Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Esküvőt olcsón kreatívan fórum

Esküvőt olcsón kreatívan (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Esküvőt olcsón kreatívan

1 2 3 4 5 6
172. nyunyez
2019. júl. 23. 10:52

Szia!


Nekünk a rokonok hazajuttatása sem egyszerű.

[link]

ez alapján, lehet, hogy inkább az appot kellene ajánlanunk (plusz akkor nem mi fizetjük..). Van itt olyan aki előre rendelt sofőrt az esküvőre? Olyan, aki a Sofőrhívót használta? Tapasztalat?


Köszi! Ny.

2017. nov. 13. 21:33

Sziasztok!Nekünk a nagynapotok.hu készítette a filmünket. Nem mondom, hogy a legolcsóbbak voltak, de elégedettek voltunk velük. Időben érkeztek, és addig voltak, amíg volt mit rögzíteni. Most nyilván éjjel 1 után már nem olyanok és azok készülnek aminek sok értelme lenne. :)

De a filmjeinket azóta is megnéztük vagy 5000* :)

2017. márc. 2. 10:53

Sziasztok!

Ősszel szeretnénk házasodni és mindenképp ajánlott embereket kérnénk fel az esküvő lebonyolítására. Olvasgatom itt is ott is az ajánlásokat és utánanézek. Dj-nk már van és a vőfély szerepet vállalja egy családtag. Fotós és dekoráció ügyben, ha tudtok jó embert ajánlani, azt nagyon megköszönném!Mivel látom reklámozni nem lehet, ha weboldalt stb írnátok, azt küldjétek a bakesziszosz@gmail.com-ra. Köszönöm

169. nagygab
2015. okt. 16. 16:33

Sziasztok Valaki jön közületek a Wedding Pop-up Bazárra?


Holnap lesz, Brody Studios-ban


Ha valaki jönne, az írjon!

168. regi012
2015. okt. 7. 10:55

Sziasztok!

Én hangosítást, és DJ-t tudok nagyon ajánlani a nagy napra. Nekünk ez maradt meg a legjobban az estéből.. :) Nekem szerencsém volt a választásban, mert fél éve a barátnőm esküvőjén találkoztam vele először. Nem csak az esti mulatságot tartotta, de a szertartást is kérésünkre hangosította. Korrekt áron dolgozott, nekünk egy előzenekarunk is volt előtte, azt is bekötötte. Külön jó volt, hogy előre személyesen egyeztettünk a helyszínről, odament megnézni, hogy hogy lehet a legszebbé varázsolni. Kiválaszthattuk, milyen színben szeretnénk a termet, gyönyörű lett. A barátnőm esküvőjét is ő csinálta, így arról is mutatok képeket. Külön fontos volt, hogy nem az ő saját stílusát játszotta, hanem kérhettünk zenéket, és küldhettünk szabadon listát, miket szeretnénk hallani. Megénekeltetett bennünket, és mind a két buli fantasztikusra sikeredett. Akinek esetleg segíthettem, küldjön egy e-mailt, és elküldöm privátban a telefonszámát, és tudok mindkettőről képeket is küldeni. (címem: regi012@citromail.hu)


Remélem segítek ezzel is valakinek.. :)

167. Juditto
2015. szept. 17. 09:00
Sziasztok! Én nagyon olcsón tudtam kihozni az esküvői mindenfélét. Mi Kelet MAgyarországon házasodtunk, sokfele elmentünk, és azt tapasztaltuk, hogy inkább megérte többet utazni, mert a különböző szolgáltatók árai között hatalmas különbség volt, és benzinpénzzel együtt is jól ki lehetett jönni. Például az étkészletet komplett 180 Főre, ami azért nem kevés, egy kis vidéki, hajdú bihari kölcsönzőből hoztuk el fillérekért, nekik nem tudom a weboldalát, ha van egyáltalán sajnos. A terem a helyi művház volt, az mondjuk megint nem volt dárga, a kaja házi húsból lett összerakva, házi zöldségekből a vidéki rokonoktól, az öltöny és a menyasszonyi ruha szintén nagyon olcsó voolt (és gyönyörű és zsír új!), megérte Pestre menni, itt vettem: www.olcsomenyasszonyiruhak.hu Aztán a vőfély pont volt a rokonsgban, a zenészek a régi zeneiskolás tanáraimból álltak össze. Fotózni apósom fotózott, műkedvelő amatőr, tök jó képek lettek. Szóval szerintme nem kell félni, nem olyan drága ez.
2015. máj. 8. 13:51
Sziasztok! Akik esküvő előtt állnak, és elkezdték a szervezést, de látják, hogy nem fog menni, vagy eleve esküvőszervezőben gondolkodnak, azoknak ajánlanám Agócs Virágot. :) A mi esküvőnket egy éve ő szervezte, és álomesküvő volt. Az elején elkezdtünk szervezkedni, de annyit veszekedtünk végül rajta, hogy lassan ott tartottam, hogy nincs is értelme összeházasodni, ha már előtte is ennyit vitázunk. Aztán megtaláltuk Virágot, a facebook oldalára bukkantam rá, szimpatikus volt, ezért felkerestem. Annyi mindenben segített, inkább úgy mondanám, mindent ő csinált. 0-24-es lelkisegélyszolgálattól kezdve, a virágválasztáson át, a helyszín, zenekar, minden. Nekünk csak annyi dolgunk volt, hogy a színekre rábólintsunk, hogy kóstoljunk stb. Hercegnőnek éreztem magam. Az "esküvőszerveződ" néven lehet rábukkanni. Jah és ami fontos, a végén annyiba jött ki az esküvő, mint amit mi összekókányoltunk volna magunktól, csak az általunk kiválasztott helyszín meg sem közelítette az övét, ráadásul tényleg semmi dolgunk nem volt, úgyhogy én nagyon ajánlanám mindenkinek!! :)
165. shobu
2015. márc. 5. 12:57

Sziasztok!


Fótós vizsgamunkámhoz keresnék Budapest és vonzáskörzetében esküvőt.

Ha szeretnétek fogni a költségeken jó megoldás lehet Számotokra.


Részletek a shobu26@gmail.com címen

2015. febr. 23. 15:28

Sziasztok!


Van néhány fátylam, boleróm, kesztyűm. Újak és eladóak. Részletek priviben.

2015. febr. 20. 16:19
Sziasztok jók a témák, elgondolkodtam én is mi hiányzik még az esküvőnkről, látom esküvői autóról nem esett még nagyon szó, mi pont a héten rendeltünk meg őt: [link] Nagyon meg vagyunk elégedve, gyönyörű autó, remélem tudtam segíteni, ha valkinek még nincsd ötlete ilyen téren :)
2015. jan. 30. 11:00
Én a tavalyi esküvőmön tőlük rendeltem dekorációt és eszközöket. Ajánlom mindenkinek, mert nagyon megbízhatóak és kedvesek! [link]
161. rich932
2015. jan. 29. 18:31

Sziasztok van jó néhány menyasszonyi ruhám koszorúslány ruhám és egyéb esküvői kiegészítőm aki szeretné olcsón megúszni ezt a költséget érdemes lehet neki megnéznie. Képek a ruhákról priviben.


Üdv.:


R

2015. jan. 17. 23:15

Sziasztok!

Videós vizsgamunkámhoz, 2015 március végéig keresek esküvőt Budapesten, esetleg Pest megyében, hogy életetek egyik legfontosabb pillanatát kisfilmként (és költségmentesen) örökítsem meg Számotokra.


Ha nem gondoltatok rá, vagy egyszerűen csak eddig "nem fért bele a keretbe",itt a remek alkalom! :-)



További részletek, válaszok: igenfilm@gmail.com

159. Linduka123 (válaszként erre: 154. - Veroni87)
2014. ápr. 24. 08:03
Veroni87, sajnos Berta bridal ruhát nem lehet kapni magyarországon :( A legközelebbi hely Anglia. Honlapukon kint van az elérhetőség az összes üzletükbe. Esetleg rákérdezhetsz közvetlenül tőlük, hogy "postán" tudnak e küldeni ruhát, bár ez egy tervező esetén nagyon fura lenne. Ha pont nem áll jól, egyből át kell alakítani, ami már a ruha lényegét veszítené el. Szerintem neccess lenne ruhát venni próba nélkül.Olcsó repjegy? :D
158. Linduka123 (válaszként erre: 153. - Gulika)
2014. ápr. 24. 07:59

Szia Gulika,


Szerintem a Marabu tollban fogsz találni ilyen tollat. A neten én itt kérdeznék utána: interformgabor.hu


Én láttam barnát, igaz, ez világosabb mint a csoki, de szerintem, ha fekete tollal kevered, akkor a hatást el fogod érni. Bár, biztos vagyok benne, hogy a virágboltokban, esetleg táncruha készítők tudnak neked segíteni, másnem tollfestés kérdésben! Ezeket a hupilila cuccokat is festik, nem hiszem, hogy nagy ördöngősség lenne a technika házilag.


Egyébként, ha nem veszitek tolakodásnak, ajánlanám saját blogomat, ahol sok tippet olvashattok. Még csak most kezdtem el, folyamatosan bővítem: [link]

157. hóvirág66 (válaszként erre: 155. - Balogera)
2014. febr. 13. 19:36

Szia Balogera!

Szerintem bármelyik anyakönyvi hivatalban lehet szerdai napon házasságot kötni, ha egyébként van szabad időpont. Én BAZ megyében vagyok anyakönyvvezető egy kis településen. Nálunk is (vasárnap kivételével) bármelyik nap lehet házasságot kötni. Hívd fel azt a hivatalt, ahol esküdni szeretnétek és megmondják mit és mikor lehet.

156. CsillagTM (válaszként erre: 155. - Balogera)
2014. febr. 13. 14:31
sztem bárhol...de miért nem telefonálsz körbe?? valszeg több infót kapnál, mint tőlünk...
2014. febr. 11. 13:38

Sziasztok!

A segítségeteket kérném! Tudja valaki, hogy hol lehet szerdai napon házasságot kötni? (Két tanú, nem igazi lagzis esküvő...) SOS!!!

2014. jan. 14. 19:52

Sziasztok!

Berta bridal eskuvoi ruhak utan nezelodok, de nem nagyon talalok Magyarorszagon boltot, ahol foglalkoznak vele. Vki vmi tipp?(mondjuk lehet nincs is meg nalunk) :(

153. gulika
2014. jan. 5. 18:04
Sziasztok! Jövő év szeptember 6.-án lesz a mi Nagy Napunk. Egyetlen dologban kérném a segítségeteket, mert a fél éves szervezés után ezt az egyet egyszerűen nem találom az egész országban! Narancs és csokibarna lesz a dekorációnk és csokibarna tollpihét vadászok már egy jó ideje...sajnos sikertelenül. Minden szín van még hupi lila is, de barna sehol és azt írták nem is tudnak szerezni. Ilyen egyenes libatoll az van de nem olyat szeretnék, hanem ilyen pelyheset. Ha valaki tud segíteni, nagyon-nagyon megköszönném, cserébe ha van kérdése vagy segítségre szüksége nagyon szívesen viszonzom!
2013. okt. 14. 17:13
Még ezt a pofátlan reklámot :D
151. ildy2 (válaszként erre: 149. - Folditomjen)
2013. márc. 9. 18:44

Szia!


Bár én ilyen csokorról még nem hallottam, de nekem sem élő vrágos csokrom lesz hanem gyöngyből lesznek, érdemes megnézni és szintén környezetkímélő.

150. dogiz (válaszként erre: 149. - Folditomjen)
2013. febr. 16. 14:36
Milyen csokor ez? - én még nem hallottam ilyenről. Neten látható hasonló?
2013. febr. 16. 14:06

Sziasztok!


Esküvői csokorral kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni.

Most már elég aktuális a téma.

Már egy ideje nézegetjük az egyik barátnőmmel a különlegesebb csokrokat, mert mindkettőnknek nagyon tetszenek ezek az eredeti, környezetkímélő megoldások, amik papírból készültek.

Most tépelődöm, hogy merjek-e ilyen csokrokat rendelni, mert még senkitől nem tudtam meg ezzel kapcsolatban tapasztalatokat. Annyit tudok, hogy főleg a külföldi párok szoktak ilyen jellegű dolgokat kérni.

Én nagyon szeretnék ilyen dekorációt minden esetre.

Nektek van valamilyen tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

Előre is köszi a tanácsokat!

148. CsillagTM (válaszként erre: 147. - Zanatar)
2012. szept. 25. 02:25
nem hiszem, h van értelme válaszolnom. maradjunk annyiban: ha kicsit is figyelmesen utánam olvastál volna itt a hoxán (de miért töltenéd ezzel az idődet?! ...viszont akkor nem kell fikázni:)), láthatnád, h mennyire nem reális a kérdésed/hsz-ed.
147. Zanatar
2012. szept. 24. 16:14

CsillagTM, neked mi a bajod az emberekkel itt?

Ahogy olvasom a hozzászólásaidat itt mindenki hülye csak Te vagy okos.

Ezt csak a bőbeszédű "mindenképp" válaszodra írtam...

2012. jún. 22. 23:21
mindenképp.
145. k6kr (válaszként erre: 142. - Ozike0501)
2012. jún. 15. 13:58
Szia. Krisztina vagyok, engem érdekelne ez az esküvői költségvetés, nekünk októberben lesz az esküvő
2012. febr. 13. 16:09
Sziasztok, az eskuvopiacmagazin oldalán van egy most induló játék, ahol szállást, ékszert és esküvői tortát lehet nyerni, 3 nyeremény és 3 játékos indul, így mindenki nyer valamit. Még pár napig lehet jelentkezni a megmaradt helyre.
143. CsillagTM (válaszként erre: 141. - Rubyney01)
2012. jan. 5. 22:33
ezt meg már nem is kommentálom bővebben...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook