem csak a fürdő nem igazán...

A narancsbőr úgy szüntethető meg,ha fokozod a terület vérellátást,ami segít a méreganyagok elszállításában.Az,ha beleül az ember egy kád vízbe,szerintem nem hatásos.De!Ha tengeri sóval masszírozod,az már kezdésnek jó lehet.:-)

2011. máj. 14. 23:17
hát erre én is kiváncsi vagyok :)
2011. máj. 14. 23:15
Szerintetek mennyire hatásos? Vannak tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook