Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért jobb a kocsmában? fórum

Miért jobb a kocsmában? (beszélgetős fórum)


1 2
31. ina87
2016. aug. 20. 14:13
ezt amit nők sosem értik és nem is fogják,valaki csak egy kávéra megy be a kocsmába de akk is be megy szóval ez egy megoldatlan rejtély,a másik dolog a beszélgetés valaki szeret beszélgetni annyira h az időről megfeledkezik ez lehet nő vagy ép férfi gondolom ez csak másodlagos probléma itt a kocsma a gond viszont addig nem komoly míg jobban bele nem merül az italban mert az lesz az igazi gond mert hát azt valjukbe oda minden féle emberek járnak és ha olyan emberrel találkozik aki be tudja befolyásolni h többet igyon akk nem lesz vissza felé út
30. globus
2016. aug. 19. 09:04
Miért, jobb a kocsmában?
29. 40163fd81d (válaszként erre: 19. - A445f073a9)
2011. febr. 20. 22:43
Jó kérdés.
28. 3a92f8d690 (válaszként erre: 27. - 3a92f8d690)
2011. febr. 20. 22:41
DE télen nem dolizik így bepótoljuk a nyarat!!!
2011. febr. 20. 22:41
Nekünk meg vendéglőnk van én örülök ha későn jár haza mert akkor sok a vendég:-))a nyár úgy van 1 nap meló másik nap peca örülök ha látom mégsem panaszkodom az esős napok a mieink:-DDD Mondjuk nagyjából letojom nekem is van hobbim:-)Természetesen a bébim is velem van mindig !!!
26. e6339f1e43 (válaszként erre: 25. - Zezsua)
2011. febr. 20. 22:27
:))
25. zezsua
2011. febr. 20. 22:22
kocsmában dolgozom ,kérdezzetek:D
2008. nov. 20. 13:33
mint hol?
23. e6339f1e43 (válaszként erre: 22. - Spinneli)
2008. okt. 30. 16:44
:)))
22. spinneli (válaszként erre: 21. - A445f073a9)
2008. okt. 29. 18:00

én, oda járok haza.

:)

21. a445f073a9 (válaszként erre: 20. - Spinneli)
2008. okt. 29. 17:30
Nem tom, hogy jobb-e, nem járok haza a kocsmából.:DDD
20. spinneli (válaszként erre: 19. - A445f073a9)
2008. okt. 29. 17:27
há' mint otthon anyuci szoknyáján.
2008. okt. 29. 17:24
Miért jobb a kocsmában, mint hol???
18. coline
2008. okt. 29. 17:21
Miért jobb?:D Mert ott megértők a cimbik!:D Szerintem! Nálunk utál a párom kocsmába menni!:D
17. Kiraa
2008. okt. 29. 17:12
és miért van az,hogy pasik sokkal kedvesebbek,ha isznak? Nálunk 2-3 üveg sör után,olyan mintha kicserélték volna, így kicsim - úgy kicsim... elvileg ez kell az oldottsághoz... DE MIÉRT? miért csak ilyenkor török ki belőlük az az én,amit a nők nap mint nap nyújtanak... ?
2008. okt. 7. 08:28
Nálunk munka után általában hazajön a párom,aztán el is megy, heti három- négyszer teniszezik, egyszer focizik, egyszer pókerezik, egyszer haverozik, és ettől megőrülök.A hét hét napból áll, gondolhatjátok, hogy csak aludni jár haza. Én ezt meg tudom megérteni, sportoljon, haverozzon, de csak addig amíg az én terveimet el nem lehetetleníti. Hónapok óta szeretnék eljutni fodrászhoz,kozmetikushoz, vagy csak futni heti egyszer, de emberi időben nem bír hazaérni, csak ha neki a felsoroltakból vmelyik programja van. Nem beszélve arról, hogy a két éves fia alig látja. Szülinapomra időt kértem, hogy el tudjak jutni az említett helyekre(fodrász, kozmetikus)Többször leültünk ezt megbeszélni, hogy éljünk már úgy, hogy ne okozzanak ilyen nevetségesen apró dolgok gondot, mindig mondja persze, de végül mindig semmibe veszi a dolgaimat.És a sokadik foglalok időpontot lemondom ismétlés után már kész vagyok. És semmi extra igényem nincs, csak hogy legalább havonta el tudjak menni rendbetetetni a fejem... Az hogy nőgyogyóhoz és bőrgyógyászhoz elmenjek, ahhoz el kellett hívnom anyumat 400 km-ről, hogy vigyázzon a fiamra. Nekem a kocsmázás és egyéb elfoglaltságokról ugyanez a véleményem, amíg téged vagy a gyermekedet nem ér emiatt hátrány , addig ha őt kikapcsolja, tegye ezt. De ha már ez valaminek a rovására megy....
2008. okt. 7. 07:51
Ha jobb ott, az már régen rossz.
14. katácskák (válaszként erre: 13. - Franc22)
2008. okt. 7. 01:25
egy kis szabadsággal megtüzdelve. :)
2008. aug. 3. 14:02
mert ott vannak haverok, akikkel lehet dumcsizni piálás közben
2008. aug. 3. 12:33

szia. "ha valakit szeretek, boldoggá akarom tenni" - ezt írtad !

ha viszontszereted, akkor hagyod élni !

Ő nem ellened tesz ezzel , hanem a maga kedvére !!!

miért gondolod, hogy neki nincs szüksége "levezetésre" ?

találj te is valami hobbit , ami kikapcsol, ellazít és akkor talán rájössz, hogy neki mit jelent a "kocsmázás "! szerintem boldog lehetnél, hogy csak ennyi "problémád " van vele.

írásodból az érződik, hogy szeret téged!

de ha ennyire a "nyakára mászol ", és mindig számon kéred, akkor elérheted vele, hogy még később megy haza, mert előre " retteg " a vitától !

Ő hobbija- Te hobbid .

ne felejtsd el, hogy TÁRSAT választott, nem pedig GAZDIT!!

nem csinált semmi rosszat,de majd hazugságra kényszeríted , pedig eddig őszintén bevallotta !

te mit szólnál hozzá, ha minden nap órákat veszekedne veled, mert a kedvenc sorozataidat néznéd, és nem vele foglalkoznál !

ha nem érzi, hogy szabad ember, " megfullad "

s előbb-utóbb ki akar tőrni.

ne kényszerből, hanem szeretetből siessen haza !

de ez csak az én véleményem !

lehet ,hogy innen merít energiát ahhoz, hogy otthon minta apa - és férj legyen.

ha te is szereted, nézd el neki, s meg látod, örömmel fog haza sietni.

2008. aug. 2. 08:24
Lehet, hogy a kocsmában nem kell 120%-osan megfelelni? Csak bambulni ki a fejéből és tényleg leereszteni a napi munka után? Ismeretlen emberekkel kötetlenül beszélgetni akik szájtátva hallgatják?
2008. aug. 2. 08:08
hát "szomoruvagyok"nem sokáig voltál fenn a Hoxan az adatlapodból azt látom! tudod én is vizöntő vagyok,de ha csak ennyi problémám lenne a kocsmázással és a férjemmel cigánykerekeznék örömömben!!!persze tudom mindenkinek a saját kis problémája a legfontosabb és a legfájobb!lehet,ha itt maradtál volna olvastál volna egy-két erősebbet is.de lehet,hogy azért nem tértél vissza mert azota még a kocsma közelit is messzire elkerüli a párod!
2007. nov. 10. 22:24
Szerintem minden ferfinal elofordul valami hasonlo. Az enyem sosem iszik, de van, hogy fel napokra eltunik, elmegy edzoterembe, aztan csavarog, ha ideges hajtja a kocsit, beul egy kavezoba es kiolvassa az osszes ott talalhato ujsagot, talalkozik az barataival stb. Engem allatira idegesit, de ez van. Ennyi szabadsag ugy gondolja, jar neki.
2007. nov. 10. 22:24
En is no vagyok, es vizonto. Most mi is a problema? Hogy eljar? Te is mondod, hogy a jo apa, ferj, dolgozo, es szuksege van a cimborakkal lotyogni. Mi meg itt dumcsizunk. Azt is jol latod, hogy boldog not akar otthon latni. Legyel te kicsit "lazabb", jarj vhova, tornazni, vagy ilyesmi, tenyleg fontos, hogy meglegyen a sajat eletunk. Akkor majd a veled toltott idot varni fogja, es orul, ha egyutt lehettek. Dehat lehet, hogy mar megint en vagyok tul idealista.
2007. nov. 10. 21:58
én is kíváncsian várom a ffi hozzászólásokat.
2007. nov. 10. 21:53
vajon hol vannak a férfi hozzászólások???
2007. okt. 10. 13:48
Velem is csinált már ilyet, hú de utálom az ilyet. Ők meg élvezik. Talán mert FÉRFIBŐL vannak
4. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 3. - Szomoruvagyok)
2007. okt. 10. 13:38
egy alkalom volt amiért tényleg kiakadtam,nagyon...nem mert elment,hanem mert nem szólt és idegeskedtem....:délután 4kor átugrott a szintén pár háznyira lévő egyik sráchoz kifizetni egy munkát...hajnal kb fél 3kor jött haza szinjózanon,kocsmaszaggal...sejtettem hogy ott van,de mégis minden megfordult a fejemben mi baja lehetett,mert soha nem ment még át hogy ne szólt volna hová megy,első és egyetlen alkalom volt.Ott volt az apuja is és pár ismi,ottmaradt kártáyzni...telója persze itthon volt.Azótta szól mindíg.Mondom ,nem a kocsmáért voltam dühös,de eltünt órákra,én meg rágtam itthon a kefét és bőgtem hogy már éjfél és bizti valami lett vele valahol....
3. szomoruvagyok (válaszként erre: 2. - Ccd9bb7d17)
2007. okt. 10. 13:23

Szia!

Köszi, ez nagyon tetszett. "Ennyi bajom legyen csak vele,soha ne több..." Egy kcisit túlzásba viszem a dolgot, ezzel tisztában vagyok.

2007. okt. 10. 13:19
Nő vagyok,és férfi véleményt kértél,de:hasonlóan gondolkoztam mint te...apa sokat dolgozik,messze,keveset van itthon.Ha itthonvan sokszor átmegy a pár háznyira lévő lepukkant kiskocsmába ahol olyan gagyi a pia,hogy max sört iszik,mást nem is mer ott.A tárasaságért...ott vannak a srácok akikkel együtt nőtt fel,stb...valamiért szüksége van rá kikapcsolni,én pedig mostanra elfogadtam...nem iszákos,rengeteget dolgozik,szeret és tisztel bennünket,enyhe kapatosan láttam még csak,igazán piásan soha...sokszor tényleg egy sört iszik csak,de ez kell neki valamiért.Volt hogy dühös voltam mert ottmaradt kártyázni(nem pénzbe) és soká jött csak,de ezen már túltettem magam...ennyi bajom legyen csak vele,soha ne több...Ezzel nem nyugtattalak meg tudom,csak leirtam...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook