Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angol bankszámláról magyarra?! fórum

Angol bankszámláról magyarra?! (beszélgetős fórum)

2011. máj. 14. 13:33
Western Union keresztul fogod megkapni.En is ugy kuldok Amerikabol a gyerekeimnak.Ok egy nagyobb postara mennek be es ott veszik fel a penzt.En felhivom oket telefonon,es bemondom a szamaot,amin feladtam,es azt kell beirni nekik a kitoltendo papirra,es mindjart kifizetik oket.
8. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - 2b902a069d)
2011. máj. 14. 13:16
ő tudja a cimed ahol most valojában laksz? mert akkor nincs gond
2011. máj. 14. 13:05

Nekem ugy hangzik, mintha Western Union vagy Money Gram-en keresztul kuldene, a postara ha elmesz, keresd ezeket az ablakokat, vagy probald megkerdezni az ismerosodet, ha tudod, hogy pontositson.

A kod a lenyeg, az mindegy, hogy melyik postan veszed fel.

6. 07c4794583 (válaszként erre: 4. - Joop!)
2011. máj. 14. 13:05

WU-nal van rá lehetőség, hogy még aznap, gyakorlatilag ha megvan a kód, már mehetsz is érte.


Az olcsóbbik változatban 2 nap. Neki kell megmondani, hogy adta fel.

2011. máj. 14. 13:04

Még külön felad egy levelet a kóddal? Elképzelhető, de az sms és email korában kissé felesleges, nem?


Miért nem írsz neki egy sms-t, hogy küldje a kódot sms-ben?

2011. máj. 14. 13:03
Mennyi idő alatt ér ide?
2011. máj. 14. 13:03
De azt írat,h a kódot küldi a postán!Ezért írtam,h nem értem!
2011. máj. 14. 13:02
Western unionnal küldi valószínűleg. Bemész a postára, bemondod a kódot, és megkapod a pénzt. Nincs ezen mit érteni...
2011. máj. 14. 13:00
Az egyik barátom Angliából utal nekem pénzt!De a postán tudom felvenni majd,ő add egy kódot és én azzal tudom levenni!Ő ott fontba teszi fel én itt forintba veszem le!Azt mondja,h a postán küld nekem egy kódot!A probléma csak az,h semmit nem értek..mielőtt megkérdezhettem volna tőle elment!Nem ott lakok ahova be vagyok jelentve!Ez baj?Valaki elmagyarázná nekem,h van??Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook