Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Esküvőt olcsón kreatívan fórum

Esküvőt olcsón kreatívan (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Esküvőt olcsón kreatívan

1 2 3 4 5 6
82. Chrissy26 (válaszként erre: 81. - Veronika27)
2009. febr. 9. 13:09

Szioka,

Ami a cipö kérdést illeti én is néztem akkor maikor otthon voltam, és a Sever Centerben láttam nagyon jókat, de még nem vettem meg, majd ha nyáron hazamegyek ismét. Képzeld a héten megyünk az anyakönyvvezetöhöz, de még mindig semmi egeszen konkret a polgari esküvövel kapcsolatban. Reméljük mostmar jók a papirjaink, ezt fogja most megmondani az ember, majd küldi öket tovább egy másik városba,majd 1 hónap múlva lesz válasz. A lényeg, hogy július 18ig meg legyen a polgári:-)Talán összejön:-)

Akartam kérdezni, hogy neked a csokrod honnan lesz?Ja, meg hogy a harisnyákat hol vetted?

Képzeld már le van foglalva az étterem a zenész, a szobák, es kapunk ajandekba egy szobát a párommal bekészitett pezsgövel.Ennek nagyon megörültem! Mert nászút lehet nem lesz idén most, hacsaknem kapunk ajandekba a balcsira egy wellness hétvégét. Mert már csicseregtek a madarak a családban:-)

81. Veronika27 (válaszként erre: 80. - Chrissy26)
2009. febr. 4. 14:00

Szia! Igen, már hiányoltalak!

Én még mindig nem tudom a torta kérdést, de még van rá időnk. De pár dolgot elintéztem közben, míg nem voltál itt: megvettem a menyasszonyi cipőt, kínaiban, gyönyörű és csinos, olcsó és még kényelmes is:) Asszem veszek majd hozzá zselépárnát is. Aztán voltunk az étteremben, összeállítottuk a menüt, a kaja 4500Ft/fő lesz. Voltunk a dekoros cégnél, a teremdíszítés 60.000Ft lesz, ezt mondjuk nagyon sokallom... Vettünk a szalvétagyűrűhöz szalagot, kitöltöttem a meghívókat is, nemsoká nyomtatom bele a versikét. Hétfőn megyek próbafrizurát csináltatni.

15.-én megyek haza, 17.-én megyünk nézni egy albérletet. A párom már látta, azt mondta szép, és mivel a tulaj elutazott, ezért nem tudja kiadni, és megvárják míg visszaérek :) Jó is lenne, mert nem ügynökségen keresztül hirdetik, és így nem kerülne olyan sokba.

80. Chrissy26 (válaszként erre: 77. - Veronika27)
2009. febr. 3. 21:15

Szioka,

Bocsika, kicsit el vagyok én is veszve. A hódmezövásárheyli cukrászda MArcipán azt hiszem ez a neve, de hogy mindenhová kiviszik-e azt nem tudom, csak annyit, hogy az étterem ahol a lagzi lesz velü van úgymond kapcsolatban. Igy mondta az étterem tulaja. Annyit mondott, hogy ki lehet oda menni es megnezni milyen a valasztek es ugy megrendelni.Mostmár minden megvan, a meghív´kat intezem a jövö héten, habár akadtak kicsi gondok, mert a párom csala´dja felöl nem udnak eljönni, mert vízum kell nekik Magyarországra, így meg nem biztos, hogy olyan sokan leszünk, ahogyan terveztük.A pap is megvan, a szegedi honvéd téri templomban lesz . A polgárimeg itt kint, remelhetöleg mar ebben a hónapban, habár a papírokkal sokat vacakolnak itt és most varjuk mit mondanak, mehet a dolog vagy sem. Az alberlet keres nem egyszerü, mostmar a tököm tele van vele, hogy vagy draga, vagy béna, vagy szar helyen va, vagy sok a jelentkezö és persze nem mi vagyuk a befutok, vagy mert külföldiek vagyunk, vagy mert fiatalok...na mindegy:-)

79. dogiz
2009. jan. 22. 09:34
Jó készülődést lányok:)
2009. jan. 21. 22:17

Na, latom a szokokutat ketszer irtam, bocsi :D

Alberlet nekunk se sikerul :( Vagy draga, vagy bena :(

77. Veronika27 (válaszként erre: 76. - Chrissy26)
2009. jan. 21. 22:15

Elkerhetnem a vasarhelyi cukraszda cimet? Nagyon orulnek neki, ha jo arban lenne meg ha ki is szallitjak, mert a makoiban nem bizok...

Igen, mi majus 2. Bar nem szolt meg a no a hivatalbol, hogy visszajott-e a jegyzokonyv.

Vettunk csokiszokokutat, egy picit, szerintem ez a legkisebb. Nagyon jo arban volt, apum meg tud hozza venni csokit olcsobban.

Ma vettunk 5 db meghivot az ittenieknek, epp most nezzuk hozza a szoveget bele, s vettunk arany szinu tollat is. Nemsoka bovitem a blogom a weddings.hu-n es meg tudod nezni.

Vasarnap hazamegyek, elotte kinyomtatjuk azokat a kepeket, amiket a legszebbnek talaltunk (haj, smink, csokor stb). Rengeteg elinteznivalom lesz otthon...

Lesz tiarad?? Fehernemut is kellene vennem, de nem tudom, milyet:(

76. Chrissy26 (válaszként erre: 75. - Veronika27)
2009. jan. 21. 20:37

Szioka,

Bocsika, csak el vagyok teljesen havazva, sok a melo, hogy igy hazajöttünk plusz az alberlet keresest nyomjuk ezerrel, de tiszta csalodas mindenhol. Ami jot talalunk, ott a föberlö( megjegyzem ugy, hogy nem is talalkoztunk szemelyesen) mast valaszt, eselyt sem ad nekünk. NA mindegy, csalodottak vagyunk. Valahogy egy külföldi mindig csak külföldi marad, akarhogy nezzük es ez a lakasnezesnel nagyon be is latszik igazolodni.

AZ etterem a tápéi aranylabda lett vegül, nagyon örülünk neki, a termet is megmutattak, szep tagas, levegös, egyböl ki lehet menni a kertbe, szoval jo lesz julius közepen. A meghivok irogatasat es beszerzeset a jövö heten csinalom, aztan majd varjuk a visszajelzeseket, hogy ki jön, hany före kell pontosan szallas, mert februarban kertek, hogy pontositsunk.Baratnöm adott egy jo tippet ahol a viragcsokrot,meg autodiszt, asztaldiszt mindenfele viragcuccot meg lehet csinaltatni. Valahol Kisteleken. A torta Hódmezövasarhelyröl lesz, oda is szallitjak az etterembe! Szoval minden jol klappol eddig:-)

Ti akkor hogy alltok, majusban lesz ugye? Miket inteztel meg el?

75. Veronika27 (válaszként erre: 72. - Chrissy26)
2009. jan. 20. 08:56
Vegul melyik ettermet valasztottatok? Mi ha hazamegyek, elmegyunk es megnezzuk az ettermet, es van itt helyben egy dekoros ceg, azoktol szeretnenk berelni szekszoknyat meg asztalkozepet, ha jo aron adjak.
74. Veronika27 (válaszként erre: 72. - Chrissy26)
2009. jan. 20. 08:54

Szep a ruha!!!

Ugyesek vagytok, hogy ennyi mindent elinteztetek!

Ne is mondd a lakast, mi is neztuk, most meg albit neztunk eddig kettot. Hat baromi dragak:(

Mi mult heten vettunk egy kicsi csokiszokokutat, hihetetlenul olcso volt, szoval bevetjuk a lagzin:) Megrendeltuk az ittenieknek a meghivokat, meg a heten keszen lesznek.

Hetvegen haza kell mennem, orvos miatt:( Otthon leszek 3 hetig, s sokmindent el kell inteznem az eskuvovel kapcsolatban.

2009. jan. 19. 19:50
tettem fel képet a ruháról, igaz még felkesz,mert oldalt nincs még összetüzve. Rólam kapta a ruha nevét, mert én leszek az eslö bérlöje:-)
72. Chrissy26 (válaszként erre: 71. - Veronika27)
2009. jan. 19. 19:46

Szioka!

hát jó rég nem írtam, de tegnap jöttünk haza M.o-ról. Hát le a kalappal elinteztünk majdnem mindent. A legjobb, hogy közjegyzö megcsinalta nekem a hazassagi tanusitvanyt, most a heten megyünk be itt Németorszagba a varoshazara idöpontot kerni a polgari esküvöhöz, mert megvan mar minden papir. A ruhám is megvan, le is foglaloztam, az étterem a fotós, a kaja, a virag,a templom a pap minden megvan. Az idöpont július 18 lett végül, az étetrem miatt, de nagyon szuper lesz! Alig varom. Februarban a meghivókat csinalom és küldözgetjük.

Egy kicsit azert csalódtam, mert otthon családi apró balhé azert volt. Nekem elváltak a szüleim, szóval nem egyszerü. Akkor a drága nagymamámnak sem tetszik, hogy nem katolikus templomban lesz a lagzi, hanem reformatusban (megjegyszem azert mert az tök egyszerü, semmi cécó, meg egyházi adó fizetése visszamenöle, szóval ez van)

Most meg hogy hazajöttünk ezerrel lakast nezünk, de angyon dragák, vagy nagyon sza..k:-)

A kiállitasra végül nem tudtunk elmenni, mert közbejött egy csaladi program, de a lényeg amiért mentünk megvan!

71. Veronika27 (válaszként erre: 70. - Chrissy26)
2009. jan. 10. 21:09

Köszi!

No megvolt a kiállítás, meg le is foglalóztam a ruhámat.

A kiállításról: én nagyobbat vártam. Összesen másfél órát voltunk ott, volt divatbemutató, amit állva kellett végignézni, mert ülőhely alig volt, és nem a tömeg miatt... Kaptunk csomó szóróanyagot, cd-k is voltak köztük. Nekünk igazából szinte minden szolgáltató megvan már, csak videós nincs, de abból hármat is ismerünk, kettő a volt munkatársam, szóval ezen nem aggódok.

Nektek biztos hasznos lesz az étteremválasztás miatt meg a torta miatt is, sok szépet láttunk.

Élvezzétek az itthonlétet, mi reggel 9-kor indulunk, bár nem sok kedvem van hozzá...

70. Chrissy26 (válaszként erre: 69. - Veronika27)
2009. jan. 10. 12:34

szép jó reggelt!

tudom már elmúlt dél, csak tegnap este 10töl reggel 6ig dolgoztam és most keltem fel:-)

Még jó hogy tegnap becsomagoltunk az útra,m eg itthon is takarítottam, nem akartam mindent akkorra hagyni mikor visszajövünk. Izgatott vagyok nagyon. Korán kell lefeküdnünk is,mert hajnali fél 2kor indulunk innen Hannverböl kocsival Bremenbe, ahonnan megy a "fapados" reggel 6kor. Gondolom otthon is nagyon hideg van!

Nektek meg jó utat hazafelé!

69. Veronika27 (válaszként erre: 68. - Chrissy26)
2009. jan. 9. 19:34

Oké:) A Dreams-t ismerem, rengeteg ruhájuk van! Meg is néztem interneten. Egyébként apum volt a polgármesteri hivatalban, és onnan hozott egy Csongrád megyei Esküvő újság összeállítást, jobbára Vásárhelyről vannak hirdetők, de ha gondolod szivesen megírom neked a szolgáltatókat Szegedről.

Gondolom repülővel jöttök. Készülj fel rá, hogy nagyon hideg van, öltözzetek fel jól!

Egyébként a másik szalon a Csongrádin Shalia Sposa ruhákat forgalmaz, akárcsak a makói.

68. Chrissy26 (válaszként erre: 67. - Veronika27)
2009. jan. 9. 18:53
Én a csongrádi sgt-tiba megyek.Ott van kettö is, de a 47. szám alattiba, azt hiszem Dreams a neve. A cipöt pont én is Kinaibol veszem, hegyes orru, alacsony sarku zárt elejü. ott mindig annyi van ilyen és olcsó.Totál megfelel a célnak, a ruha alatt ugysem fog igazán latszódni. Persze lehet most nem nagyon találok majd, mert tél van, de nem akarom az utolsó pillanatra hagyni.Már nagyon kézsülödünk a párommal. vasarnap reggel 6kor indulunk haza majdnem 1 év után!kíváncsi leszek még az esküvöi kiállításra is!majd kitárgyalhatjuk a tapasztalatokat:-)
67. Veronika27 (válaszként erre: 65. - Chrissy26)
2009. jan. 9. 11:04

Melyik szalonba mégy?:)

Azt hiszem, én cipőt a kínaiból veszek, mert aztán többet az életben nem fogom használni. Vagy max. a Leonardoban a plázában, majd látjuk.

2009. jan. 8. 17:43
Ha megtalálom az álomruhát, akkor otthon nézek hozzá cipöt szinten a jövö héten.Olyan izgalmas az egész!
2009. jan. 8. 17:41
Tiszta fehéret en sem szeretnék, én hajlok az ekrü felé, de ha fehérben találom meg az igazit akkor sem gond. Mindenképp pánt ne´lkülit szeretnék, hátul füzös legyen pici uszallyal. Képet még nem tudok feltenni, mert nem találtam:-(illetve ahol találtam arról az oldalról nem tudom kimásolni. Kedden megyek próbár délután 4re, utánna már többet tudok:-)
64. Veronika27 (válaszként erre: 59. - Chrissy26)
2009. jan. 8. 17:35

Szerintem tegyél fel közös fotót a pároddal, akkor nem hiszik azt.

Ruhában mik az elképzeléseid?

Én felhívtam a szalont, most a felét kell kifizetni, a másik felét amikor elhozom.

2009. jan. 8. 15:28
Bocsi, kicsit néha gyorsan akarok írni és félreütögetem...
2009. jan. 8. 15:27
"mennyit" akartam írni
2009. jan. 8. 15:26
ja, képzeld ma összeirjuk a vendégek listajat,aztan majd meglatjuk menni ember jön el belöle
2009. jan. 8. 15:25
és ezért levettem
2009. jan. 8. 15:24
Köszi elöre is, ha mégis megtalálod:-)Én a smnket úgy képzelem el, hogy a szemem legyen jól kihangsúlyozva, mert a rúzst nem bírom, m eg öszáll allandoan a számon, legyen az ak´rmilyen drága rúzs is. Zöld a szemem amúgy. tettem fel képet ide, csak vannak olyan kedves "emberek", akik betaláltak, mert azt hiszik társkeresö oldal...
58. Veronika27 (válaszként erre: 56. - Chrissy26)
2009. jan. 8. 14:48

Köszi :)

Még nem volt időm feltenni a ruha képét (igaz, hogy fent van már, de csak a többi közt), meg az egyéb infókat.

Huu nagy kár, hogy most szólsz, volt egy csomó linkem külföldi oldalakról, ahol több ezer esküvői frizura volt! Ha tudom, majd előkeresem őket neked.

Sminkben nekem is így ugrott a lila:( Nem tudom, bordóhoz milyen illik, kozmetikus létemre:D Sminkeket egyébként elég nehéz találni, de nézd meg a weddings-en, a többi blogoló oldalán is.

Mi is megyünk az esküvő kiállításra, csak mi szombaton, mert vasárnap reggel indulunk vissza Szlovéniába.

2009. jan. 8. 13:52
Ja, képzeld most néztem az interneten, hogy szegeden jan.10-11-én esküvöi kiállitas van! Igaz mi vasarnap megyünk haza, de delelött mar otthon is leszünk, igy lehet delutan kinezünk a párommal:-)
56. Chrissy26 (válaszként erre: 55. - Veronika27)
2009. jan. 8. 13:51

szio!

megnéztem az esküvöi blog-odat. NAgyon ügyesek vagytok, hogy igy elöre vagytok már!Nagyon szép minde és nagyon aprólékosan ügyeltél minden apró részletre, hogy passzoljon. A haj minták is nagyon jók,máris tetszene az egyik, habár nekem is kell még növeszteni egy picit a hajamat hozzá. tudsz esetleg még oyan oldalt, ahol esküvöi hajak és sminket vannak?

55. Veronika27 (válaszként erre: 52. - Chrissy26)
2009. jan. 7. 19:29

A tápéiról hallottam már, a halászcsárdában azt hiszem voltam is.

A mi lagzink a makói Kalász étteremben lesz. Max. 50 fővel számolunk.

A tortát is itt Makón csináltatjuk, nem tudom milyen lehet a választék...

A csokrom szerintem egy volt vendégem fogja csinálni, aki virágkötő. Ez még a jövő zenéje.

Ma voltunk a fotósnál, kültéri3beltéri fotózás, képekkel, albumokkal 35.000Ft lesz.

54. BuffyT
2009. jan. 7. 16:43

Sziasztok!


1x viselt kellékek eladóak nagyon olcsón!


KÉPEK:

[link]


IRÁNYÁRAK:

Eddy K. fehér Fátyol: 10 000 Ft (28 000 helyett)

Eddy K. fehér Kesztyű: 5 000 Ft (15 000 helyett)

Varratott kb. 38-40-es menyecskeruha: 8 000 Ft (22 000 helyett)

Fehér bőr 41-es kényelmes, pici sarkú cipő: 5 000 Ft (16 000 helyett)

+ajándék ékszer: nyaklánc+fülbevaló


CÍM:

buffy.vip@vipmail.hu


SOK BOLDOGSÁGOT!

2009. jan. 7. 16:28
Még egy kérdés: a virágcsokrot hol érdemes csináltatni és a tortát?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook